03 - 09 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Özel ilişkinizde iki seçim arasında kararsızlık yaşayabilirsiniz. Ve ne yapmanız gerektiği konusunda tam bir bilgi sahibi olamayabilirsiniz. Aynı zamanda karşınızdaki kişinin baskıcı ve otoriter tavırları karşısında kendinize hakim olmakta zorlanabilirsiniz. Ancak özellikle bu konuda belli bir denge kurmanızda büyük fayda vardır. Hafta sonu ise mükemmel finansal fırsatlar önünüze gelebilir. Kardeşinizden önemli destekler alabilir. Böylece bazı engelleri daha rahat aşabilirsiniz.

Bu hafta arkadaşlarınızla keyif alacak ve dostlarınızla güzel vakitler geçireceksiniz. Çalışma hayatınızda ise normal sorumluluklarınız dışında farklı görevlerinizin de olması ve bunları harika bir şekilde yerine getiriyor oluşunuz müdürlerinizin gözünden kaçmayacaktır. Maddi olarak alacağınız kararlar ve uygulayacağız pratik çözümler sayesinde yaşamınızı daha rahat bir şekilde idare etmeniz mümkün olacaktır. Sağlığınızla ilgili konularda ise size zarar veren alışkanlıklardan kurtulmalısınız

Bu sıralar ilişkiniz de hep ağlayan taraf, hem diz çöken taraf siz oluyorsunuz. Her defasında da yara alıyorsunuz. Biraz kendinize çeki düzen verme zamanı. Her ne kadar çok sevseniz de bazı şeyleri göze almalısınız. Sizin için yeni kararlar almak ve uygulamaya geçmek açısından son derece verimli bir hafta olacaktır. İş yerinde yaşayacağınız bazı olaylar sizi kontrolden çıkarabilir. Taşınma yer değişikliği gibi konular bugünlerde aile ortamında çokça konuşulan konulardan biri olabilir.

Hafta ortalarından itibaren giderek sosyal yaşamınızın hareketleneceği yaşamınızın eski rutinlikten çıkacağı bol aksiyonlu günler sizi beklemekte. Özgürlükçü yapınız ailenizin beklentileri ve sizin istekleriniz arasında sıkışıp kalabilir ve tam olarak ne yapmanız gerektiği konusunda bir bilinç yanılgısı yaşayabilirsiniz. İkili ilişkide aşk acısı çekmek pek hoşunuza gitmiyor. Bu nedenle de emin olmadığınız ilişkiye yanaşmıyorsunuz. Ama önünüze çıkan fırsatları da değerlendirmelisiniz.

Eşinizle inişli çıkışlı ruh halinizle ilişkiyi sürdürmekte zorlanıyorsunuz. Karşı tarafın üzülmemesi için elinizden geleni yapıyorsunuz.  İlişkide saygı duyan ve değer veren siz ayrılıktan yana değilsiniz. Ama artık tahammülünüz kalmadığını siz de biliyorsunuz. En kısa zamanda bu olayı çözmelisiniz. Kısa zamanda önünüze gelen fırsatlar bu kadar da olmaz dedirtecek nitelikte olacaktır. Bu fırsatları akıllıca değerlendirmeli ve geleceğiniz için gereken yatırımları yapmaktan çekinmemelisiniz.

Hareketli bir güne hazır mısınız? Planladığınız proje ile ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. Yaratıcı zekanız sizi garantili başarıya götürecektir. Maddi konularda ise beklentileriniz haftanın ortasından itibaren gerçekleşmeye başlayacaktır.  Alacaklarınızı tahsil edebileceksiniz. Finansal konularda gösterdiğiniz güçlü işbirlikleri sayesinde sizlere yeni sorumluluklar yüklenebilir.  Hayatınızda gizli saklı bazı şeylerin ortaya çıkması sizleri duygusal anlamda bir boşluğa itebilir ve öfkenizi dışarıya farklı bir şekilde yansıtabilirsiniz.

Ev ve aile ortamında, keyifli anlar geçirmek için küçük değişiklikler, dokunuşlar yapabilirsiniz. İş ortamındaki gruplaşmalar sizi rahatsız edebilir. Herkese anlatmak istemediğiniz ikili düşünceler arasında kendinizi kapana kısılmış hissediyorsunuz. Önünüze çıkan iş fırsatlarını değerlendirmek istediğiniz de bunları daha teferruatlı düşünmeniz faydanıza olacaktır. İlişkinizde ise kendinizi iç sorgulamaya çekeceğiniz bazı şüpheler içinde olabileceğiniz duygu içine gireceksiniz.

İş hayatınızda, aldığınız sorumlulukları, yerine getirmek için, alternatif yollar deneyebilirsiniz. İş konusunda, alacağınız tepkiler, sizin için çok önem taşıyabilir. Tatil masrafları sizi bu zamanda biraz zorlayacak. Ama bu sizi korkutmasın. Maddi konularda, dengeyi bulmaya çalışabilirsiniz. Eşiniz size sevginizi her ortamda belli etmekten ve dile getirmekten çekinmiyor. Size küçük hediyeler almayı ve şımartmayı çok seviyor. Bu da evliliğinizi tam çok güçlendiriyor.

İş yerinde bugün zorlanacağın olaylarla karşılacaksınız. Ancak soğukkanlılığınızı kaybetmemelisiniz.  Yaşayacağınız bu durum  insanlarla ilgili farkındalık kazanmanız için önemli bir  ders çıkarmanıza neden olacak. Maddi konularda her istediğinizi alma duygunuz sizin maaşınız açık vermenize ve elinizdeki imkanların çabuk tükenmesine neden olacaktır. Bencilce davranmaktan vazgeçmelisiniz. Bu konuda ailenizi dinlemelisiniz. Biraz tasarruflu olmalısınız.
İşlerinizle ilgili yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Yeni bir projeye başlayabilir, yeni bir işe girmek ya da iş kurmak isteyebilirsiniz.  Ortaklık ve ilişkilerinizde, dengede olmaya özen göstermelisiniz. Maddi konularda riskler oluşabilir. Dikkatli tercihler yaparsanız az hasarla kurtulabilirsiniz. Ani seyahatler görünüyor hayatınızda.  İkili ilişkilerinizde bu sıralar gergin anlar yaşayabilirsiniz. Yapıcı olmakta yarar vardır. Karşı tarafı üzmeden,  kırmadan konuşmalısınız.

İlişkiniz çıkmaza girdiğini düşünüyorsanız sonlandırmak sizin açınızdan en iyisi. Unutmayın ayrılık yıpratıcı olduğu kadar rahatlatıcı da olabilir. Beklenmedik gelişmelerin olumsuz sonuçlar doğurma ihtimali olduğu kadar sizi mutlu etme ihtimali de var. Yaşam planlarınızda değişiklik yapmak için daha akıllıca çözümler bulmak isteyebilirsiniz. Yeni fikirler edineceğiniz kişilerle tanışabilir ve onlarla geleceğe yönelik önemli konuşmalar ve kararlar eşiğinde olabilirsiniz.

Bu dönemde biraz yavaşlayacağınız ve yapacağınız işlerde daha derinden ve sağlam adımlarla gideceğiniz zaman olacak.  Ekonomik olarak ayaklarınızı yere sağlam basmak isteyeceksiniz. Bu konuda gereken bütün hünerlerinizi sergilemelisiniz.  İş yerinde ilişkinizi gözden uzakta ve herkesten habersiz olarak yürütme kararı sizin için çok iyi olacak. Çünkü sizin kıskançlık halleriniz ilişkinizi yıpratıyor ve aşkı tam anlamıyla yaşayamıyorsunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Haftalık Burç Yorumları