Aila'da 90'ların Dost Meclisi İle Nostalji Rüzgarları Esiyor…

İyi yemeği iyi müzikle buluşturan Aila, 13 Kasım 2020, Cuma akşamı 90’lar Türk popunun efsane sanatçıları Metin Özülkü, Sibel Alaş ve Reyhan Karaca’nın dönemin en popüler şarkılarını seslendireceği “90’ların Dost Meclisi” etkinliğine ev sahipliği yapıyor.

Doksanlı yıllara damga vurmuş unutulmaz şarkılarıyla gönüllerde taht kuran Metin Özülkü, Sibel Alaş ve Reyhan Karaca, konukları Metin Özülkü Orkestrası eşliğinde nostaljik bir müzik yolculuğuna çıkaracak. Geleneksel Türk mutfağını yenilikçi ve modern bir şekilde yorumlayan ve Şef Emre İnanır imzalı menüsüyle olduğu kadar etkinlikleriyle de fark yaratan Aila’da “90'ların Dost Meclisi” etkinlikleri sürpriz konukların da katılımıyla renklenecek.

13 ve 27 Kasım’da müzikseverlerle buluşacak olan “90’ların Dost Meclisi” programının kişi başı ücreti 399 TL olup limitli içecek dahildir. Yemek 19.00’da müzik programı ise 19.30’da başlayacaktır.

90'ların Dost Meclisi Aila'da   Aila   Metin Özülkü   Sibel Alaş   Reyhan Karaca   Aila'da 90'ların Dost Meclisi İle Nostalji Rüzgarları Esiyor