12-16 Mart Haftalık Burç Yorumları

Şu sıralar sahip olduğunuz durumu gözden geçiriyorsunuz.  Aşk ve iş hayatınızda istediklerinize sahip misiniz, veya neler yapmanız gerekiyor gibi aklınızda bir sürü sorular. Hayatınızla ilgili önemli kararlar alacak ve değişim arayışında olacaksınız. Eğer eksiklerinizi doğru analiz ederseniz, yerine getirmekte o kadar şanslı olursunuz. Kendine güvenen bir kişiliğe sahip olduğunuz için neler yapabileceğinizi siz de biliyorsunuz.

Aile hayatınız sizin için biraz ön planda olacak bu sıralar. Bazen onları çok ihmal ettiğinizi düşünüyorsunuz.  İlişkinize zarar verebilecek her türlü gelişmeden uzak durduğunuz sürece pek zorlukla karşılaşmıyorsunuz. Tüm suçu da partneriniz de aramaktan vazgeçmelisiniz.  Sorunsuz devam eden ilişkiniz için de güçlenmeler yaşanacak. Aşk konusunda olumlu etkiler alacaksınız. Sahip olduklarınızın kıymetini bilin.

Şans ve başarı bu zamanlarda sizinle olacak. Hedefinize odaklanmalı, doğru yolda ilerlediğinizden emin olmalısınız. Yapmış olduğunuz hatalar artık geçmişte kaldı.  Hayatınızın her alanında sizin mutlu olmanızı sağlayacak kapılar aralayacaksınız. Bu süreçte borçlarınızı ve ödemelerinizi kolaylıkla yapılandırabileceksiniz. Şu an çalışmakta olduğunuz yerden daha iyi konuma sahip bir yere geçme ihtimaliniz var.

Yeni açtığınız iş yerinizde işleriniz bir iyiye gidecek bir geri adım atacaksınız. Öncelikle kendinizin daha sonra da çalışma arkadaşlarınızın motivasyonunu üst seviyeye çıkartmaya çalışmalısınız. Eşinizle mutlaka aynı düşünceye sahip olmayabilirsiniz. Bu sizin canınızı sıkıyor. Böylelikle ilişkinizi yoruyorsunuz. Her şeyi akışına bırakmayı denemelisiniz. Eğer aranızdaki bağ ne kadar kuvvetliye, ne kadar tartışma yaşasa bile he şeyi silip uzaklaşmak kolay olmaz. Sağlık sorunlarınız gün yüzüne çıkacak. Ufak tefek yaşayacağınız olumsuz problemler biraz canınızı sıkacak. Stresi hayatınızdan çıkartmalısınız.

Sevgilinizle birlikte yaşayacağınız güzellikler olduğu kadar sizin canınızı sıkacak, istenmeyen gelişmelerle karşı karşıya kalacaksınız. Bu durumlar sizi hem olumlu hem de olumsuz etkileyecek. Önlemlerinizi buna göre almalısınız. Kendinize ve özellikle sağlığınıza zaman ayırmakta maalesef hiç başarılı değilsiniz. Gün içinde kendinizi o kadar çok yoruyorsunuz ki bitkin düşeceğinizi asla umursamıyorsunuz. Fiziksel olarak sizi rahatlatacak aktiviteler üzerinde yoğunlaşın. Ruhsal olarak kendinizi iyi hissederseniz sağlığınızla ilgili da o kadar rahat davranacaksınız.

Aşk hayatınızda biraz üzerinizdeki çekingenliğini ve reddedilme korkusundan kurtulmalısınız. Eğer farklı davranırsanız bu sizi memnun edecek. Bu durum sizin aşk yaşantınıza farklı bir boyut kazandıracak. Uzun süredir bir beraberliğiniz yoksa eğer hiç ummadığınız anda kalbinizin kapılarını sonuna kadar açabilirsiniz. Her türlü gelişmelere hazırlıklı olunuz. Bu sıralar işinizde yaşanacak olan yoğunluk ve hareketlilik sizi bayağı yoracak. Eğer kendinizi ispat etmek ve varlık göstermek istiyorsanız bu sizin için tam bir fırsat.

 

Parasal konularda sizi zorlayacak girişimlerden biraz geride kalmalısınız. Cesaretli olmanız işinizde size zarar verebileceğini unutmamalısınız. Sahip olduğunuz konumun da yükselmesi olası bir ihtimal. Sizinle rekabet eden, sizin önünüze geçmeye çalışan kişi veya kişiler olacaktır. Sevgilinizle birlikteliğinize son vermek  ve yeni bir rota oluşturmak istiyorsanız bu konuda kendinizden emin olmalısınız. Birlikte olduğunuz kişiyi karşınıza almalı, kırıp dökmeden beraberliğine son vermenin yollarını aramalısınız. Eğer birlikte olduğunuz kişiyle yola devam etmek istiyorsanız ve her türlü zorlukla baş edebileceğinize inanıyorsanız da aradığınız mutluluğa ulaşacaksınız.

Hem iş hem de aşk hayatınızda değişime yönelme isteyeceksiniz ve bunda da başarılı olacaksınız. İstekli, tutkulu ve heyecanlı hissedeceksiniz kendinizi. Geçmişte yaşadığınız hayal kırıklığının kırıntıları bile kalmayacak. Kendinize daha fazla güveneceksiniz. Yalnızsanız, birlikteliğe adım atacaksınız ve partnerinizle önünüzde uzun bir yol olacak. Hayatınızın her alanında dengeli olmaya çalışın. İş ve kariyer hayatınızla ne kadar ilgili olur ve net davranışlar sergilerseniz, hemen her zorluğun ve sıkıntının üstesinden gelebilirsiniz.

İşinizde artık iyice tecrübe sahibi oldunuz. Bu tecrübelerden faydalanıp şansta sizden yana olunca yenilikler ve değişimler sizin yanınızda olacak. Bağlantılarınızı doğru yapabilirseniz, aklınızdaki ufak tefek sıkıntıların ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz. Yeni kuracağınız birliktelik uzun soluklu ve hatta evliliğe gitme ihtimali var. Aşk hayatınızda istediğiniz gibi hareket ettiğinizi düşünüyorsanız, karşınıza çıkan kişi sizi öyle bir etkileyecek ki tüm kontrolü ona verebileceksiniz. Sağlık açısından midenizde yaşadığınız olumsuz gelişmeleri dikkat etmezseniz ilerleyen günlerde sizi daha da rahatsız edecektir. Erkenden tedbirinizi almalısınız.

Çalıştığınız işten memnun olmayabilir ya da işinizden memnunsanız dahi ücret sizi tahmin etmiyor olabilir. Şu anda böyle bir ruh halindesiniz. Karar vermekte zorluk çekiyorsunuz. Öncelikle kendinize olan güveninizi ve cesaretinizi korumalısınız. Yağlanmak istemiyor, sindirim sisteminizi de en iyi seviyelerde tutmak istiyorsanız mutlaka az yağlı ve az kalorili yiyecek, içeceklere yönelmelisiniz. Genel olarak zaten sağlığınız iyi durumda. İlişkinizde zaman zaman kara bulutlar üzerinde dolaşıyor. Sanki ilişkiniz bitecek gibi hissediyorsunuz. Ancak olayları doğru analiz eder, kontrolü elinizde bulundurursanız her şey daha güzel olacaktır.

Ortağınızla kurmuş olduğunuz yeni işinizde olumlu dönüşler olacak.  Yaşamış olduğunuz sorunlar ve sıkıntılar yavaş yavaş ortadan kalkmasıyla rahatlayacaksınız. Şunu bilmelisiniz ki siz her şeyin üstesinden gelebileceksiniz. Yatırımlar yaparken daha önce yapmış olduğunuz hataları tekrar etmemelisiniz. Henüz bir birlikteliğiniz yoksa yakın bir zamanda yeni bir aşka yelken açacaksınız. Bu heyecanlı adımlar atmanıza yardımcı olacak. Aşk bakımından güzel ve keyifli bir sayfaya merhaba diyeceksiniz. Evli iseniz mutluluğu ve huzurunuzu korumalısınız. Ailenizin etkisi altında kalarak eşinizin kalbini kırmamalı ve etraftan gelen sözlere aldırış etmemelisiniz.

Arada sırada beraber olduğunuz kişi ile aranızda bazı tatsızlıklar  yaşayacaksınız. Ama bu durumu fazla büyütmeyin. Bazı kişilerin sizi yönlendirmesine izin vermeyin. Siz kendi bildiğiniz yolda ilerleyerek  ilişkinize kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. İşinizde sonunda beklediğiniz maaş artışı gerçekleşecek. Emeklerinizin karşılığını alıyorsunuz. Sosyal yaşantınızda bazı değişiklikler yapacaksınız.  Sizi sürekli olarak rahatsız eden arkadaşlarınızdan kurtulmak için elinizden geleni yapacaksınız.

12-16 Mart Haftalık Burç Yorumları