11 - 17 Kasım Haftalık Burç Yorumları...

Aşk hayatınızı sonbahar mevsimi nedeniyle iyi konumda. Ama arkadaş çevrenizdeki sorunları ilişkinize yansıtmamaya çalışmalısınız. Bekarsanız bu zamanda hayatınıza yön verecek biri ile tanışabilirsiniz. İşinizde çok renkli parlak bir dönem sizi bekliyor. Akşam saatlerine doğru elinize güzel paralar geçecek. Geçmişte aldığınız derslerden sonra harcamalarınızı kısmayı alışkanlık edinebilirsiniz.

İş yerinde bazı fedakarlıklar yapmalısınız. Gereksiz duygusallıklardan uzak olmayın. Aile ile ilgili konularda sorumluluk almanın zamanı geldi. Yeni başlangıçlar bu dönemde sizi bekliyor. Ya bir ilişkiyi bitirebilir ya da yenisi başlayabilir sizin için. Ya da uzun süredir kalbinizde olan birisiyle aşk yaşayabilirsiniz. Her şeye hazırlıklı olun. Çizdiğiniz yolda adapte olmaya çalışmalısınız. Kendinizi her alanda güçlü ve kararlı hissetmelisiniz.

Uzun süredir üzerinde çalıştığınız bir iş ile ilgili harekete geçeceksiniz. Bu durumu eşinizle ya da sevgilinizle konuşup önemli kararla alacaksınız. Beklediğiniz hedefe sonunda ulaşacaksınız. Ve çok iyi sonuçlar alacaksınız. Sorunlu şekilde devam eden bir ilişkinizde fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Bu gidişle ayrılık sizin için kaçınılmaz gibi gözüküyor. Gereksiz duygusallıktan uzaklaşmalısınız.

Eylül ayından beri aldığınız kararları uygulamaya başladınız. Bunlardan bir tanesi de ilişkinizle ilgili. Devam eden birlikteliğinizde aniden evlilik kararı alabilirsiniz. Cesur davranarak kalbinizin sesine kulak vererek mutlu oluyorsunuz. Ailenizle, geçmişinizle ilgili hassasiyetler yeniden su yüzüne çıkabilir, artık bir temizlik yapmak, geçmişin tortularını geride bırakmak isteyebilirsiniz.

İş yerine yeni girmenize rağmen yeni düzene hemen adapte oldunuz. Herkesle iyi anlaşıyorsunuz. Sizinle ilgileniyorlar. Enerjinizi işe vererek iyi işler çıkarırsanız sizin önünüz açık gözüküyor. Özel hayatınızda değişmesi gereken şeyler olduğunu bazen düşünüyorsun. Konuşmalarınızda öfkenize hakim olamayarak sert sözler sarf edebiliyorsunuz. Bu konuda biraz daha dikkatli olmalısınız.

Tam kış ayına göre hareket ediyorsunuz. İlişkinizi zora sokacak davranışlarda pek bulunmuyorsunuz. Her şeye “evet” diyerek ortamı yumuşatıyorsunuz. Bu durum sevdiğinizi de daha istekli yapıyor ilişkide. O da sizinle daha fazla ilgileniyor. Parasal konularda bazen anlık kararlar veriyorsunuz. Bu da sizin daha fazla para harcamanıza neden oluyor. Sonrasında da sıkıntı yaşayan taraf oluyorsunuz. Beklediğiniz sevindirici haberi en kısa zamanda alacaksınız.

Bu dönemde kıskançlığınız tavan yapmış durumda. Özel hayatınızda bununla ilgili sıkıntılar yaşıyorsunuz. Ve araya mesafe koyuyorsunuz. Bu davranış sizi zorluyor ve üzücü olaylara neden oluyorsunuz. Daha anlayışlı ve samimi olduğunuz sürece her şey daha güzel olur sizin için. İş yerinde hayalinizi kurduğunuz terfi almanız da yakın zamanda.

Bu hafta iş, para ve kariyer üzerine zirve yapıyorsunuz. Bu da aşkı ve sevdiğiniz kişiyi geri plana atıyor. Karşı tarafta biraz ilgi bekliyor sizden. Karşı taraf da ilişkiyi sorgulamaya itiyor sizi. Belki de yeni kararlar alacaksınız bu süreçte. Hem kendinle hem de duygularınla yüzleşeceksin. Alacağın bu karar sonrası pişman olup olmayacağından da çok emin olmalısınız.

Haftaya başlarken çalışma hayatınızla ilgili bazı sorunların üstesinden gelerek çalışmaya başlayacaksınız. Size inanan insanların kuvvetini arkanızda hissederek güzel sonuçlar alacaksınız. Sevdiğinizle bazen uyuşmazlıklar yaşıyorsunuz. Karşı taraf bazen hatalarını kabul etmiyor. Siz hatalı olduğunu söylemenize karşı o bu durumdan hoşlanmıyor. Onun için de sevgiliniz bencil tavırlar takınıyor. Bu duruma dikkat edin.

Hayatınıza bir anda sürpriz bir şekilde birisi dahil olacak. Karşınıza çıkan bu fırsatı iyi değerlendirin. Hemen kesip atmayın. Olmaz demeyin. İyi düşünerek hareket etmelisiniz. Arkadaş çevrenizde bazı kişiler sizin olaylar karşısında bakış açısını değiştirebilir. Alacağınız yeni haberler sizi oldukça heyecanlandıracak. Hayata karşı umutlarınız daha yüksek olacak. Radikal adımlar atabilirsiniz.

 

Bu dönemde kendinizle ve duygularınızla yüzleşiyorsunuz. Başınıza gelen her şeyi kafanıza takıyorsunuz. Bu durum sizin de yeni kararlar almanıza neden olacak. Size yol gösteren deneyimli kişilerden fikir alabilirsiniz. Ve size iyi gelen bir oluşumun kapılarını açabilir. Aşk hayatınızda bitti gözüyle başladığınız her olay sürpriz bir şekilde yeniden küllerinden doğabilir.

Yeni bir oluşum yeni bir heyecan. Bir şeylerden kaçarak ardında bırakma düşüncesi içindesiniz. Bu sıralar şehir değiştirmeniz olası gözüküyor. Yapacağınız değişimler sizi mutlu edecek durumda. Her şey önce senin istediğin gibi olacak. Bunun için kararlarının arkasında durman yetiyor. Bekarsanız tanışacağın kişi ile hayatının aşkı olabilir. Ve hayatına yeni bir yön verebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

11 - 17 Kasım Haftalık Burç Yorumları