18 - 24 Haziran Haftalık Burç Yorumları

Yine bu dönem içerisinde harcamalar konusunda bir denge kurmaya çalışmalısınız. Ortağınızın ya da eşinizin maddi gücünü kullanacaksınız. Aranızda ufak tefek uyumsuzluklar olmasına rağmen eşinizle bu haftadan itibaren çözüme kavuşacak. Hep iş iş dememeye özen göstermelisiniz. Biraz da ailenize vakit harcamalısınız. Aranızdaki kopukluk sebebinin bir nedeni de bu. Gerginlik, sıkıntıları içimize atmak ve sonra öfkelenmek en başta sağlığımızı ve ruhunuzu yoruyor maalesef.
İş ortamındaki ilişkileriniz başkalarının sizden beklentilerine karşılık vermek kendi içinizde dengeyi korumaya çalışıyorsunuz. Sürekli ikileme düşmemeye, çelişki yaşamamaya çalışıyorsunuz. Burada sadece başkaları değil, siz de önemlisiniz. Kendinizi ihmal etmemelisiniz. Maddi ve manevi her anlamda güven ve huzuru önemsemelisiniz. Aile büyüklerinizin size verdiği yeni sorumlulukların altından kalkmaya çalışacaksınız.
  Bu hafta duygularınızı nadasa bırakmış durumdasınız. İçinden çıkılmaz şeylerle ilgili geri çekilmek istiyorsunuz. Ve kendinize zaman tanıyacaksınız. Eşinizle beraber isteklerinizi dikkate alarak ilişkinizi olması gereken en üst noktaya taşımayı hedefleyeceksiniz.  Aile için gelişmeler adına iyi döneme girekceksiniz. Eğer bekar iseniz, size uygun olmayan bir ilişki üzerinde kararsız kalacaksınız. İçinde yaşadığınız duruma biraz kulak vermeniz gerekiyor.
 Birkaç aydır yaşadıklarınızı unutmaya duygularınızı tamir edeceksiniz. Uzun zamandır bazı konularda kararsızlık yaşıyorsunuz. İlişkisiniz varsa bir türlü evlilik yoluna giremiyorsanız yolunda gitmeyen bir şeyler var demektir. Kafanızda oturtamadığnız problemler yaşıyorsunuz. Ama merak etmeyin en kısa zamanda çözüme kavuşacaktır. Karşı cinsi konuşmanızla etkilemekte son derece iyisiniz. Bu günlerde olmasa bile devam eden zamanda güçlü bir ilişkiye sahip olabilirsiniz.
Eşinizle ilişkinizde hep yanlış anlaşılmalardan kaynaklı sorunları  ya da aranızdaki hasarları yavaş yavaş halledeceksiniz. Belirsizlik içinde kalan evliliğiniz bir anda yıldırım hızıyla tekrar eski günlere kavuşacaktır. Parasal konularda evdeki hesabın çarşıya uymayacağını bilerek dikkatli olmalıyız. Belki de güvendiğimiz bir işe kendi başımıza değil, başkalarıyla ortaklaşa girişebilirsiniz. Ancak bunların çok iyi analiz edilmesi lazım.
 İş yerindeki rekabeti seviyorsunuz. Kaybetmekten nefret ettiğiniz için genelde hep kazanan olmak istiyorsunuz. . Önündeki projeye ‘hemen’ başlamak, ve diğerine ‘hemen’ geçmek için kendinizle boğuşuyorsunuz.  Bu uğurda hem arkadaşlarınızı hem de kendinizi harcıyorsunuz. Bu dönemde ilişkilerinizi ölçüp tartmada ve iş hayatınız ile ilgili konularda uzun vadeli ve başarılı kararlar alacaksınız. Artık her konuya daha farklı gözle bakmayı başaracaksınız. Bu durum size bambaşka boyuta ulaşacaksınız.
Yalnız biri iseniz hiç aklınızda olmayan biriyle karşılaşacaksınız. Hayatınıza bir anda inanılmaz bir hareket ve renk  katacaktır. Aşık olduğunuzda olaylar sizin açınızdan çok hızlı gelişecektir. İş yerinde bazen duyduğunuz haberlere bir anda tepki gösteriyorsunuz. İlk başta bazı konuları tekrardan gözden geçirirseniz daha ılımlı olursunuz. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaş gurubunuz ile bir araya geleceksiniz. Ve birlikte eski günleri yad ederek keyifli vakit geçireceksiniz.
Bu sıralar içinizde biraz çocuksu biraz da özgür bir ruh taşıyorsunuz. Sevdiğinizle inanılmaz bir duygu değişimi yaşıyorsunuz. Partrenizden “ Hep benimle ilgilensin”, “hep beni sevsin” gibi yoğun duygular ve büyük beklentiler içinde bulunuyorsunuz. Ama gittiğiniz yol doğru yol değil.  Ailenize ve  sevdiğiniz arkadaşlarınıza daha fazla zaman ayırmalısınız ki kafanız dağılsın biraz. Bu zaman zarfında  sağlığınıza ve beslenmenize dikkat etmelisiniz.
Sizin için çok güzel bir döneme giriyorsunuz. Bazılarınız evlilik yolunda adım atacaksınız, bazılarınız önemli bir iş değişikliği yapacaksınız, bazılarınız ise ortaklık gerektiren işlere adım atacaksınız. Daha önce yapmayı düşündüğünüz her şey için güzel fırsatlar yakalayacaksınız. Girişimci bir tavır içinde olacaksınız ve kafanız karışık olsa bile yapıcı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Yapmak istediklerinizi gerçekleştirmek için daha fazla çalışabilirsiniz.
 İş yerinde aklınızda sıradışı fikirler var. Bunları şeflerinizle konuşmak ve vizyonunuzu genişletmek istiyorsunuz. Artık farklı bir konumda olmak istiyorsunuz. Hayata yepyeni bir pencereden bakmaya başlayacaksınız. Sevdiğiniz kişi ile “Tamam mı, devam mı?” sorusuna yanıt aranacağı zamanlar içinde olacaksınız. Kötü giden bir ilişkiniz var, artık nokta koymak için kolları sıvayabilirsiniz. Eğer iyi giden bir birliktelik yaşıyorsanız, bir üst kademeye taşımak için bazı adımlar atılabilir.
Bu hafta sağlığınıza ve beslenmenize  dikkat etmelisiniz. Biraz yorgunsunuz ama bir yandan da   birtakım konularda heyecan ve yenilik arayışınızdasınız. Kendinizi yenilemek için elinize güzel fırsatlar elinize geçecek. İşinizde güçlü olmak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için hırslı bir tavır sergilemekten kaçınmalısınız. Bu huyunuzu törpülemelisiniz. Çünkü siz sempatik ve neşeli tavırlarınız ile iş yerinde arkadaşlarınız tarafından sevilen bir kişisiniz. Bu durum size artı puan kazandırıyor.
Her şeyin değişeceği bir dönem içine giriyorsunuz. Düşüncelerle birlikte arzularınız da değişecek. Her şeyi farklı bir gözle inceleyeceksiniz. Olayları ve kişileri sorgulamak yerine kendinize yönelmelisiniz. Ruhunuzu özgür bırakarak içinizdeki bütün gizlenmiş duyguları çıkarmak size iyi gelecek. Sevgilinizle birlikte aşkınızı doya doya yaşamak ve içinin kıpır kıpır olduğunu siz de hissedeceksiniz. İlerleyen günlerde evinizde olmak ve dinlenmek için kendinize zaman ayırmalısınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

18 - 24 Haziran Haftalık Burç Yorumları