23-29 Nisan Haftalık Burç Yorumları

Birçok farklı olaylarla karşılaştığınız için hayatınızda yenilikler katmak zorundasınız. Aile olarak sorunlarla karşılacaksınız. Stresli ve yoğun günler geçirmektesiniz. Bu sıkıntıları en hızlı atlatmanın en iyi yolu sorunlara direk tepki vermek yerine düşünerek ve mantıklı bir şekilde hareket etmelisiniz. İkili ilişkilerinizde bazen dengesiz halleriniz oluyor. Sevgilinize nedense bazı konularda acımasızca davranıyorsunuz. “Hep benim dediğim olsun” havasına büründüğünüzde kaybeden siz olacaksınız.  Biraz kendinizi bu konuda toparlamalısınız.
İş yerinde bir ekip çalışmasında içinde bulunacaksınız. Bu size mutluluk ve keyif verecek. Bunun yanı sıra arkadaşlarınızla ilgili zaman zaman bazı kısıtlamalar da olabilecek. Arkadaşlarınızı ve ilişkilerinizi yeniden gözden geçireceksiniz. Bazı arkadaşlarınızla ilişkilerinizi sonlandıracaksınız. Evliliğinizde bir belirsizlik bulutları esiyor.  Nedense ikiniz de biraz sisli ve puslu durumdasınız ve önünüzü görmekte zorlanıyorsunuz. Bu da evliliğinize yansıyor maalesef. Biraz daha ufkunuzu aydınlatırsanız her ikiniz için güzel olacak.

Uzun süredir üzerinde  yoğunlaştığınız, geçmiş acı ve hatalarla yüzleşip, kendinizi sorguladığınız bir zaman içinde olacaksınız. Düşüncelerinizi ve fikirlerinizi değiştirip farklı bir “ben” ile ortaya çıkabilirsiniz. Attığınız adımlar sizin enerjinizi yükseltecek. Kazançlarınız artacak. Biraz kendinizi şımartarak yeni harcamalar yapacaksınız.  Sevdiğinize ne kadar gözyaşı döktünüz. Usanmadınız ağlamaktan. Hep üzülen, hep yıkılan siz oluyorsunuz. Buna artık bir yeter…

Seni duygusal anlamda heyecanlandıracak ve kalbinin tekrar hızlı atmasına sağlayacak yeni biriyle tanışacaksınız. Çevrenizdeki arkadaşların çöpçatanlığı sayesinden tanıyacağınız bu kişiye gelip geçici gözüyle bakmak yerine, daha ciddi yaklaşmalısınız. Duygusal olarak kendini daha rahat ifade edebileceğin ve dikkat çekici bir etki yaratacağın bu süreci kaçırmamalısın! Bu aralar planlarınızda sıkıntı yaşayacaksınız. İhtiyacınız olan tek şey biraz sakin düşünmeniz. Güzel sürprizlere hazır olun.
Yeni kararlar, yeni atılımlar ve özellikle de ilişkilerle ilgili aldığın kararlar size biraz yük gibi gelse de, zorunlu olduğun konuları eğlenceye dönüştürmeyi de başaracaksınız.  Sevgiliniz ve eşinizle birlikte küçük bir kaçamak yapmanın zamanı geldi. Uzak bir yerlere gidip farklı çevrelerde bulunarak size iyi gelecek. İşinizde aşırı disiplinli ve despot olmanız birçok kişiye ters geliyor bu halleriniz. Siz kendi hedeflerinize ulaşmak için gece gündüz çok çalışıyorsunuz. Aynı şeyi çalışanlarınızdan da istiyorsunuz. Kişisel hedeflerinizi kontrol altında tutmalısınız.
Sevdiğiniz kişiyi çok kıskanıyorsunuz. Ve kimse ile paylaşmak istemiyorsunuz. Kimse ile konuşmasın, görüşmesin moduna giriyorsunuz. Hayat böyle devam etmez. Hem kendinizi hem karşı tarafı yıpratıyorsunuz. Oysa ki karşı tarafın hisseleri öyle derin ve içten ki… Siz böyle yaparak kendinizden soğutuyorsunuz. Bu aralar sık sık baş ağrısı çekiyorsunuz. Hemen ilaca sarılıyorsunuz. Biraz dirayetli olmaya özen gösterin. vücudunuza bol bol vitamin içeren sebzeler tüketmelisiniz.
Sinirleriniz bozulduğu zaman direk mideniz etkileniyor bu durumdan. Sizin için çalışmak bir yaşam biçimi olduğu için yorgun ve hasta olduğunuz zaman ancak yatağa düştüğünüz zaman anlıyorsunuz. Bu aralar ortamlara girip yeni arkadaşlıklar edineceksiniz. Edindiğiniz yeni dostluklarla hayatınızda da bir anda farklılık olduğunu hissedeceksiniz.  Her zaman olduğu gibi aşırı dürtüsel olmaktan kaçının ve duyarlı olun. İşinizde bundan sonraki yönünü belirleyecek akıllıca kararlar alma ve uygulama zamanı. Fırsatlarınızı iyi değerlendirmelisiniz.
Bu sıralar sizin için çok güzel koşullar olacak. Taşınma, yer değişikliği, meslek anlamında terfi ya da yükselme gibi hayatınızda olumlu gelişmeler yer alacak. Yakın çevrenizin parasal konularında onlara mali danışmanlık yapacaksınız. Bu şekilde hem kendi parasal gelirlerinize ek kazançlar elde edecek hem de size bu kanal vasıtasıyla gelebilecek yeni insanlarla iş ilişkileri geliştirerek gelir artışı yakalayacaksınız. Sağlıklı beslenmekten hoşlanıyorsunuz ve bu da sizi hastalanmaktan koruyor.
İlişkilerinizde ya çok seviyorsunuz ya da hiç sevmiyorsunuz. Nedense asla ortası olmuyor.  Siz ciddi, itinalı, karşısındakinin ne istediğini bilen, mantıklı yönlerinin yansıttığın bir ilişkiye evet demek istiyorsunuz. İlişkilerinizdeki bakış açınızı artık net bir şekilde değiştireceksiniz. İş yerinde nedense tüm stresli ve ağır işleri kendinize alıyorsunuz. Bu da şeflerinizin ve patronlarınızın gözünden kaçmıyor. Şimdi sizin döneminiz başlıyor. Her yerde göze çarpacak işinde parlayacaksın.
İş yerinde sizin aleyhinize güzel gelişmeler olacağı zamanlarda yaşadığın bir takım sorunların bir anda tam tersine döndüğünü göreceksiniz. Bunun yanı sıra olaylara bakış açının da değiştiğini fark edeceksiniz. Önemli işlerin peşini bırakmaman gerek şu sıralar. Eğer yurt dışında eğitim ya da yatırım düşünüyorsan bu dönemler sizin  için karar aşaması gibi olacak. Birikimlerini doğru kanallarda kullanmak önemli olacak.
Yakın zamanda ailen ya da sevdiğin bir arkadaşın ile kuracağın yurt dışı bağlantılı ilişki sizi motive edecektir. Hatta sürpriz bazı gelişmeler yeni yol haritası belirlemene vesile olacaktır. Eğer evli iseniz ailenize yeni bir üye katılabilir. Ya da ailende evlilik kararları alan birileri olabilir. İşinizde yaptığınız organizasyon becerilerinle herkesi kendinize hayran bırakacaksınız. Uzun süredir hayal ettiğin eviniz bir şekilde sizin olacak.

Kafanda oturtturamadığın ilişkileri gündeminde yer alıyor. Sizin telaşlı, biraz da sabırsız olabilirsiniz bu süreçte. Sizin gibi istediği bir an önce olsun isteyenlerdesin. Ama bazı şeyleri acele hareket etmemelisin.  Zamana yaymalısınız bazı şeyleri. Yeni finansal yatırımlar yüzünüzü gülderecek. Masraf veya harcamalara dair alacağınız tasarruf tedbirleri sizi zorlayacak boyutta olmayacak. Yapmış olduğunuz yatırımların karşılığını alacaksınız.  Para konularında şans sizden yana.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

23-29 Nisan Haftalık Burç Yorumları