05-09 Mart Haftalık Burç Yorumları

 İş hayatınızla ilgili hiç beklemediğiniz ve sizi fazlasıyla şaşırtacak olayların içerisinde kalacaksınız. Sizi memnun etmediğini veya yükselemeyeceğinizi düşündüğünüz işler konusunda yakın zamanda olacak. Karşınıza çıkacak kişiyi iyi değerlendirirken asla aceleci davranmayın.  Ancak atacağınız adımlarda nokta atışı yapabilirsiniz. Hisleriniz ve düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmelisiniz bunu unutmayın.

Duygusal yakınlaşmalar olduğunda asla aceleci davranmamanız gerekiyor. Karşınızdaki kişiye de sizi tanıması için zaman tanımalısınız. Ancak ağırdan almayı asla unutmayın.  Aşk hayatınız bu sıralar güzel olacak. Önünüzde uzun ve keyif alacağınız bir süreç var. İşinizde atacağınız olumlu adımlar kariyerinizi üst seviyelere ulaşacak. . Merak etmeyin, kariyer yaşantınızda istediklerinize sahip olacaksınız.

Sizde bu hırs ve istek olduğu sürece başarıya ulaşmamak mümkün değil. İş yerinizde aldığınız riskler sizi korkutmuyor. Sizi mutlu edecek başlangıçlar içerisinde olacaksınız. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirirken pek fazla zorlanmıyorsunuz. Sizi mutlu edecek başlangıçlar içerisinde olacaksınız.  Sevdiğinizle kolay bir şekilde bağ kuracak ve bu ilişkinizi kuvvetlendirecek. Ve sizin aşkınızı düzene sokacak.

İş açısından kendinize yeni gelir kapısı açmak isteyebilirsiniz. Bu süre zarfında arzu ettiklerinize sahip olabilirsiniz. Mantığınızdan faydalanmaya çalışın. Başarılı olduğunuz sürece her şey istediğiniz gibi olmaya başlayacaktır. Uzun süredir yalnız olan kalbiniz nihayet güzel bir sürprizle karşınıza çıkacak.  İletişim yeteneğinizden de faydalanacak ve karşınızdaki kişiye kendinizi dilediğiniz gibi ifade edebileceksiniz.

 İş hayatınızda veya üzerinizde bulunan sorumluluklar ne kadar zorlayıcı olsa dahi ilerlemek ve kariyer basamaklarını çıkmak istiyorsanız, şartlarla mücadele etmeyi öğrenmelisiniz. Sevdiğiniz kişiye karşı özgüveniniz tavan yapmış durumda. Sizde biraz yapıcı olmaya özen göstermelisiniz. Yoksa kaybeden taraf siz olursunuz. İlişkinin size sundukları güzel ve mutlu edici yanlarını görmeye çalışmalısınız.

Bazen sevdiğiniz karşı şımarık tavırlar sergiliyorsunuz. Bu şekilden zevk alıyorsunuz. Ama güven vermediğinizi de unutmayın. Söz konusu sevdiğiniz kişi ise mutlaka ciddi ve romantizme daha istekli yaklaşımlar sergilemelisiniz. Ancak böyle olunca ilişkiniz sorunsuz devam edebilir.  İşinizde azimle çalışıyorsunuz. Ve bu çalışma sayesinde başarı kısa sürede gelecek. Bu aralar kendinizi biraz bitkin ve halsiz hissederseniz biraz c vitamini alın.

 

Eşinizle beraber sorunların nelerden kaynaklandığını hala anlamıyor musunuz.  Biraz kendiniz değişim  içine girmeyi düşünseniz.  Yaptığınız hataların üzerini örtmemeye çalışın. Bu sizi hem fiziksel hem de zihinsel olarak yorgunluk yaşanmasına neden oluyor. Zaten hayatınızın diğer alanlarında sizi zorlayan etkenlerin yıpratıcı olduğu ortada. Sağlık konusunda sıkıntı yaşamamak adına gereken önlemlerinizi almalısınız. Özellikle bu dönemlerde vücudunuzun direncini artırmaya çalışın.

İş kazalarına ya da spor yaparken yaralanmalara dikkat edin. Aşırı tedbirli davranmanızda zarar gelmez.  Güçsüz hissettiğiniz zamanlarda gerginliğiniz daha da artıyor. Sakin kalmalı ve sizi sakinleştiren ortamlarda bulunmalısınız. Aşk hayatınız değişime uğrayacak. Yenileceksiniz, olgunlaşacaksınız ve kıymet bileceksiniz. Çekiciliğinizden ve tatlı dilinizden faydalanmalısınız. İsteklerinize ve aşk hayatınızdan olan beklentilerinize göre hareket edin.

 Yeni tanışacağınız birisiyle evlilik kararı alacaksınız. Öncelikle ilişkiden ve hisselerinizden tam anlamıyla emin olmalısınız. Bu zor kararı aldıktan sonra her şeyi en ince ayrıntısını kadar planlayarak başlamalısınız. İşinizde kariyer planları ilgili istediklerinize kolaylıkla sahip olabileceksiniz ancak sabırlı davranmalı ve güçlenmenin yollarını aramalısınız. Dikkatli olmalı, meslek hayatınızı riske atmamayı öğrenmelisiniz.

Hayatınızın her alanında karşınıza çıkabilecek olan gelişmelere hazırlıklı olmalısınız. Hayatınıza dilediğiniz gibi yön verebilir ve olumsuzlukların ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz, Bu sefer şanssızlıklar ortadan kalkacak, gelişmeleri lehinize döndürebileceksiniz. İşinizde şimdiye kadar elde etmiş olduğunuz başarıların tesadüf olmadığını hem kendinize kanıtlamalı hem de çalışma arkadaşlarınız ve üstlerinize göstermelisiniz. Başarılarınıza başarı kazandıracaksınız.

Eşiniz sizi memnun etmek için elinden gelen her şeyi yapıyor. Niye her şeyden bir huzursuzluk çıkartıyorsunuz. Kendinize çok fazla güveniyorsunuz ve bu durum zaman zaman yanlış adımlar atmanıza neden oluyor. Kısa süre içinde toparlanmalısınız. İş hayatınızda özgür olmak isteyeceksiniz. Üzerinizde baskı hissetmediğiniz zamanlarda daha rahat ve verimli çalışıyorsunuz. Projelerinize odaklandığında iyi para kazanmayı hedefleyeceksiniz.

İşinizle ilgili gelişmelerde net ve kararlı olacaksınız. Geçen dönemlerde başkalarının isteklerini çok fazla önemsiyordunuz ve bu durum kendi çıkarlarınızı geri planda tutmanız neden oluyordu. Terfi alma ya da maaşınızın artma ihtimali var. Bugünlerde sürpriz gelişmelere hazırlıklı olmalısınız. Sizin en büyük sorununuz, bir işe büyük hevesle başlayıp daha sonra hiç istemiyor olmanız. Düşüncelerinizi biraz olsun değiştirebilirseniz çok daha fazla başarılı olacağınızın sizde farkındasınız

05-09 Mart Haftalık Burç Yorumları