Luna Rossa Prada Pirelli Yelken Takımının Resmi Üniforması Prada Mağazalarında...

Dünyanın en eski ve en zorlu uluslararası spor müsabakalarından America’s Cup’ın 36.sı başlıyor. Luna Rossa Prada Pirelli, hem etkinliği kutlamak hem de destekçilerine stil, performans ve sürdürülebilirlik karışımının benzersiz değerini test etme şansı vermek üzere takım üniformalarından bir seçkiyi, seçkin Prada amiral gemisi mağazalarında ve www.prada.com ’da satışa sundu. 17 Aralık'tan itibaren de Auckland'daki America's Cup Village'daki Luna Rossa mağazalarında yer alacak.

Luna Rossa Prada Pirelli ekibinin kişisel olarak test ettiği, The Woolmark Companynin geliştirdiği merinos yünü kullanılarak üretilen giysilerden ceket, kısa kollu polo ve t-shirt satışa sunulan ürün seçkisi içinde yer alıyor.  

 

The Woolmark Company ile gerçekleştirilen teknik ortaklığın sonucu yaratılan yüksek performanslı bu giysiler, her gün kullanılsa bile maksimum konfor ve yüksek performans sağlıyor. Biyolojik olarak parçalanabilen ve yenilenebilir bir elyaf olan Merinos yünü ile hem üretim döngüsünde hem de atılmasında çok düşük etkiye sahip, su geçirmezliğinin yanı sıra mükemmel nefes alabilirlik, nem çekebilme özelliği ile bu giysiler doğal bir yenilik olarak değerlendiriliyor. Performansı düşürmeden aynı zamanda sürdürülebirliği de sağlayan bu ürünler, çevreye duyarlılığı da yansıtıyor. Yenilenebilir, biyolojik olarak parçalanabilir çevre dostu   %100 doğal ve dünyanın en eski elyafı merinos yünü kullanılarak üretilen üniformaları ile Luna Rossa Prada Pirelli ekibi sosyal sorumluluk bilincinin de altını çiziyor.  

Luna Rossa Prada Pirelli Yelken Takımının Resmi Üniforması Prada Mağazalarında   Luna Rossa Prada Pirelli   Prada