05 - 11 Kasım Haftalık Burç Yorumları...

Sizin açınızdan araştırma ve her çeşit derin düşünme için harika bir zaman dilimi olacak.  Eğitim planlarınızı, fikirlerinizi ve projelerinizi ortaya sunmak ve bunlara cevap alabilmek adına çok olumlu günler gözüküyor. İlişkinizde bazı sıkıntılı süreçler artık sonlanmaya doğru gidebilir. İlişkileri rayına oturmamış ilişkileri zor süreçler bekliyor. Yalnız olanlar ise, önlerine güzel fırsatlar çıkacağı, kendilerini platonik bir aşkın kucağında bulacakları sürpriz tanışmalar olabilir.

İşinizle ilgili yeni bir takım haberler öğrenebilir, kariyeriniz adına güzel fırsatlarla ekonomik anlamda farklı kararlar almak isteyebilirsiniz. Bugüne kadar beklediğiniz birçok şeyi gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Haftanın ilk günlerine ailenizle ilgili yükleneceğiniz bazı sorumluluklar alarak başlayabilirsiniz. Ev alım satımı ile ilgili planlarınız varsa bu konuyla ilgili bazı gözünüzden kaçan noktalar ortaya çıkabilir. Sebepsiz yorgunluk hissedebilirsiniz. Beslenme şeklinizi size enerji verecek yönde yapmanızda fayda var.

 

Maddi konularda gereksiz harcamalardan kaçınmanız gerekir  aksi takdirde zor durumlara düşebilirsiniz. Böyle devam ederseniz sevgilinizle parasal durumunuz  ilişkinize olumsuz bir biçimde yansıyabilir. Bu durumu daha anlayışlı karşılamalısınız. Olaylarda sorun odaklı olmak yerine çözüm odaklı olmanız size bambaşka kapıların anahtarını sunacaktır. Ev ve aile yaşamınızla ilgili ilgilenmeniz gereken konular ve sorumluluklarınız sizleri baskılıyor ve içinizi daraltıyor olabilir.

Aşk hayatınızda bazı önemli kararlar alma aşamasında hissedebilirsiniz kendinizi. Aklınızda çözemediğiniz soru işaretleri geleceğe dair kararlarınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Yaşamınızda sizi şaşırtan bazı olayları ise akışına bırakmanız daha iyi olacaktır. İş yerinde yeni başlangıçlar yapmanın zamanı geldi de geçiyor bile. Göremediğiniz fırsatlar tekrardan önünüze gelecek. Bu şansı iyi değerlendirin. Hafta sonuna doğru sağlığınıza biraz dikkat etmeli, yorgunluğunuzu üzerinizden atmaya gayret etmelisiniz.

Ailevi sorunlarınızla ilgili aklınızdaki çözümleri hayatınıza uyarlamak istiyorsunuz. Bu anlamda büyüklerinizden yardım isteyebilirsiniz. İlişkinizde hep kendi haklılığınızı sorgulamak yerine olaylara daha esnek bakmalısınız. Haklı olmak mı, mutlu olmak mı bunun bir kararını vermelisiniz. Biraz da karşı taraftan bakalım. Eminim o zaman hiç görmediğiniz şeylerin farkına varacaksınız. Bazı harcamalar ileride sıkıntılı süreçleri de beraberinde getirebilir. Dikkatli davranın bu aralar.

İş çevrenizde aklınıza takılan bazı konuları insanlarla tartışmak isteyebileceğiniz bir gün. Liderlik vasfınızla mesleğinizde ilerlemek ve üst seviyelere ulaşmak için bazı kuralları değiştirmek istiyorsunuz. Geniş bakış açınız sayesinde olayları çok daha net nitelendirebilirsiniz. Sevdiğinize karşı duygusal anlamda öfkenizi kontrol etmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Bu da sosyal hayatınızı biraz olsun hareketlendirebilir. Girdiğiniz ortamlarda yeni arkadaşlıklar yeni bakış açıları kazanmaya çalışın.

Önünüze çıkabilecek fırsatları iyi değerlendirmeye başlamalısınız. Karmaşık olan her süreç işin içinden çıkılmaz bir hal alırsa bilin ki çözüm tam da burada bir yerlerde. Ani bir kararla yükseköğrenime başlayabilirsiniz. Eğitim hayatınızda önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Finansal ilişkilerinizde oluşan beklenmedik sıkıntılar sizlere hiç ummadığınız yerden şans kapıları açabilir. Bunu değerlendirmek yine gelecekte güzel şeylerin yaşanmasına vesile olacaktır.

Yakın çevrenizden duyduğunuz bazı söylemler canınız sıkabilir. Çok fazla ciddiye almayın. Duygusal anlamda gerginlikler sizi kariyer planlarınızdan veya hedeflerinizden uzaklaştırmasın. Bugün hedefleriniz için gerekli görüşmeleri ve girişimleri yapmanız iyi olacaktır. Aşk hayatınızda karşınıza birçok fırsatlar çıkacak. Sevdiğiniz kişiyle bir türlü anlam veremediğiniz mesafeli bir ilişkiniz var. Bunu daha sıcak ve yakın bir hale getirmeniz gerekiyor. Karşılıklı konuşarak ilişkide olması gerekenleri konuşmalısınız.

Bu aralar canınızı sıkan, size monoton gelen her şeyden ve herkesten kaçmak isteyebilirsiniz. Aniden ortaya çıkacak olan program değişiklikleri ile üzerinize ekstra bir iş yükü binmiş gibi hissedebilirsiniz. Biraz silkelenin. Eşinizle istekleri doğrultusunda bazı konuları yeniden gözden geçirebilir, yolunda gitmeyen şeylere başka alternatifler arayabilirsiniz. Karşınızdaki kişinin iyi ya da kötü yönlerini analiz etmeli, ön yargılarınızın içine hapsetmemelisiniz.

İş yaşamınızda da kazançlı ve başarılı olacağınız günler çok yakında. Siz yeter ki özveriyle yılmadan çalışmalısınız. Mutlaka karşılığını göreceksiniz. Sevgilinizle ilgili kafa karışıklığı yaratacak davranışlarda bulunmadan önce iyice düşünmeli, hakkınızı savunurken dahi azıcık da olsa sizlerin de hatalı olduğu düşüncesini benimsemelisiniz. Planlayacağınız seyahatlerle ilgili önemli şanslar ve fırsatlar yakalama şansınız oldukça yüksek gözüküyor.

Yatırımsal ya da ailevi ilişkileriniz ile ilgili olumlu yönde gelişen konular size yeni fikirler edindirebilir. Alım satım ya da geleceğe yönelik bir takım hedeflerinizi hayata geçirmek konusunda karşılaşacağınız fırsatlar yaşamınızda büyük bir yer edebilir. Hatta fırsatlardan fırsat doğduğunu görerek yaşama olan bakışınızla daha da keyifli bir hale bürünebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ailenizle beraber keyifli vakitler geçirebilir ve bazı sorumlulukları yüklenebilirsiniz.

Sevgilinizle karar verdiniz ayrılmaya. Artık dönüşü yok. Yaşamdaki tercihlerinizin doğruluğunu ölçüp tartacağınız önemli bir gün yaşayabilirsiniz. Kendinizi bir anda hayatın tam merkezinde fakat hangi yöne doğru gidemeyeceğini bilen bir çocuk gibi hissedebilirsiniz. Bugüne kadar yaptığınız fedakârlıkların boş yere olduğunu düşünebilir kendinizi anlamsız bir duygusal savaş içinde bulabilirsiniz. Bir an önce kendinizi toparlayın ve bu duygusal tuzaklara düşmeyin.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

05 - 11 Kasım Haftalık Burç Yorumları