12 - 18 Kasım Haftalık Burç Yorumları...

Hareketli, özellikle de iletişimin yoğun olacağı bir hafta geçirebilirsiniz. İş yerinde arkadaşlarınıza karşı eleştirici değil, yardımcı olabilirsiniz. Ilımlı yönünüz iş ilişkilerinizi oldukça derinleştirmenize yardım edebilir. Bu aralar ailenizi çok ihmal ettiniz. Birlikte vakit geçirmek size çok iyi gelebilir.  Sevgilinize karşı sakinsiniz ama damarınıza basıldığı zaman ya da sabrının sonuna geldiğinde çok büyük patlamalar yapıyorsunuz. Bu durum hem sizi hem de karşı tarafı yoruyor. Biraz öfkenizi kontrol altına almalısınız.

Ev ve gayrimenkul ile ilgilendiğiniz konular var ise vereceğiniz kararlarda doğru seçim yapabilmek adına birkaç kişi ile görüşüp konuşmanız yerinde olacaktır. Kendinizi zora sokacak lüks harcamalardan sakınmalısınız. Kariyerde ise rekabet gerektiren konulara dikkat etmelisiniz. Sizleri engellemek isteyen kişilere yaptığınız işlerle karşılık vermelisiniz. Sevdiğinizi her şeyden sakınıyorsunuz, kıskanıyorsunuz.  Aşk hayatınızda daha objektif ve gerçekçi yaklaşımlar sergilemek hayatınızı olumlu yönde değiştirecektir.

İş ortağınızla yaşadığınız parasal sorun nihayetinden çözüme kavuşacak. Amaçlarınız doğrultusunda yılmadan hareket ettiğiniz sürece başarının sizden uzaklara kaçma gibi bir şansı asla olmayacaktır. Yeter ki siz kendinize inanın, güvenin, arkanıza bakmadan daima ilerleyin. Önünüzde bir hedef belirlediğiniz takdirde yaşamdaki amacınız daha kuvvetli olacaktır. Motivasyonunuzu bozan kişilere ise dilinizle değil işinizle karşılık verin. Sizin için yoğun, eğlenceli fakat aktif bir süreç olacaktır.

Bu haftaya başlarken eşinizle yaşayacağınız süregelen ilişkiyi canlandırmak isteyeceksiniz. İlişkide yeni bir oluşum ve değişim içine gireceksiniz. Aynı şeyleri yapmaktan sıkıldığınızı, daha çok keyif alacağınız zevklere yönelmek isteyeceğinizi dile getireceksiniz. İşinizde beklenmedik bir görüşme ve konuşma olabilir. Objektif ve gerçekçi olduğunuz her işten kazançlı çıkabilirsiniz. Hem iş hem de ilişkiler yönünden şanslı bir hafta sizi bekliyor.

Hayata karşı bakış açınız da yenilikler olacak, yeni bir takım felsefi görüşler edineceksiniz. Ortağınızla birlikte yeni projelerinizi analiz edeceksiniz, somut bilgiye ulaşmak için güzel fırsatlar yakalayabileceksiniz. Yakın çevrenizin hayatında önemli ve özel gelişmeler olabilirken yeni bir ilişkiye de başlama kararı alabilirsiniz. Eşinizle uçlarda davranmanın ve duygularınızı kontrol edememenin sonucu hayatınızda olmadık sorunlar oluşabilir. Duyguları ve tutkuları kontrol etme zamanı.

Bir süredir iş ve görevlerinizdeki yoğunluklar ve günlük rutinlerinizin karışıklığı bu hafta son bulacak. Bunaldınız, sıkıldınız. Artık yaşamdan daha çok keyif almaya odaklanacaksınız, ortaya çıkan sorunlara ise kısa ve net çözümler getireceksiniz. Bu sizin için bir başlangıç olacaktır. Arkadaşlarınızla ilgili küslükler veya yeni gireceğiniz ortamlarda tanışacağınız insanlar bu hafta gündeminizi meşgul edebilir. Bu konuda daha girişimci olmalı ve daha faal bir tutum belirlemelisiniz.

İletişim ile ilgili işlerde çalışanlar, reklam, pazarlama, eğitim gibi konularda önemli ve başarılı sıçramalar yaşayabilirler. Haftaya maddi kazanımlarınız ve gelirlerinizle ilgili konulara hızlıca başlangıçlar yaparak başlıyor olacaksınız. Maddi konularda geçmişte yapılan harcamalar yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Dikkatinizi  çeken kişiyi sürekli düşünüyorsunuz. O kişiye farklı bir gözle bakmaya başladınız. O kişide bir süredir hissettiğiniz özel bir duygu bulduğunu hissediyorsunuz.

Eliniz dara düştü. Bu zor süreci ailenizden alacağınız desteklerle giderebilir, ortaklaşa kazanımlarınız ve banka yolu ile rahatlatabilirsiniz. Kredi çekerek bazı borçlarınızı yapılandırabilir bazılarını ise tamamen kapatabilirsiniz. İşinizde akademik anlamda uluslararası çalışmalarınızın artacağı hareketli bir zaman dilimi başlıyor olacak.  Sevdiğinizle bağlarınızın koptuğunu hissedebilirsiniz. Karşı tarafa fazla ilgili olmamalı, ilişkiye yeni bir şeyler katmak için savaşmalısınız.

İş yaşamınızda bu zamana kadar oluşan sessizliğinizin ve nezaketinizin ödüllerini alabilirsiniz. Aynı zamanda bazı sorumlulukları ertelediyseniz bu hafta bunları telafi etmek durumunda kalabilirsiniz. İş yerinde karşınıza çıkacak olan fırsatları kaçırmamak adına gözünüzü açık tutmanızda fayda vardır. Bu hafta  yine başkalarını etkilemeye çalışarak geçecek. Bundan bir an önce vazgeçmeniz gerekiyor. Vaktinizi boşa harcıyorsunuz ve önünüze çıkan fırsatları görmüyorsunuz.

Bu hafta adeta kendinizi aşacağınız bir dönem olacak. Çok fazla eğlenip ve bir yandan da bazı kararlar alacaksınız. Kendinizden hiç beklemediğiniz şeyler yapacaksınız. Normalde romantik insanlar olmasanız da kendinizi aşacaksınız. Bu değişiklikler size ve sevdiğinize çok iyi gelecek.  Aynı zamanda uzun zamandır bekletmiş olduğunuz projeler de nihai sonuçlanmalar kapıdadır. Bu sonuçlanmaları takip edebilmek için birçok görüşme yapmanız gerekebilir.

Sevdiğinizle sürekli kaçtığınız bir konuda artık yüzleşeceksiniz. Çok fazla abartıya kaçmadan itirafta bulunabilirsiniz. Bugüne kadar pes ettiği ve uğraşmadıkları her şey sizin için değişecek. Sınırları zorlamak her ne kadar normal olsa da bunun da bir sınırı olduğunu fark etmeniz gerekecek. Mesleki anlamda yenilenmek ve kendinizi daha da ilerletmek için teklifleri değerlendirerek kariyer hayatınızda daha farklı açılımlar yapabilirsiniz.

İşinizde maaşınız da ve kariyerinizde başarılı ve hareketli günler geçeceğini müjdeliyor bu hafta. Artık kendinizi yenilemek isteyeceğiniz ve bazı değişimlere karşı daha rahat onay vereceğiniz yeni bir döneme giriş yapıyorsunuz. Yeni bir ilişki başlangıcı hayatınıza heyecan katabilir. Bekar olanlar, artık yolun sonundayım dediğiniz noktada önemli şanslar ve fırsatlar yakalayabilecek ve umulmadık bir şekilde yaşamınız renklenecektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

12 - 18 Kasım Haftalık Burç Yorumları