NISSE; İlkbahar-Yaz 2021 Koleksiyonuyla ‘İyi Yaşam, Özgürlük Ve Haffiflik Hissi’ni Gardırobunuza Taşıyor...

Globalleşme yolunda emin adımlarla ilerleyen, kendine özgü tarzı, yerli üretimi ve kadın istihdamını destekleyen misyonuyla, moda severlerin beğenisini kazanan Nisse; İlkbahar-Yaz koleksiyonuyla yeni bir yolculuğa merhaba diyor. Koleksiyonun ilham kaynağını, hayatın her anında ilk önceliğin ‘kendini iyi hissetmek’ olmasından alan marka; dünyanın canlılara hatırlattığı son olaylardan verimli ve pozitif şekilde ayrılmaya odaklanıyor.

İnsanın kendini güvende ve huzurlu hissetmesini sağlayacak tüm detayları titizlikle işlediği ‘iyi yaşam’ mottosuyla tasarım yolculuğuna çıktığı en yeni koleksiyonunda Nisse; sonsuza dek sahip olunması gereken bir gardrobun işlevselliğini, doğaya olan saygısını ve zamansız parçaları bir araya getiriyor. Minimal ama görünür tasarımları zarif detaylarla ortaya çıkaran Nisse; zanaatkar işçiliğe olan sonsuz saygısını da koleksiyonun odağına alıyor. Koleksiyonun önemli parçalarını oluşturan benzersiz mono-stil ebru boyasıyla işlenen kumaşlar, organik ve geri dönüştürülmüş ipliklerden yapılan figürleri kucaklayan örgü detaylar ve daha bir çok zanaat işçiliği Nisse 2021 İlkbahar – Yaz koleksiyonun DNA’sını oluşturuyor.

Nisse kadını sahile iniyor…

Nisse; bu sezon bir ilke daha imza aıtıyor ve koleksiyonunu mayo, şapka ve el çantası tasarımlarıyla daha da zenginleştiriyor. Mayo tasarımlarını Nina Simone’un ünlü bir şarkısının sözleriyle detaylandıran marka yazı; olumlu ve iyi bir hisle kucaklamaya davet ediyor. Nisse; İlkbahar-Yaz koleksiyonundaki drape elbiselere ve eteklere eşlik eden, kurtarıcı bir yaz parçası olarak tasarladığı büyük boy drape omuz çantalarıyla da oldukça iddialı… Keten kumaştan, rafya detaylara kadar tüm aşamalarında elle örülen çantaların hepsi hem pratik hem de zamansız bir parça olarak gardIropların vazgeçilmezi olmaya aday… 

NISSE; İlkbahar-Yaz 2021 Koleksiyonuyla ‘İyi Yaşam   Özgürlük Ve Haffiflik Hissi’ni Gardırobunuza Taşıyor   NISSE