20 - 26 Ağustos Haftalık Burç Yorumları

 İş yerinden duyduğunuz haberlerden ve çıkan kavgadan etkileneceksiniz. Duyarlı ve kararlı olmalısınız. Bazı gelişmeler sizin istediğiniz ve beklediğiniz gibi olmayabilir fakat anlayışlı olup gelişmeleri olayların akışına bırakmalısınız. Bu dönemde yoğun bir duygusal yaşamın içinde olacaksınız.  Ciddi kararlar alıp bunları uygulamaya koymak için ideal zamanlar. Maddi konularınızda dikkatli olmalısınız ve baştan aşağı titizlikle bir hesap defteri oluşturmanızda fayda var.

Bu sıralar ilişkinizde içsel olarak bir derinlik hissedeceksiniz. Aşkla ilgili konularda bir dizi sınava tabii olacaksınız. Ve dersler çıkaracaksınız ilişkiniz ile ilgili. Sevgilinizi yeniden değerlendirmeye tabi tutacaksınız. Evli olanlar çocuklarıyla ilgili sorumluluklarınız artmaya başlayabilir. Ve onlarla daha fazla ilgilenmeniz ve onlar için daha fazla masraf yapmanız gerekebilir. İşiniz ile ilgili birçok konuda pes ettiğin noktada şansının döndüğünü anlayacaksınız. Pes etmeyip yolunuza devam ettiniz.  

 

Sizin için bu aralar durağan geçiyor. İş hayatınız da pek fazla değişiklik olmasa da aşk hayatınız biraz renklenecek gibi gözüküyor. Sizi heyecanlandıracak, romantik, sevgi dolu bir aşka yelken açabilirsiniz ya da eski bir ilişkinin tekrar hayatınıza girebilir. Bu dönemde size karşı duygusal adım atam insanlara karşı belki de farkında olmadan kapılarınızı açabilirsiniz. Mutlu olmayı ve mutlu etmeyi istiyorsunuz. İşinizde hayallerinizi gerçekleştirecek gücü içinizde hissediyorsunuz.

 

Hem sosyal hem de ikili ilişkide zor sınavlardan geçtiniz. Kimini başarı ile anlatırken kiminde de kendinizi kötü hissettiniz. Şimdi derin bir nefes alıp ve hayatı yeniden baştan yazma zamanı. Zihnini yenilenmenle beraber, etrafına saçtığın enerjinin de yenilendiğini fark ediyorsunuz. Havanın sıcak ve keyifli olması sizi romantik bir havaya büründürüyor. Eğer ortaklı bir iş yapıyorsanız uzun süredir sorguladığın güven duygusu ön plana çıkacaktır. Bu ortaklığı yeniden gözden geçirmelisiniz.

İş hayatınızda hangi alanda devam ediyorsanız edin rekabete açık olmalısınız. Sizden daha üst seviyede olan bir konuma ulaşmak gibi bir hedefiniz varsa sizinle aynı konumda çalışan kişilerden de mutlaka daha başarılı olmanız gerektiğini unutmayın. Sizde çalışıp, çabalayarak bu konuda ilerlemelisiniz.  Çevrenizdeki insanlar tarafından güzel göründüğünüz, şanslarınızın arttığı harika bir dönem içinde olacaksınız. Evlilik teklifi alabilir veya yeni ilişkiler içine girebilirsiniz.

Yeni bir iş arıyorsunuz ya da birden karşınıza yeni bir teklif geldi. Üzerinde inceleme ve araştırma yapmadan, yeni bir girişimde bulunmamak gerekir. Daha sonrasında problemler yaşamanıza sebep olabilir. Tedbirli olmalısınız, işinizi şansa bırakmamalısınız.  İlişkinizde her şeyin en iyisi olmasını istiyorsunuz. Bazen de sırf bu yüzden bütün taşların altına elinizi sokuyorsunuz. Bu da sizin yorulmamıza neden oluyor. Ve sevgilinizle aranızda kavga çıkmasına neden oluyor. Biraz rahat olmalısınız.

Bu aralar ciddileşen ve evliliğe doğru giden ilişkinizden uzaklaşıyor gibisiniz. Her şey yolunda giderken neden böyle bir çıkmasın içine giriyorsunuz. Eğer aşıksanız ayrılığı neden düşünüyorsunuz, ilişkinin bitmesi için elinizden geleni yapıyorsunuz. Hem kendinizi hem de karşı tarafı üzüyorsunuz. Biraz kendinize zaman ayırmalı ve iyi düşünmelisiniz. İş yerinde yapılacak planları ve projelerinizi gözden geçirmelisiniz. Eksikleriniz varsa tekrar kontrolden geçirmelisiniz. Aceleyle karar vermemelisiniz.
 Bu sıralar aklından geçen, kafanda yapmak istediğin projeler netlik kazanacak. Uzun zamandır bir takım sıkıntılara sünger çektim deseniz de, sizin de kararlı adımlar atmanız lazım. Küllerinden doğmak deyimi bu dönemde sizi en çok anlatıyor. Arkadaş ortamlarında tanıştığın yeni insanlara dikkat ediniz, yeni bir aşk seni bekliyor olabilir!. Başınızın üzerinde dolaşan aşk bulutlarında aceleci davranmamanızı ve ailenizle karşı karşıya kalmamanızı öneririm. Hayatınızdaki her detayı masaya yatırmalısınız.
Hayata karşı yarı yolda kalmışlık hissini artık geçmişte bırakma zamanı geldi de geçiyor bile. Bu hafta hayatının tüm alanında olduğu gibi aşk hayatında da tazeleneceksiniz. Yaşamın aslında ne kadar güzel olduğunu ve her anın kıymetini bilmen gerektiğini düşüneceğiniz bir döneme giriyorsun. Uzun süredir beraberliğiniz varsa bu ay şaşırtıcı bir evlilik kararı alabilirsiniz. Eğer evli iseniz, bu hafta var olan bütün sıkıntılarınızı bir kenara bırakıp romantizmin peşine düşebilirsiniz.
Aşık olduğunuz insan sizin kriterlerinize uyuyor. Sevdiğinizin zekasından, hareketlerinden ve enerjisi sizi çok etkiliyor. Ve bu güzel birlikteliğin sonu çok güzel bir sona ulaşacaktır en kısa zamanda. Bekar olanlar ise  bu hafta daha önce ayrılık yaşadığı bir kişiyle yeniden bir araya geleceksiniz. Bu hafta ödemeler ve finansal akışlarınızı düzenleme adına olumlu etkiler olacaktır. Maddi olarak tecrübeli ve bilgili kişilerden akıl alacaksınız. Bu konuda size danışmanlık yapmasını isteyebilirsiniz.

 Devam eden bir aşk ilişkinizde doğru insanı bulduğunuza inanıyorsanız evlilik sizin için kaçınılmaz olarak gözüküyor. Eğer bir ilişkiniz yoksa uzun süredir arkadaşça yaklaşımlar içerisinde olduğunuz bir kişiyle duygusal olarak yakınlaşmalar yaşayabilirsiniz. Flört üzerine kurulu bir ilişkinin de yıllarca sizi mutlu etmesini de bekleyemezsiniz. İş yerinde tartışmaların odak noktasında kendinizi bulabilirsiniz. Siz yarım kalan işlerinizi yönlenmelisiniz. Finansal konuda özel başarıları da beraberinde getirecektir.

Sevgilinizle birlikte gezmeyi ve eğlenmeyi seven kişilersiniz. İlişkide aksiyonu ve romantizmi doğru oranda yakaladığınızda evlilik size hiç de uzak değil. İkinizde de hayattan beklentileri aynı. Yaz bitiminde ev değiştirmek ya da ev satın alma gibi  konularla ilgileneceksiniz.  İş ortamında yeni girdiğiniz ortamda dedikodulara karşı dikkatli olmanız gereklidir. Çalışma arkadaşlarınızla bu konularda sorunlar yaşama ihtimaliniz yüksek gözüküyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

20 - 26 Ağustos Haftalık Burç Yorumları