Beta Tea İle Lezzet Dolu Dünya Yolculuğu…

Dünya genelinde covid-19 salgını önlemleri sebebiyle birçok seyahat kısıtlaması getirildi. Farklı ülkelere seyahat edip farklı kültür ve lezzetlerle tanışmayı sevenler için Beta Tea, dünyanın en özel çaylarını ‘Dünya Çayları Koleksiyonu’ nda bir araya getirip çay tutkunlarını yepyeni deneyimler keşfetmeye davet ediyor.

Bağışıklık Sistemini Güçlendiriyor...

İçlerinde Türkiye olmak üzere Çin’den Kenya’ya, Hindistan’dan Sri Lanka’ya tüm özel çayların bir araya geldiği koleksiyonda Nar Çayı, Kenya Granül Çayı, Çiçek Açan Çay, Seylan Çayı ve Assam Masala Çayı gibi bağışıklık sistemini de güçlendiren çaylar yer alıyor. Sizi her yudumunda alacağınız tat ve kokusuyla toplandığı ülkeye lezzetli bir seyahate çıkaracak Beta Tea çayları bağışıklık sistemimizi güçlendirirken özellikle kış aylarında havaların soğumasıyla birlikte artan bulaşıcı hastalıklara karşı da koruma sağlar.

NAR ÇAYI (TÜRKİYE) : Narın mucizevi faydalarını çay keyfine dönüştürmek için hazırladığımız bu özel çayımızda; nar taneleri, meyve kabukları, bitki karışımları ve aromalar ile eşsiz bir içim keyfi sağlar.

KENYA GRANÜL ÇAYI (KENYA) : Kenya’da yüksek yamaçlarda yetişen Granül siyah çay ve Aspir çiçeği ile parlak orta koyuluktaki demi, damağı dolduran tadı ve Kenya çayına has özel aroması ile farklı bir lezzet yakalayacaksınız.

ÇİÇEK AÇAN ÇAY (ÇİN) : Yeşil çay yaprakları çiçeklerle birlikte birbirine sarılarak kurutulur ve sıcak suya atıldıktan bir müddet sonra hem yapraklar hem çiçekler açarak suya aromasını bırakır. Çok hafif tatlı ve yumuşak tadı ile vazgeçilmez çay keyfi sunar.

ASSAM MASALA (HİNDİSTAN) : Granül Assam Siyah Çay, Kakule, Tarçın Kabuğu, Zencefil Kabuğu,Karanfil kabuğu, Karabiber, Havlıcan, Zerdeçal, Vanilya Aroması ile mükemmel bir karışımdır.Farklı bir lezzet için süt ile tüketebilirsiniz.

SEYLAN ÇAYI (SRİ LANKA) : İçerdiği Siyah çay, Peygamber Çiçeği, Limon Kabuğu ve Portakal Kabuğu, Limon, Bergamot aroması ile çay severler için vazgeçilmez olmaya hazır.

Beta Tea İle Lezzet Dolu Dünya Yolculuğu   Beta Tea