Akdeniz Güneşi İle Titanic Deluxe Golf Belek’te Keyif Devam Ediyor...

Akdeniz'in kalbi Belek’te yeşilin her tonunu barındıran çam ormanlarının arasındaki gizli cennette, Titanic Deluxe Golf Belek konforuyla tarih, güneş ve deniz birlikteliği sonbahar tatilinizi taçlandırıyor.

Sizi hayran bırakacak doğal güzellikleri ile Kurşunlu Şelalesi, Manavga Şelalesi, Köprülü Kanyon ya da sizi antik çağlara götüren Perge Antik Kenti, Dinler Bahçesi, Aspendos Tiyatrosu gezileri ile hem ruhunuzu hem de kültürünüzü besleyen bir tatil, Antalya’da Titanic  Deluxe Golf Belek  ayrıcalıkları ile sizleri bekliyor.

El değmemiş doğanın kıyısında, huzuru yaşatan bir sahilin ılık güneşine incecik kumlar ve berrak bir deniz eşlik ediyor. Doğa ile içiçe spor yapma imkanı sunan spor alanları, romantik bir ırmak ile Akdeniz arasında konumlanmış golf tutkunlarını mest eden bir golf sahası, ısıtmalı havuzu, kesintisiz yeşilin içinde akşam üstü kokteyleri, usta ellerden çıkmış enfes lezzetler, dört dörtlük bir servis kalitesi tatil keyfinizi taçlandırıyor. Işte tatilin en güzel hali Titanic Hotels’de böyle yaşanıyor.

Titanic Golf Club Ayrıcalıkları İle Yaşamınıza Yeni Bir Deneyim Ekleyin...

Toros Dağları’nın görkemine nazır, Beşgöz Nehri’nin romantik kıvrımları ile Akdeniz arasındaki konumuyla golf tutkunlarına çok özel bir oyun sahası sunan TITANIC GOLF CLUB, her delik de farklı bir manzaraya hakim eşsiz konumu ile  eşi olmayan bir keyif ve golf deneyimi yaşatıyor. Fiziksel ve zihinsel faydaları ile yaşamınıza değer katan golf sporunu bir kez denediğinizde kopamayacağınızı biliyoruz. Gelin kendinize bir iyilik yapın, Antalya’nın en güzel döneminde golf öğrenirken ılık güneşin tadını bir kez daha çıkarın. Profesyoneller için keyifli bir deneyim, amatörler için mükemmel bir eğitim olanağı sağlayan TITANIC GOLF CLUB ayrıcalıklarını kaçırmayın.

 

Sonbaharın ılık ve dingin atmosferini Antalya’nın tarihi ve doğal tüm güzellikleriyle Titanic Deluxe Golf Belek  konforunda yaşayın.

Akdeniz Güneşi İle Titanic Deluxe Golf Belek’te Keyif Devam Ediyor   Titanic Deluxe Golf Belek