Güral Porselen, Dünya Türk Kahvesi Günü’nü Birbirinden Şık Tasarımları İle Taçlandırıyor...

Sofra sanatının adından söz ettiren öncülerinden Güral Porselen, en koyu ve sıcak sohbetlerin baş mimarı Türk kahvesini Dünya Türk Kahvesi Günü’nde kahve fincanı setleri ile taçlandırıyor. Damakta bıraktığı eşsiz tadı ve mis gibi kokusu ile bol köpüklü dumanı üzerinde sıcacık Türk kahveleri, Güral Porselen Türk kahvesi takımlarıyla bir ömür sürecek dostlukları birleştiriyor.

 

Geleneksel zanaat bilgisini ve estetik anlayışını çağdaş üretim teknikleriyle birleştirerek kusursuz porselenler üreten Güral Porselen, geleneklerimiz arasında çok önemli bir yeri olan Türk kahvesini, 2013 yılında UNESCO insanlığın somut olmayan kültürel mirası temsili listesine kaydettiren 5 Aralık Dünya Türk Kahvesi Günü’nde birbirinden özel kahve fincanlarıyla kutluyor. Porselenin doğallığından ilham alarak tasarlanan Güral Porselen kahve takımları en güzel anlara şahitlik ediyor.

 

Zanaat, sanat ve kaliteyi modern tasarımlarıyla buluşturan Güral Porselen kahve takımlarına ‘’Gural.com.tr’’ adresinden ve tüm satış noktalarından ulaşabilirsiniz.

Güral Porselen   Dünya Türk Kahvesi Günü’nü Birbirinden Şık Tasarımları İle Taçlandırıyor   Güral Porselen Dünya Türk Kahvesi Günü’nü Birbirinden Şık Tasarımları İle Taçlandırıyor