Yeni Yılda Huzuru, Konforu Ve Lüksü En İnce Detayıyla Hissetmek İsteyenleri Bodrum’a Davet Ediyor…

Bodrum Tilkicik Koyu’nda yer alan, yüksek kalite standartlarıyla tasarlanmış yaşam alanına sahip dünya markası statüsündeki D Plaj Evleri & D Plaj Rezidans; 2020 yılının yorgunluğunu unutturacak bir deneyim için misafirlerini bekliyor...

7’den 70’e herkesi düşünerek tasarlanmış mimarisiyle Bodrum’un vazgeçilmezi olan D Plaj Evleri & D Plaj Rezidans; misafirlerinin günün her saatinde güvende ve huzurlu hissetmelerini sağlıyor. Uluslararası ödüllü Mimar Dara Kırmızıtoprak imzalı proje herkesin beğenisine ve zevkine hitap eden özgün bir tasarıma sahip.

Eylül ayı itibariyle günlük, haftalık ve aylık konaklamalarda; eşyalı ve donanımlı 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerinden oluşan rezidans dairelerine kiralama fırsatı sunmaya başlayan proje yeni yıl için de çok özel teklifleriyle yeni müdavimlerini karşılamaya hazırlanıyor.

2021 yılını, Akdeniz sahillerinden ve Mykonos ruhundan esinlenerek tasarlanmış Barbelo Restaurant’ta karşılamanın eşsiz bir deneyim olacağının altını çizen D Plaj Evleri ve D Plaj Rezidans; evinde gibi hissetmek isteyenleri ayrıcalıklı bir tatile davet ediyor.

Yeni Yılda Huzuru   Konforu Ve Lüksü En İnce Detayıyla Hissetmek İsteyenleri Bodrum’a Davet Ediyor