Jolly’nin Günübirlik Sonbahar Rotalarıyla İstanbul’a Yakın Yerleri Keşfedin...

Dolu dolu geçecek olan bir günde sayısız güzel yer, ağaçların kokusu ve kuşların sesi ile bir arada olma fırsatı yakalayacaksınız. Hem sonbaharın tadını çıkarabilecek hem de İstanbul’a yakın yerleri doyasıya keşfedebileceksiniz!

Sosyal mesafenizi koruyabileceğiniz, hijyen ve güvenlik önlemini üst düzeyde tutulan Jolly’nin kültür turlarıyla; ister kendi aracınızla temassız tur deneyimi yaşayabilir, isterseniz de yarı kapasite ile gerçekleştirilen turlara katılabilirsiniz.

Temassız kültür turlarıyla kendi aracınızla katılıp, özel aplikasyon ile tur rehberlerini dinleyebilirsiniz. 89 TL’den başlayan fiyatlarla İstanbul’a yakın günübirlik sonbahar rotalarında gününüzü güzelleştirebilirsiniz.

 

Günübirlik sonbahar rotalarında; Maşukiye Sapanca Ormanya Hobbit Evleri Turu, Belgrad Ormanı Yürüyüş Turu, Adalar Turu, Yalova Erikli Yaylası Yürüyüş Turu, Yalova Sudüşen Şelalesi Yürüyüş Turu, Harikalar Sahili, Kerpe, Kefken, Ağva Turu, Dupnisa Mağarası Yürüyüş Turu, Şile, Ağva, Polonezköy Turu ve daha onlarca rota sizlerle olacak.

 

Muhteşem köy kahvaltısı, şehrin gürültüsünden ve stresinden uzak yürüyüşler yapacak, hafızalardan çıkmayacak manzaralara şahit olacak ve doğal yaşamın içinde kendinizi bulacaksınız.

Jolly’nin Günübirlik Sonbahar Rotalarıyla İstanbul’a Yakın Yerleri Keşfedin   Jolly