Jolly’de Yurt Dışı Kayak Turlarında Erken Rezervasyon Fırsatları Başladı...

Yoğun bir yaz tatili döneminin ardından kimse inanmak istemese de o kavurucu sıcakların sonuna geldik. Şimdi yepyeni kış maceraları, sporları ve elbette ki tüm önlemleriyle birlikte kapımızı çalmaya hazır bekliyor.

Jolly, tatil severlerin bu ihtiyaçlarını ise avantajlarla karşılıyor. Yurt dışı kayak turlarında 60€’ya varan erken rezervasyon indirim fırsatıyla bu kış mecara, keşif ve adrenalin  dolu bir tatil Jolly’de sizleri bekliyor. Jolly’yi tercih ederek gerçekleştireceğiniz yurt dışı kayak turlarında, kış erken rezervasyon fırsatlarıyla 3 gece ve üzeri konaklama alternatifi 99€’dan başlayan fiyatlarla hem keyifli hem ekonomik bir kayak tatili sizleri bekliyor olacak.

Jolly’nin kayak turlarında ilk önerisi ise Bulgaristan’ın en güzel kayak merkezlerinden biri olan Pamporovo ve Bulgaristan’ın en iyi kayak merkezi Bansko. Kayak sporlarının ana vatanı olarak bilinen Bansko kayak keyfini doyasıya yaşamak için sizleri bekliyor. Jolly, yüzde 50 kapasite ile gerçekleştirdiği  tüm turlarında sosyal mesafenizi korumanızı sağlıyor, hijyen ve güvenlik önlemlerini üst düzeyde tutuyor. Yeni normalleşme süreciyle birlikte Bulgaristan’a giriş ve çıkışlarda Covid-19 testi ve karantina şartı ise aranmıyor.

Jolly’de Yurt Dışı Kayak Turlarında Erken Rezervasyon Fırsatları Başladı   Jolly