19-23 Mart Haftalık Burç Yorumları

Bu dönemlerde iş ve özel hayatınızda bütün kısımlarında pozitif gelişmelerle dolu olacak. Bazı şartlar sizi üzmüş olsa da bu kötü negatif durumlar yavaşça düzelecek. Hayatınıza istediğiniz gibi şekil verebilirsiniz. Sevgilinizle aranızda kıskançlık duygusu ile had safhada. Bu durum hem sizi hem de sevgilinize zarar veriyor. Bir an önce kendinizi topralamalısınız. Evli olanların ilişkilerinde dikkatli olması gereken durumlar olabilir. İş konusunda da taban oluşturmak için şanslı dönemdesiniz. Ancak bunun içerisinde iş değiştirmek, işten çıkmak ve yeniden başlama gibi durumlarda söz konusudur. Aile büyüklerinden destek  alacaksınız. Çünkü bu yıl içerisinde ihtiyacınız olan şeylere ulaşmak için başkalarından daha fazla ilgi ve yardım almanız mümkün gözükmekte.
Bütün bu zorlu dönemleri daha da kötü olacak diye düşünüyorsunuz. Fakat bütün bunlar ilerde zenginlik ve rahata işaret ediyor. Sıkıntı ve zorluk içinde iseniz bu zamanda daha rahatlatıcı olacak. İşinizde daha çok mücadele etmelisiniz. Pes etmek, uğramamak kolaya kaçmak olmaz. Hedeflediğiniz noktaya ulaşmanızı engelleyecek her türlü sorunun üstesinden gelmek için mücadeleci yapınızı ortaya çıkartmanız gerekiyor. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Vurdumduymaz tavırlarınızı göz ardı etmemelisiniz. Bir takım kemik ve eklem problemleri ortaya çıkabilir. Bir uzmana danışmakta fayda görebilirsiniz.

Sevdiğinizle bazı yanlış anlaşılmalar meydana gelecek. Bu durumu engellemek için çıkış yolları aramalısınız. Sevdiğiniz kişiye karşı kendinizi ifade etmekte bazen zorluk çekiyorsunuz. Kıvrak zekanız ile bu sorunun üstesinden geleceksiniz. İşinizde yepyeni bir dönemin kapıları açılacak. İş yerinizde sizi çekemeyen sizin başarılı olmasınız hazmetmeyen kişiler var. Yaptığınız işleri engellemeye çalışıyorlar. Ama siz yılmadan adımlarınızı doğru atarsanız sizin arkanızdan iş çevirenler başarılı olamayacaklar. Diş sağlığınızla ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz. İhmal etmeyin rahatsızlığınızı görmezden gelmeyin.

Bu dönemlerde iş değişimi gözüküyor. Kendinize yeni hedefler belirleyebilir ve yeni projelerle adınızdan söz ettirmek isteyebilirsiniz. Güçlü iletişiminiz sayesinde çalışmalarınızı sizi önemli bir noktaya taşıyacaktır. Evinizi taşıma ya da tadilat işlerine girişeceksiniz. Cebinizden biraz para çıkacak. Bazı konularda psikolojik destek alma ihtiyacı duyabilirsiniz. Böyle bir durumda çekinmeden, konusunda uzman bir doktora görünebilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ile eğlenceli bir zaman geçireceksiniz. Romantik anlamda yeni anlamda yeni insanlarla tanışabilir, evliyseniz de eşinizle mutlu ve huzurlu dönem içinde olacaksınız.
Gideceğiniz yerde tesadüf eseri tanışacağınız kişi, duygusal hayatınızda önemli bir parça haline gelecek. Kalbiniz bir anda yeni heyecana kapılacak. Aşkınızı doyasıya yaşayın. Yolunda gitmeyen bazı projeleriniz için aceleci bir tavır sergilemekte haklıyken bazı noktalarda haksız da bulunabilirsiniz. Bu durumda üzülmeden hareket etmelisiniz. Ailenizden beklediğiniz finansal destekleri istediğiniz yönde kullanabilecek, gerekli yatırımları sağlıklı bir şekilde yapabileceksiniz. Bu aralar ruhsal gerginliklerden ve streslerden biraz uzak durmanızda fayda vardır.
  Aşk hayatınızda bazı kararlar almadan önce etraflıca iyice düşünmeniz gerekiyor. Kendinizi olumsuz etkilerden arındırmakta fayda var. Bol paralı ve şanslı olacağınız günler sizi bekliyor. Giderlerinize dikkat ettiğiniz takdirde önünüze gelen kısmeti iyi kullanarak refah bir dönem içinde olabilirsiniz. Çıkacağınız kısa yolculuklar size iyi gelecek. Çevrenizin desteği ile maddi anlamda yüzünüzün güleceği bir dönemdesiniz. Kilo problemi olanlar diyet listelerine ve egzersiz programlarına sadık kalmalıdırlar. Karaciğer yağlanması ile ilgili sorunlar baş gösterebilir.
Sinirlerinizin yıprandığı ve kafa yorgunluğu yaşayacağınız bir dönemde olacaksınız.  Böyle zamanlarda iş ve sosyal çevrenizle olan ilişkilerinize ve aile bağlarınızla olan sadakatinize dikkat etmelisiniz. Taşkın hareketlerden uzak durmalısınız. Olayları akışına bırakıp negatif enerjiyi kendinizden uzaklaştırmaya çalışmalısınız. Özellikle kariyer hayatınızda karlı ve kazançlı olacaksınız. Deneyiminizi karşınıza çıkacak fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Arkadaşlarınız yüzünden bazı net kararlar almayabilirsiniz. Herkesi kendiniz gibi samimi biliyorsunuz. Ancak her zaman önünüze sizin gibi insanlar çıkmaz. Bu bağlamdan yola çıkarak arkadaşlarınızı seçerken titiz davranmalısınız.
Bu aralar canınızı sıkan, size monoton gelen her şeyden kaçmak isteyebilirsiniz. Evinizde ilgili ilgilenmeniz gereken rutin konular sizi baskı altında bırakıyor. Ve bu durum içinizin daralmasına sebep oluyor. Sevdiğinizle birlikte ilişkinizi yeniden gözden geçireceksiniz. Yolunda gitmeyen şeylere başka çareler bulacaksınız. Karşınızdaki kişinin iyi ya da kötü yönlerini analiz etmeli ve ön yargılı davranmamalısınız. İşinizde kazançlı ve başarılı olacak dönemdesiniz. Siz yeter ki özveriyle yılmadan çalışın, mutlaka karşılığını göreceksiniz.
Özel hayatınızla ilgili kafa karışıklığı yaratacak davranışlarda bulunmadan önce düşünmeli, Haklıyken haksız konuma düşmemeye gayret etmelisiniz. Başınıza gelebilecek şanssız durumlar karşısında hemen paniğe kapılmayın ve soğukkanlılığınızı elinizden bırakmayın. Şanslı ve sizi mutlu edecek olaylarla karşılaşacaksınız. Çıkacağınız iş seyahatleri size yepyeni bir boyut kazandıracak. Bu sayede daha aktif bir iş hayatı içine gireceksiniz.
 Kafanızda planladığınız birçok rüyalarınız gerçekleşecek. Elbette bazı engellerle karşılaşacaksınız ama sakın pes etmemelisiniz. Öncelikle hedefiniz işinizde başarılı olmalıdır. Sergilemiş olduğunuz performansa göre kazancınızın artma ihtimali var. İşinizde büyük ölçüde değiştirebilecek kişi ya da kişilerle bir araya geleceksiniz. Toplantılar ve iş yemekleri bu açıdan çok önemli. Evli çiftler biraz gerilim yaşayabilirsiniz. Evliliğinize sadık bir şekilde sürdürmeniz sizin yararınıza olacak. Yakın zamanda çıkacağınız bir seyahat sizi sürpriz bir ilişkinin içinde olmanıza neden olacak. Aşk açısından şanslı bir dönem içinde olacaksınız.
Bu sıralar kendinizi çok fazla çekici hissetmenizi sağlayacak yeni gelişmeler olacak. Hem fiziksel hem de ruhsal güveniniz yerinde olacak. İkili ilişkileriniz için size cesaret verecektir. Evlilik düşünenler çok güzel başlangıçlara adım atacaksınız. Ya da sevgilisi olmayanlar çok verimli bir dönem sizi bekliyor. Çalışma hayatınızda üzerinizde baskı unsuru yaratan konularda dikkatli olmalısınız. Tartışma yaratacak ya da sizin canınızı sıkacak sözlere ve davranışlara karşı kulak arkası yapınız. Aklınızda maaş artırımı ve terfi almak olsun.

 İlişkiniz bittiği diye niye üzülüyorsunuz. Siz elinizden gelen her şeyi yaptınız. Bütün yolları denediniz. Sizde biliyordunuz sonu olmayacağını ama bazı zorlamalarla devam ediyordu. Bir şey olmuyorsa zorlamaya lüzum yok sanırım. Kendinizi şimdi hem işinize hem de ailenizle yöneltin. Tüm bu olumsuzluklara rağmen sakinliğinizi koruyun ve hiçbir şey için aceleci davranmamalısınız. Kısa sürede her şey istediğiniz gibi olacak. Doğru adımlar attığınız sürece en verimli şekilde dönem sizi bekliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

19-23 Mart Haftalık Burç Yorumları