El Yapımı Çikolatalar İstanbul'un Meşhur Semtleri ile Buluştu...

Beta Yeni Han, el yapımı ve sıra dışı lezzetleriyle popüler olan çikolatalarıyla mutluluğun formülünü sunuyor. Hiçbir katkı maddesi bulunmayan çikolataları İstanbul’un nadide semt isimleri ile birleştiren mekan, sağlıklı ve yaratıcı menüsü ile dikkat çekiyor.

 

Son zamanlarda Han kahvaltısıyla adından bolca söz ettiren Beta Yeni Han, bu sıralar içerisinde bulunan birbirinden lezzetli ve özel çikolatalarıyla dikkat çeken Benuta Artisan Chocolate House ile de merak uyandırıyor. El yapımı çikolatalarını İstanbul’un semt adları ile birleştiren Benuta Artisan Chocolate House, birbirinden enfes tatlarıyla İstanbul’un kültürel mirasına da sahip çıkıyor.

İlham Kaynağı İstanbul...

Tarihi Beta Yeni Han içerisinde yer alan Benuta Artisan Chocolate House, İstanbul isimlerini verdiği tatlılarıyla şehrin kültürel mirasına lezzet katıyor. Buram buram İstanbul kokan ve 100% Belçika çikolatası ile hazırlanan tatlılar denemeye değer türden. Çikolata kaplı eğlenceli meyve çubukları sizi Maçka parkında tatlı bir akşamüstü gezintisine çıkarırken, çikolatalı kornetlerse Salacak Sahili’nde keyfe davet ediyor. Bunun yanında bitter, sütlü ve beyaz “Çikolata Çeşmeleri” ile waffle ve tatlılar da Benuta Artisan Chocolate House’da anında hazırlanarak taze taze servis ediliyor.

İstinye sahilinde tatlı bir gezinti için çikolatalı krep, Emirgan’ın eşsiz manzarasını hissetmek için Browni ve Beyoğlu’nda tarihi bir gezinti için de Profiterol tatlılarını deneyimlemelisiniz. Benuta Artisan Chocolate House farklı lezzetleriyle de öne çıkıyor! Bahariye semtinin adını taşıyan Baharatlı Sıcak Çikolata ve Eminönü’nden adını alan Çikolatalı Salep içinizi ısıtıp yüzünüzde tatlı bir tebessüm yaratıyor. Şehrin içinde tatlı bir kaçamak yapmak için Beta Yeni Han’da yer alan Benuta Artisan Chocolate House’a mutlaka uğrayın.

El Yapımı Çikolatalar İstanbul'un Meşhur Semtleri ile Buluştu   Beta Yeni Han