Aila’nın Özlenen İmza Lezzetleri Ve Eğlencesi Bodrum’da...

Aila, iyi yemek ve iyi müziğin keyfini Bodrum esintisi eşliğinde çıkarmak isteyenleri Swissotel Resort Bodrum Beach’in pop-up restoranına davet ediyor.

Fairmont Quasar Istanbul’un bahçe katında yer alan ve Türk mutfağının geleneksel tatlarını lezzet tutkunları ile buluşturan Aila, bu yaza Bodrum’da damgasını vuracak. Türk mutfağını çağdaş ve sofistike bir yaklaşımla yorumlayan ve eğlence geceleriyle İstanbul’un en gözde mekanları arasında yer alan Aila, pop-up restaurant konseptiyle 31 Temmuz – 3 Ağustos 2020 tarihleri arasında Swissôtel Resort Bodrum Beach’te misafirlerini ağırlayacak.

Anadolu’nun dört bir yanından coğrafi işaretli ürünlere yer verilen zengin menüsü ile Aila’nın yenilikçi şefi Emre İnanır ve ekibi, Kurban Bayramı boyunca geleneksel meze ve yemekleri benzersiz sunumlarla Swissotel Resort Bodrum Beach’te hazırlayacak. Türkçe pop müzik performansıyla İstanbul gecelerine renk katan DJ Sezer Yavuz, Bodrum’daki pop-up restoranda da sahne alarak eğlenceyi yeniden yorumlamaya devam edecek.

 

 

Aila’nın Özlenen İmza Lezzetleri Ve Eğlencesi Bodrum’da   Aila