19-23 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Bugünlerde şansınız bayağı artacak. Yeteneklerinizi doğru olarak kullanmaya başlarsanız sizi kimseler tutamayacak. Rakipleriniz buna çok üzülecek. Sahip olduğunuz imkanların farkına varacaksınız. Dolu dolu aşk yaşamak istiyorsunuz, ama sevdiğiniz kişiye bağlanmaktan çekiniyorsunuz. Bu konuda kendinizi frenlemeniz gerekiyor. Bırakın duygularınız sizi en güzel yerlere taşıyacaktır.  Ufak tefek sağlık sorunlarınızı ihmal etmeyin. Kendinizi yormamalı, ve stresli ortamlardan uzak durmalısınız.

İş yerinizde biraz durulma dönemi yaşayacaksınız. Anlaşmalarda istediklerinizi elde edemeyip üzüleceksiniz. Riskli işlerden olabildiğince uzak durmaya çalışın. Sevgili olma yolunda birisiyle yakınlaşmadan keyif alacaksınız. Bu ilişkiden başarılı çıkarsanız uzun soluklu birlikteliğin ilk adımlarını atacaksınız. Aşk hayatınız size keyif vermeye başlayacak. Yaptıklarınızdan ve yapacaklarınızdan büyük bir zevk alacaksınız. 

Eşinizle aranızda ufak tefek tartışmalar yaşayacaksınız. Ancak aranızdaki bağ o kadar sağlam ki sarsılmayacaksınız. Eğer bir birlikteliğiniz yoksa geçmişte kalan kişinin hala size büyük bir sevgi beslediğini duyabilir ve geriye dönmek isteyebilirsiniz. İş yerinde yürüteceğiniz çalışmalardan olumlu dönüşler alacaksınız. Motivasyonunuz üst seviyelerde tutacaksınız.  Sindirim sisteminizin ve kalbinizin hassas olacağı dönemlerde kısa yürüyüşler kendinizi iyi hissetmenize yol açacaktır.

Size arkadaşça yaklaşan bir kişiye olan hisleriniz farklılık gösterebilir. Eğer duygularınızdan sizde eminseniz harekete geçmelisiniz. Biraz cesur olun. Arkadaşlarınızın ne düşüneceğini pek fazla umursamayın. İş, eğitim ve sosyal hayatınızda yaşanacak olan hareketlilik, faydalı çalışmalar yapmanızı ya da önemli adımlar atmanızı sağlayacak. Çevrenizde bulunan insanların her anlamda beğenisini kazanacaksınız.

Artık geçmişin izlerinden kurtulmanın tam zamanı. Daha önce birliktelik yaşadığınız kişiyle bir araya gelebilirsiniz. Duygularınızla hareket etmeye özen gösterin. Eğer mantığınıza yatmayan bir şey varsa kesinlikle önünüze bakın. Sağlığınıza özen göstermeye devam edin. Bazen tedbirsiz ve umursamaz davranışlarınızdan dolayı ne gibi sağlık sorunlarıyla uğraştığınızı unutmayın. Keyifli ve enerjik olmaya çalışın. Enerjinizi düşürecek, sizi rahatsız edecek ortamlarda da bulunmamalısınız.


İşinizde ve kariyerinizle ilgili gelişmeler arka arkaya gelecek. Hayal ettiğinize kısmen de olsa sahip olacaksanız. Yaptığınız veya yapacak olduğunuz işlerde mutlak hedefiniz başarı olacak. Finansal açıdan da durumunuz gayet iyi. Sevdiğiniz birlikte hatalı adımlar atmadığınız sürece kuracağınız beraberlikte mutlu olma ihtimaliniz yüksek. Olumsuzluklardan kolay etkilenen yapınız var. Kendinize biraz güvenin.

Bazen flört amaçlı yaklaştığınız kişiyle size yanlış sinyaller verebilir.  Seçeneklerinizin bol olması, ne hissettiğinize ya da ne yapmanız gerektiğine karar verememenize neden oluyor. Yeni tanıştığınız kişiyle aranızdaki mesafeyi korumaya çalışın ancak gerçekten aşık olduğunuzu hissediyorsanız hiç durmayın. Elde edeceğiniz paranın kıymetini bilmeli ve değerlendirmelerinizi en iyi şekilde yapmalısınız.

Eğer yatırım yapmayı düşünüyorsanız biraz dikkat. İşinizde mutlaka bir düzen kurmalı ve dengeyi kaçırmamalısınız.  Finansal açıdan güç kazanacağınız için cesaretiniz yükselişe geçecek. Her türlü zorluğun üstesinden gelebilecek durumdasınız. Ama ilk önce kendinize inanın. Ailenizle ilgili bazı konularda aksaklıklar yaşanabilir. Anlatmak istediğinizi anlatamayacak ya da anlatılmak istenileni anlamayacaksınız.

 

Çalışmalarınızın istediğiniz gibi sonuçlanacak olması sizin keyfinizi yerine getirecek. Kendinizi her zamankinden daha istekli ve verimli hissetmeye başlayacaksınız. Bu aralar iç dünyanıza kapanmayacak, biraz daha insanların içerisinde olacaksınız. Genelde hareketlisiniz ve sosyal olarak geniş çevreye sahipsiniz ancak sadece varlık gösteriyorsunuz.  Bu sorunu gözünüzde büyütmeye devam ettiğiniz sürece ruhsal açıdan zorlanabilirsiniz.

Kilo almaya müsait bir bünyeniz var. Yemeğe düşkünlüğünüz nedeniyle aldığınız kiloların  nedeni belli. Biraz daha dikkatli olmalısınız. Çalıştığınız şirkette sahip olduğunuz pozisyonun değişmesi adına karşınıza fırsatlar çıkacak. Ön planda olmak istiyorsanız fırsatları değerlendirmeli ve bunun için de kendinize olan güveninizi tazelemelisiniz. Sorumluluklarınız sizi korkutmasın.

Ortak iş yaptığınız kişilerle aranızı iyi tutmalısınız. Üzerinde çalıştığınız bir iş size ağır gelmeye başlayacak. İlerlemek, başarılı olmak istiyorsanız fırsatları mutlaka değerlendirmeniz gerekli. Satış işiyle uğraşıyorsanız, bu yıl tavan yapma ihtimali var. Süregelen ilişkinize olan güvensizliğinizin tamamen partnerinizden kaynaklandığını mı düşünüyorsunuz? Geçmişinizin bu konuda ki etkisini görmezden gelemezsiniz.

Aşk hayatınız renkleniyor. Hiç beklemediğiniz, aklınızda hiç birliktelik yokken karşınıza çıkan bir kişinin rüzgarına kapılıp gideceksiniz. Duygusal olarak çok daha hassas ve kırılgan olmayın artık. İşinizde sizden üst mevkide olan kişilerin  desteğini alacaksınız. Onların düşünce ve fikirlerinden faydalanacaksınız. Yurt içi ve yurt dışı kaynaklı çok fazla iş çıkacak karşınıza, heyecanlanmanız kaçınılmaz.

Haftalık Burç Yorumları