İyileşme Yolculuğuna Profesyonel Bir Rehber Olacak...

Eğitim ve sağlık kategorisinde çok sayıda prestijli seçkiye ev sahipliği yapan Günçe Yayınevi’nden homeopatinin bilinmeyenlerine ışık tutan profesyonel bir yol haritası… Alternatif Nobel Ödülü olarak da bilinen İsveç’in Right Livelihood Award Ödülü’nün sahibi Prof. George Vithoulka, “Sağlık Seviyeleri” adlı kitabıyla enerji bilimi olan homeopatiyle ilgili merak edilenleri Günçe Yayınevi aracılığı ile okuyucuları için anlatıyor.

George Vithoulkas, "Homeopatinin Temel İlkeleri" ve "Homeopati Eğitimi" isimli kitaplarından sonra rehber niteliğinde yepyeni bir kitapla geri dönüyor. Hastalıklara karşı genel tedavi yöntemleri üzerinde çalışmalar gerçekleştiren, modern tıbba kıyasla kişiye özgü tedavi ile vücudun savunma mekanizmasını güçlendirerek hastalıkların tedavisini sağlayan homeopati bilimi üzerinde uzun yıllardır çalışan Prof. George Vithoulkas, tüm bilgi ve birikimini Günçe Yayınevi ayrıcalığıyla Sağlık Seviyeleri kitabında okuyucular ile buluşturuyor. 

Homeopati reçetelerini uygulayan hekimlerin benimsemesi gereken hayati bileşenleri içinde barındıran “Sağlık Seviyeleri” adlı kitap, hem öncü bir teori hem de pratisyen hekimler için paha biçilemez tavsiyeler içeren bir yol haritası niteliğinde.

Titizlikle hazırlanmış, ayrıntılı bir yolculuk…

Bireyin iyileşme yolculuğunun nasıl işlediğine ışık tutacak özgün bir kılavuz olan Sağlık Seviyeleri kitabı, homeopati konusunda yepyeni bir bakış açısı kazandırmaya hazırlanıyor. Alternatif Nobel Ödüllü Prof. George Vithoulkas, homeopati bilimine ve tıp alanına son derece özgün bir katkı sağlayan “Sağlık Seviyeleri” kitabında homeopatiyle ilgili on iki sağlık seviyesini ayrıntılı olarak açıklıyor. Bir hastanın sağlığının hangi seviyede bulunduğuna dair bilgileri titizlikle detaylandırıyor. Homeopatik tedaviye karşı organizmanın savunma mekanizmasında görülen olası tepkileri ve bu tepkilerin neye işaret ettiğini ayrıntılı olarak ele alıyor. Kısaca homeopati ilkeleri doğrultusunda teorik bilgi ve teşhisin klinikte pratiğini gösteren bir rehber olma özelliği taşıyor.

Dünyanın mercek altına aldığı enerji bilimi “Homeopati”

Kitabın temelini oluşturan ve son dönemde değeri daha da artan homeopati yani enerji bilimi tüm dünyanın mercek altına aldığı yeni bir düzeni temsil ediyor. Bundan yaklaşık 250 yıl kadar önce Alman doktor Hahnemann tarafından ortaya çıkarılan homeopati bilimi en yalın tanımıyla hastaların iyileşmesi için enerjiden faydalanıyor. Benzerin benzeri tedavi etmesi prensibiyle çalışarak hastalığın sadece semptomlarını yok etmekle kalmıyor aynı zamanda hastalığı kaynağında tedavi etmeyi amaçlıyor. Bedene ihtiyaç olduğu türde enerji yükleyip hastanın kapasitesini arttırarak, hastanın iyileşmesine olanak sağlıyor. Alışılagelmiş tıp tedavilerinin aksine yan etkisi bulunmuyor. Ayrıca gerçekleştirilen tüm çalışmalar yalnızca fiziksel sağlığı değil, duygusal, zihinsel ve ruhsal sağlık alanlarında da faaliyet gösteriyor. Bu şekilde vücudun dengesi, doğanın matematiğine uyum sağlayarak optimum uyum sağlanıyor.

Türkçe alt yazılı eğitim imkanı sunuyor...

Sadece yazdığı kitaplarla değil, verdiği eğitimlerle de bilim dünyasına ışık tutan Prof. George Vithoulkas, Türk takipçileri için bir sürpriz hazırladı. Klasik homepati eğitimi artık Türkçe olarak da veriliyor. Eğitimleri https://www.vithoulkas.edu.gr/tr adresi üzerinden takip edebilirsiniz. Aynı adres üzerinde bulunan formu doldurarak ücretsiz deneme kurslarına da katılım sağlayabilirsiniz.

İyileşme Yolculuğuna Profesyonel Bir Rehber Olacak   Prof. George Vithoulkas   Right Livelihood Award Ödülü   Sağlık Seviyeleri