Girişimciler 7 Gün Boyunca Markalarını Sergiledi...

Yeşim Yılmaz, Aslı Özdemir ve Tuğba Tosyalı Hilltown Küçükyalı AVM’de ‘Black Friday’ temalı dolu dolu geçen bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.

7 gün süren ‘Black Friday Alışveriş ve Moda Günleri’ birçok sektörden girişimci markaları buluşturarak markalarını tanıtma imkanı sundu. Jade&Co Events ve Brands&More çözüm ortaklığındaki Black Friday günleri Anadolu yakasının en prestijli avm’si Hilltown Küçükyalı AVM’de eğlence dolu gerçekleşti. Ünlü isimlerin de katılım sağladığı alışveriş günleri yoğun bir ilgiyle karşılandı. Stant açan markaların en yeni ürünlerini sergilediği etkinlikte aynı zamandan sürpriz indirimlerle de ziyaretçiler alışverişin keyfini çıkardı. Black Friday alışveriş günlerine katılan ünlüler arasında; Özge Ulusoy, Beste Korkmaz, Bengü Arslan, Merve Aydın, Ceren Kaya, Nurçin Kaptanoğlu, Ümit Temurçin, Salih Seçkin Sevinç, Yağmur Kalyoncu ve Dilşat Erdil vardı.

Girişimciler 7 Gün Boyunca Markalarını Sergiledi   Özge Ulusoy   Beste Korkmaz   Bengü Arslan   Merve Aydın   Ceren Kaya   Nurçin Kaptanoğlu   Ümit Temurçin   Salih Seçkin Sevinç   Yağmur Kalyoncu