22 - 28 Ekim Haftalık Burç Yorumları

 Sevgilinizle aranızda olan ufak tefek sorunları büyüterek sizin karşınıza çıkması sizi rahatsız ediyor. Bu durum aranızdaki gerginliğe neden olabiliyor. İlişkinizde daha paylaşımcı ve daha içten duygulara teslim olmalısınız. Duygusal olarak asla yanılgaya düşmemelisiniz. Gerçek sevginizden emin olduğunuz anda ciddi kararlar alma eşiğine geleceksiniz. İş yerinde arkadaşlarınızla paylaşımlarınıza çok dikkat etmelisiniz. Nerede ne konuşacağınızı bilmelisiniz. Bu anlamda beklediğiniz yardımlar çok yakınınızda kapınızı çalacaktır.

Sizin neşeli ve konuşkan haliniz çevreniz tarafından çok seviliyor. Bu haliniz sevgiliniz de kendinize bağlıyor ve aşk hayatınız güzel geçiyor. Evli olan boğalar hamilelik ve doğum gibi konularda  şansınızın yüksek olduğu bu zamanda sevinçli ve önemli haberler alacaksınız. Bunun yanında sosyal yaşamınız bu sıralar hareketleniyor. Dostlarınızla eğlenceli vakitler geçirebileceksiniz ve bundan çok da keyif alacaksınız. İş değişimi ya da mevcut işinizde bir yenilik başlatma gündeminizde olabilir.

Bu dönemde kendinizi güçlü hissedeceğiniz ve hep ertelediğiniz işlerle ilgileneceksiniz. Kafanızdaki soru işaretleriyle ilgili daha çok düşüneceksiniz ve araştıracağınız bir zaman dilimi sizi bekliyor olacak. Özellikle de sevgilinize karşı güvenmekle ilgili şüpheye çok açıksınız. Zehirlenmelere karşı dikkat etmelisiniz, beslenmede biraz daha seçici olmalısınız. İş yerinde arkadaşlarınızla inatlaşmaya son vermelisiniz. Etrafınızdakileri daha çok iğneleyebilirsiniz.

Bu sıralar hayatınızda birçok beklentiye gireceksiniz ve isteklerinizin bir an önce olması isteyeceksiniz. Ama her şey öyle bir anda olmuyor. İlk olarak gerçekten ne arzuladığınız ve neye ihtiyaç duyduğunuzdur. Aile içinde önemli kararlar alacaksınız. Ve eşinizle ilişkinizi yeniden şekillendireceksiniz. Eşinizle ev içinde soğuk gerilimlere, imalara ve küskünlüklere mahal vermek yerine açık konuşmak konuyu derinden çözüme ulaşacaktır. Arkadaşlarınız arasında mesafeleşmeleriniz olabilir.
Sizi içte içe huzursuz eden bir konuyu bu zamanda çözüme ulaştıracaksınız. Sevdiğinize karşı daha hassas ve kırılgan olabilirsiniz. Gördüğünüz tavırdan duyduğunuz sözlerden hemen alınıyorsunuz. Karşı tarafa duygularınızı ve beklentilerinizi açık bir şekilde ifade etmelisiniz. Genel olarak susmayı tercih ediyorsunuz ama bu hem ilişkinize hem de size zarar verebilir. İleriye dönük yeni kararlar alma zamanı. Parasal anlamda yeni bir döngüye giriyorsunuz.  Ev içi harcamalar yapabilirsiniz.

Duygularınız bu aralar ani değişimler göstermekte. Bazen daha uçlarda hissediyorsunuz bazen de kesip atma hallerindesiniz. Hayatınızdaki bu durum kırılma noktası olabilir sizin için. İlişkinizde daha çok ilgi ve değer görme beklentisi içindesiniz. Biraz da karşı tarafı düşünerek hareket etmelisiniz. Harcamalarınız kontrolünüz dışında artabilir, borçlar bir anda büyüyebilir. İş yerinde size verilen görevi artık tamamlayıp yeni bir sayfa açabilirsiniz. Görev değişimi olabilir. Bu durum sizi mutlu edecektir.

Beyninizin bir anda aydınlanma yaşayabileceğiniz bir süreç olacak. Pek çok fikriniz değişebilir. Küçük hesaplar peşinden koşmamalısınız. Uzun süreçli adımlar atmalısınız. Kendinize biraz olsun güvenirseniz başarının anahtarını elde etmiş olabilirsiniz.  İlişkinizde git gellerin peşinden sürüklenmeyin. Ayaklarınızı yere basan kararlar alırsanız ilişkiniz keyifli hale dönüşecektir. Kimseyi yönetmeye çalışmamalısınız. Aileden ve dostunuzdan destek ve fayda göreceksiniz.
İş yerinden hislerinizi bu hafta dinleyin. Size negatif bir hissin uyandığı konu veya kişilerden uzak durmalısınız. Kariyer değişikliğine açık olmalısınız. Şirkette bazı kişiler istifa kararı alabilirler. Bu sizin için ödül olacaktır. Aşk hayatınızda bir yeni eski durumu yaşanıyor olabilir. Biraz karar vermekte zorlanabilirsiniz. Daha sonra olaylar daha belirginleşecek ve siz ruhsal bir bağın olduğu kişi ile yakınlaşacaksınız. Bu kişiye içten içe bağlanabilirsiniz. Teknolojik aletler için biraz para harcayabilirsiniz.
Harcamaların arttığı bugünlerde biraz dengeli olmaya özen göstermelisiniz. Bu zamanda parasal olarak daha kontrollü davranmalısınız, planlı hareket etmelisiniz. Ev içinde tadilat ve bakım işleriyle ilgilenebilirsiniz. Yaşam alanınızda değişiklik yapmak enerjinizi tazeleyecektir. Sevmek ve sevilmek aslında size atfedilmiş bir duygu iken uzun zamandır bunun eksikliği içinde olduğunuz fark etmeniz sizi üzüyor. Bu durumu sevgilinizle konuşmanız aradığınız cevabı bulmanıza yardımcı olacaktır.
Bu hafta ani çıkışlar yapabilirsiniz, yaşamınızla ilgili önemli kararları alabilirsiniz. İş yerinde hırsa kapılırsanız sadece kazanmak ve sahip olmak istediğiniz hedefe ulaşırsınız. Ama bu size zarar verebilir. Sevgilinizle bu sıralar soğuk ve mesafelisiniz. Biraz ikinizin de düşünmeye ihtiyacı olacaktır. Fedakârlıklarınızı sorgulamaktan vazgeçip, beklentilerinizi en aza indirgediğinizde yaşamdan daha büyük tat aldığınızı sizler de göreceksiniz. Ailede taşınma ve ev değişikliği gündemde olabilir.

Sevgilinizle finansal konu ve koşullarınızı gerginlik yaratabilecek noktalara getirmemelisiniz.. İş yaşamınız ve çalışma şartlarınızla ilgili istenmeyen konular gündeme gelirken sizi hızlı bir tercih yapmak durumunda bırakabilir. Yeni bir yol bulmayı denemelisiniz. Hayatınızda vereceğiniz kararlar sizin için oldukça büyük bir önem taşıyacaktır. Yani duygusal anlamda kendinizi daha güçlü ve güvende görmek isteyeceksiniz. Hafta boyunca kardeşlerinizle olan iletişimlerinize dikkat etmelisiniz.

Haftaya başlarken seyahat ve eğitim programlarıyla ilgileneceksiniz. Eski arkadaşlarınızla bir araya geleceksiniz. Hareketli günler geçirdiğiniz bu dönemde duygularınız da netleşecektir. Adayların çoğaldığı daha çok sosyal ve neşeli olacağınız zamanlar başlıyor sizin için. Güzelleşme, sevilme ve ilgi görme ihtiyacınız artacaktır. Kardeşlerinizi ilgilendiren konularda gerginlik yaratacak bazı konularla yüzleşeceksiniz. Bazı konularda sınırların ihlal edilmesi canınızı sıkabilir. Ama sonra her şey düzelecektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

22 - 28 Ekim Haftalık Burç Yorumları