Eye Illuminator Mavi Işık Etkilerini Ortadan Kaldırıyor…

Yapılan araştırmalar, sadece UV ışınlarının değil, sosyal ve iş hayatımızın en büyük parçası olan akıllı telefonlar ve bilgisayar ekranlarından yayılan mavi ışığın da cilt ve göz sağlığı açısından büyük riskler taşıdığını ortaya koymaktadır. Mavi ışığın beynimize gönderdiği sinyaller serbest radikal oluşumunu hızlandırmakta, ciltte ve göz çevresinde elastin liflerinin ve kolajenin azalmasına sebep olmaktadır.

‘EYE ILLUMINATOR’ ile hayatının vazgeçilmezi olan elektronik aletlerin yaydığı mavi ışığın yan etkilerini en aza indirebilirsin. Aktif sosyal yaşamından kopmadan, daha sağlıklı ve yorgunluğun izlerinden arınmış bir görünüme sahip olmak, Christian Breton EYE ILLUMINATOR ile artık çok daha kolay olacak.

Yenilikçi formülüyle göz çevresini koruma altına alan Christian Breton EYE ILLUMINATOR; cilt bariyerini güçlendirirken, oksidatif hasarın etkilerini de minimum indiriyor.  EYE ILLUMINATOR; mat görünüm, yaşlanma belirtileri ve koyu halka gibi cildin sağlığına gölge düşüren tüm pürüzleri ortadan kaldırmak için geliştirilen özel bir formüle sahip. Antioksidan özelliğe sahip yapısı, göz çevresini mavi ışığın zararlı etkilerinin yanı sıra çevresel kirliliğin yarattığı olumsuz etkilere karşı da korur ve güçlü bir cilt savunma sistemi sağlar. Bitkisel içeriklerden oluşan etkili formülü cildin kalitesini arttırır, göz çevresini erken yaşlanmaya karşı korur, genç ve parlak görünümünü korumaya yardımcı olurChristian Breton EYE ILLUMINATOR cilt yapısını iyileştirir, cilt sıkılığını arttırır, göz çevresini pürüzsüzleştirir, göz çevesini nemlendirir, yaş alma belirtilerini azaltır ve daha sağlıklı ve aydınlık bir cilt yapısı sunar.

Eye Illuminator’ Mavi Işık Etkilerini Ortadan Kaldırıyor   Eye Illuminator