Karma Akustik Serisi Devam Ediyor: 2. Sezon Geliyor...

Türkiye’nin yeni nesil bağımsız sanat platformu Karma Türkiye; kendi şarkı sözü ve bestesi olan, müzikal yeteneğini kitlelere duyurmak isteyen yeni sanatçıları, Sony Music iş birliği ile dinleyicisi ile buluşturuyor! Seri halinde çekimleri yapılan Karma Akustik’in 2. sezonu, yepyeni sanatçıları ve şarkılarıyla listelerinize geliyor.

Türkiye’nin yeni sanatçılarını keşfetmeye hazır mısınız? Karma Akustik Serisi, 1. ve 2. Sezonuyla, Sony Music etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında yayında!

Bir Keşif Projesi

Karma Akustik, sesini duyurmak isteyen başarılı müzisyenlerin şarkılarını tüm dijital platformlarda yayınlarken, özgün bir etkileşim platformu olma özelliğini de taşıyor. Karma Türkiye Akustik Performans Projesi; müzikle amatör ya da hobi olarak ilgili olan, kendine ait özgün bir bestesi olan herkesi, tüm dijital müzik platformlarında dinleyicisiyle buluşturuyor.

Projeye bireysel ve/veya müzik grubu olarak katılım sağlanabiliyor. Ayrıca başvuruların kabulüyle çekilecek video klip için tüm şartları yine Karma Türkiye sağlıyor.

Neler Olmuştu?

Karma Akustik 1. Sezonda, katılımcıların her biri, tamamen kendilerine ait şarkılarını duyurma fırsatı yakaladılar.

Karma Akustik projesinin 2020 yılındaki ilk sezonu oldukça güçlü bir kadrodan oluştu. Başvurular üzerinden değerlendirilmeye alınan katılımcılar arasından 15 sanatçı seçildi. 

Karma Akustik 2. Sezonda Kimler Var?

Karma Akustik Projesine yapılan başvurularla beraber süreç tamamen online ilerledi. Reha Özcan yönetmenliğinde, Burçin Turna’nın ise müzik koordinatörü olduğu 2. Sezon çekimleri Mask Live Pera’da, pandemi kurallarına uygun şekilde çekildi.

Sezonda yer alan isimlerse şöyle; Alperen Sarı, Ayşe Aslıhan, Doğukan Doğan, Erdem Ocak, Erman Uysal, Fatih Akay, Gece Tuna, Gözde Metin, Gökmen Erciş, Güneş Aytemur, Hakan Çeliker, İklimler, Muratcan Özer, Oğuzhan Şahin ve Sidar Baran Taş.

Karma Akustik 2. Sezon, 22 Ocak Cuma günü dinleyicisi ile buluşacak.

Karma Akustik Serisi Devam Ediyor: 2. Sezon Geliyor   Karma Akustik