İlhamını Mitolojiden Alan Elysion Spa’da Ruhunuzu Ve Bedeninizi Ödüllendirmeye Var Mısınız?

Bu hafta sonu küçük bir mola verin, ismini ve konseptini mitolojide ruhların ödüllendirildiği Elysion Ovaları’ndan alan Elysion SPA’da, yerinizi ayırtın. Yaza en güzel vedayı gerçekleştireceğiniz Hilton Dalaman Sarıgerme Resort and Spa’da zihninizi ve bedeninizi huzura kavuşturun, kışa keyifli bir başlangıç yapın.

Akdeniz ve Ege’yi birbirinden ayıran Dalaman Çayı’nın kenarında bulunan Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa, denizin eşsiz mavisinin yemyeşil bir bitki örtüsü ile buluştuğu doğal bir cennet.  Hem yazın en keyifli günlerini geçireceğiniz hem de ruhunuzu dinlendireceğiniz bir tatil vaat ediyor. Güzelliğinizi ve gençliğinizi korumak için Elysion SPA’nın eşsiz dokunuşları ise unutulmaz bir deneyim yaşatıyor.

Helenistik dönemin büyüsünü modern dünyaya taşıyan altın bin metrekalik alanı ile bölgenin en büyüğü Elysion SPA, Uzakdoğu’nun egzotik atmosferini Türk gelenekleriyle birleştiriyor. Vücudu toksinlerden arındıran terapiler, besleyici masaj bakımları ve bölgesel peeling uygulamaları; dünya masaj literatüründeki masaj teknikleri ve terapi yöntemleriyle özel eğitimli Türk ve Balili profesyonel bir ekip tarafından yapılıyor. Ayrıca spa deneyimini kendi özel odasında yaşamak isteyen misafirler için de Honeymoon Dublex Suitler bulunuyor. Sihirli dokunuşları hissedeceğiniz mutluluğun ve huzurun dalga dalga zihninize ve ruhunuza yayılacağı keyfli bir tatil Hilton Dalaman Sarıgerme Resort and Spa’da sizleri bekliyor.

İlhamını Mitolojiden Alan Elysion Spa’da Ruhunuzu Ve Bedeninizi Ödüllendirmeye Var Mısınız   Hilton Dalaman Sarıgerme Resort and Spa