Hilton Dalaman Sarıgerme Resort And Spa’da Romantik Kaçamaklar...

Yaza son vedaların vakti geldi. Antik Karia ve Likya uygarlıklarının keşişim noktasında yer alan İndus Nehri’nin bugünkü adıyla Dalaman Çayı’nın kıyısında konumlanan Hilton Dalaman Sarıgerme Resort and Spa, hem doğası hem de tarihi güzelliklere yakınlığı ile hafta sonu kaçamaklarınızı taçlandırıyor.

İster hizmete yeni giren “Göl Evleri”nde ister “Resort” bölümünde konaklayın “her nefeste mutluluğunuz” için Hilton Dalaman’da her şey düşünülmüş. Doğanın dinginliğini hissedeceğiniz konumu, yaza huzurlu bir veda için mükemmel bir fırsat sunuyor.

650 metre uzunluğundaki özel kum plaj, gün boyunca özel servis almak isteyen misafirler için tasarlanmış sahil Gazebo evleri, açık büfenin yanısıra sakin bir yemek isteyenler için iddialı lezzetleri ile 5 farklı a’la carte restoran, aquapark, tenis kortları, çocuk kulübü, mini çiftlik, 6000 m2 alana yayılan spası ile tatilin olmazsa olmazları en konforlu şekilde Hilton Dalaman’da hizmetinizde…   

3 bin yıl öncesine yolculuk

Tarihe meraklı iseniz size bir fırsat daha…  Dalaman’a oldukça yakın görkemli kaya mezarları ile ünlü Kaunos Antik Kenti'ni ziyaret ederek tatilinizi daha da zenginleştirebilirsiniz. UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi'nde yer alan Kaunos Antik Kenti, kaya mezarları, 5 bin kişilik tiyatro, bazilika, hamam, agora ve Demeter Kutsal Tapınağı ile sizi adeta tarihte bir yolculuğa çıkarıyor. 

Caretta carettaları ziyaret

Hilton Dalaman SarıgermeResort&Spa’nın uzun sahili aynı zamanda deniz kamplumbağalarının evi. Hilton Dalaman özel devriye ekibi, güvenli üremeleri amacıyla yuvalarını keşfederek alanı özel olarak çevreliyor. Siz de bu muhteşem doğal hayatı birebir izleyerek doğanın bir parçası olabilirsiniz.

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort and Spa, sizi Eylül ayında kendi hikayenizi yazmak üzere Dalaman’a davet ediyor.  

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort And Spa’da Romantik Kaçamaklar   Hilton   Hilton Dalaman   Hilton Dalaman Sarıgerme Resort And Spa