16 - 22 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

İş yerinde sizden daha bilgili ve daha fazla donanıma sahip kişilerle aranızı iyi tutmalısınız. Onlardan öğreneceğiniz bilgiler ile sizin ileride oluşturacağınız yeni işinizde çok faydalı olacaktır. Bu gidişle her şeyi yavaş yavaş rayına oturtacaksınız. Bu sıralar evlilik ve aile kurmaya çok yatkınsınız. Sevdiğiniz kişi ile ilgili heyecanlı  ve güzel vakit geçiriyorsunuz. Ne hissediyorsanız ve ne istiyorsanız sevdiğinize söylemekten hiç çekinmiyorsunuz. Bu tavrınız sevdiğinizin çok hoşuna gidiyor.

Doğru bir planlama sayesinde  işinizde bir gelişim göstereceksiniz. Gelecek için güzel planlar yapabilirsiniz. Hedefinize ulaşmak için biraz sizin de çaba harcamanız lazım. İş yerinde bazı kişilere karşı ılımlı davranmalısınız. İhtiyaç duyduğunuzda onlardan destek alabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin nedense sevgisinden bir türlü emin olamıyorsunuz. İkiniz bir araya gelip bu yönde konuşmalar yapacaksınız. Her şeyi akışına bırakmanızda fayda var.

Bu dönemde uzak bir yerlere gitme istediğiniz oluşuyor sizde. Çaresizlik içinde olduğunuzdan kaçış noktası aradığınız bu sıralarda kendi kendinizle kalmak ve çözüm yoluna ulaşmak istiyorsunuz. Aşk hayatınızda bir süredir bir ikilem yaşıyorsunuz. Duygularınızdan emin ve tutarlısınız. Ancak karşı tarafın bazı tutarsız davranışları zaman zaman sizin dengenizi bozabiliyor.  Karşılıklı konuşmanız gereken şeylerden kaçtığınız sürece her şey yarım yaşanacaktır.

Sevdiğiniz kişi ile nedense bir türlü rayına oturtamadığınız bir şeyler var. Sizin umursamaz gibi görünen yapınızın altında sürekli sorgulayan, iç hesap yapan halinizle karşı tarafı bezdiriyorsunuz. Konuşmaktan kaçınıyorsunuz. Bu da ilişkiyi yokuşa sürüyor. Biraz da yapıcı olmaya çalışmalısınız. Aşırı para harcama ihtimaline karşı bu sıralar biraz dikkatli olmalısınız. Size gelir getiren bir yerle ilgili sorun yaşamanız söz konusu olabilir.

Sizin eleştirici ve meraklı yapınız nedeniyle iş yerinde çoğu zaman arkadaşlarınızla sorun yaşıyorsunuz. Eğer bu huylarınızı baskılayabilirseniz tam bir uyum içinde olacaksınız. Yoksa iyi bir arkadaş ve dostsunuz. Aile içinde yeni kararlar alacaksınız. Alım satım konuları gündeminizde yer alacak.  Geçici sorunları kafanıza takmamaya çalışın. Devam eden aşk hayatınızda bu dönemde daha güzel olma ihtimali var. Ayrılıktan, mutsuzluktan uzak hoş bir ilişki yaşıyorsunuz.
Aileden birinin sağlık sorunu iyiye doğru gidiyor. Ve siz de biraz nefes almış olacaksınız. Maddi konu ile alınması gereken bazı sorumluluklar var. Çocuklarınız varsa onların eğitim durumlarında yaşanmaması gereken aksaklıkları göz önüne alıp daha fazla çalışmak ve mesaiye kalmak zorunda kalabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiye karşı kendinizi ifade etmek için çok çaba sarf ediyorsunuz. Sonrasında üzülen ve mutsuz olan taraf siz oluyorsunuz. Bazı şeyleri akışına bırakmalısınız.

Hayat şartları zor ve siz tek başınıza altından kalkmak da biraz sizi yoruyor. Plan ve program yaparak yeni yönler tayin ediyorsunuz kendi kendinize. Size yardım eli uzatan kişilere kapılarınızı kapatmayın. Aşk hayatınızda melankolik ve depresif ruh halinizden sıyrıldınız artık. Bu dönemde yeni başlangıçlar yapmayı gerektirecek etkilerle karşılaşabilirsiniz. Kendinizi iyi hissetmenize, güven ve istikrar duygusunu yoğun bir şekilde yaşayacağınız bir ilişkiye yelken açabilirsiniz.

Sizden uzakta olan birisi ile yeni bir ilişkiye girebilirsiniz. Aşk için kapınız aralanabilir. Ama sizin bazı tereddütleriniz var. Kafanızda sürekli bir sorular sorular. Kendi kendini yiyip bitiriyorsun. Mutlusun güzel şeyler yaşıyorsun. Neden bunu engellemeye çalışıyorsun? İş yerinde yaşadığınız baskılayıcı durumlara karşı kendinizi tutamayışınız ofis ortamında gerginliklere neden olabilir. Bırakın herkes dilediğini dilediği gibi söylesin. Zira kimseyi yapacakları konusunda engelleyemezsiniz.

İllaki kafana koyduğun bir şeyi ilişki yaşadığın kişiye belirtmeden için rahatlamıyor. Kendine göre düşüncelerin var. Ancak her şey senin istediğin gibi gitmeyebilir. Bazen sende farkına varmana rağmen hala bazı konularda inat ediyorsun. Hafta ortasında maddi bir konuyla yakından ilgileneceksin. Bir alacak verecek meselesi çözüme kavuşuyor. Tartışmalı miras konusunda yeni gelişmeler olacak.
Her konuda farklı bir döneme gireceksin. Bir yerlerden beklediğin para hafta sonu eline ulaşacak. İlişkinizde uzun süredir gündeminizde olmayan sorunlar gün yüzüne çıkabilir. Acilen çözümlenmesi gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ya devam ya tamam aşamasında olacaksınız. Bu arada, sizi hayal kırıklığına uğratacak, arkanızdan iş çevirecek kişilerle de karşılaşabilirsiniz. Bu dönem kime nasıl inanacağınızı bilemeyebilirsiniz, güven duygunuzda zedelenmeler oluşabilir.
İlişkiniz şu sıralar kritik bir zamandan geçiyor. Birlikteliğinde hayal kırıklığını yaşayabileceğin bir durum oluşabilir. Her ne olursa olsun kendine olan güveninle yol alman gerekiyor. Gündeminde ani değişimler oluşabilir. Hafta sonuna doğu uzun süredir hasret kaldığın bir arkadaşınla bir seyahat planı yapabilirsin. Dinlenmeye ihtiyaç duyacaksın. Ve bu iki günlük tatil bile sana ve ruhuna çok iyi gelecek. Ailenin gelirinde artış gözleniyor. Bunun olumlu sonuçları hayatına yansımaya başlıyor.

Duygusal ve hassas konuları artık bir kenara bırakmalısınız. Mantıkla ilerleme zamanı şimdi. Aşırı uçuk girişimlerden iş yerinde kaçınmalısınız. Bazen kafamızda planladığımız bir şey istediğimiz yönde devam etmeyebilir. Sonra hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Sevgilinin sürekli değişen karakteri sana rahatsızlık vermeye başladı. İlişkinde sürekli bununla boğuşup duruyorsun.  Hayatını ve ilişkini gözden geçirmenin zamanı geldi de geçiyor bile. Kat etmen gereken yeni yollar oluşturman gerekiyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

16 - 22 Temmuz Haftalık Burç Yorumları