23-29 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

Ev yaşantınızda bir değişim süreci yaşayacaksınız. Taşınma ve yer değiştirme gibi ani durumlar ortaya çıkabilir.  Aynı zamanda iş değiştirmek zorunda da kalabilirsiniz. Harcamalarınıza biraz düzene sokmalısınız. İş yerinde sizin sürekli diyalog halinde olduğunuz birinin tutarsız davranışları sizi rahatsız etmeye başladı. Sizin de sevileceğiniz ve seveceğiniz günler çok yakın artık. Kendinizi yeni tutkulara hazır hissediyorsunuz. İlişkiniz varsa ya da evli iseniz sizi yıpratan duygulardan ve kirli düşüncelerden uzaklaşmak isteyeceksiniz.
Bu sıralar kazanç kapınız değişecek. İş fırsatlarınız artıyor. Hem bedensel hem de fikirlerinle üretken olacağın bir döneme gireceksiniz. Eşinize karşı sürekli agresif bir tutum sergiliyorsunuz. Eşinize karşı eski “ben” olamıyorsunuz. Mutsuz olmak için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. Detaylarda boğuluyorsunuz. Eşiniz tamir ediyor siz kırıyorsunuz. Biraz daha kendi içinize dönün ve bazı şeyleri düşünmelisiniz.
Uzun süredir ikili ilişkilerinizde hissetmediğiniz  duygular yaşıyorsunuz. Karşı tarafı seviyorsunuz ve seviliyorsunuz. Birbirinizle eğlenceli anlar yaşıyorsunuz. Aşk böyle bir şey. Keyifli anların tadını çıkartmalısınız. İşinizde daha yetenekli olduğunuz alanlarda yer alma şansı bulmalısınız. Çok fazla çevrendekilerin etkisinde kalmayın. Farklı yönde yol alacak, sorumluluk sahibi olacaksınız. Kredi ve borç alma gibi konulara yönelebilirsiniz.
Bu hafta parasal konularda biraz dikkat etmelisiniz. Kendi kararlarınla birlikte yol alman gereken önemli bir süreç içinde olacaksınız. Arkadaşlarınız için çok fazla fedakarlık yapıyorsunuz. Bunu gözden geçirmeniz ve ona göre bir karar almanız gerekiyor. İlişkinde  bu sıralar bir dönüşüm yaşanacak. Birlikte olduğun kişi ile  sürekli tartışma yaşadığın bir duruma çözüm getireceksiniz. Sevdiğin insana sıkı sıkıya olan bağlılığın daha da artacak.
Aşk hayatınızda güzel gelişmeler ardı ardına gelecek bu sıralar. İstediğiniz her şey güzellikle olacak olması, yaşadığınız aşk hayatınıza daha fazla ilgi göstermenizi sağlayacaktır.  İlişkinde heyecan dorukta. Hoşnutsuzluk azalıyor. Geleceğe yönelik heveslerini canlı tutuyorsun. Bu hafta korkuların seni terk ediyor. Kafana taktığın şeylerin üzerine gidecek, yüzleşecek ve bırakman gereken ne varsa her şeyi terk ediyorsun. Keyifli, eğlenceli ortamlarda yer alacaksın.
Aşk acısını sadece siz mi çekiyorsunuz. Siz ilişkinin bitmemesi için elinizden geleni yaptınız. Onun daha fazla üzülmemesi ve acı çekmemesi için gerçeklerle yüzleşerek bir karar verdin. Bu acı ile mücadele etmen lazım.  Aşk hayatındaki olumsuzlukları eskisi gibi kafana takmamaya çalışacaksın. Artık yeni bir sayfa açacaksın. Tümüyle işine yoğunlaşacaksın. İş yerinde üzerinde durduğun bir iş konusunda olumlu sonuçla elde edeceksin.  Hayatı gelişigüzel ve aynı zamanda planlı yaşamaya çalışıyorsun.

Sizi üzen, hayallerinizi körelten ve sizi olumsuz enerji veren sevdiğinizle vakit kaybetmek istemiyorsunuz artık.  Karşı tarafa duygularınızı belirtip bu  sürece noktayı koyacaksınız. İş yerinde arkadaşlarınızla aranız uyumlu ve dengeli. Eğlence ve para açısından şanslı bir döneme adım atacaksınız. Beklediğinin üzerinde kazanacaksın. Güçlü, otoriter insanlarla bağlantıların olduğu için risk içeren denemelerde cesur davranırsan büyük karlar elde edebilirsin.

Aşk hayatınızda bu hafta bir durağanlık söz konusu. Bir süre bu konuda sessiz ve sakin kalmak isteyeceksiniz. Kendi iç dünyanızda önemli değişimler yaşayacaksınız. Peşinden koştuğun o yakaladığın heyecanlı duygulardan biraz uzaklaşmak isteyeceksin. Önümüzdeki süreçte özel hayatına yeni bir yön vermek isteyebilirsin.. Yeni bir iş sahibi olabilirsin. Yolunda birden fazla seçenek gözüküyor. Fırsatları değerlendirmek için iyi bir hafta. Ruhsal anlamda tazeleneceksin.
 Bu hafta kazancın artıyor. Bir anda yurt dışına gitme ihtimalin alacak. Dolu dolu geçireceğin günlere adım atacaksın. Ama planla hareket edersen işlerinde aksama ve gecikme olmayabilir. İkili ilişkinizde biraz pasif kalıyorsunuz. Hep karşı tarafın dediği oluyor, siz hiçbir şekilde bir şey söyleyemiyorsunuz. Çevrenizde sizi uyaran arkadaşlarınız oluyor ama onlara öfkeyle yaklaşıyorsunuz. Biraz kendinize olan güveniniz tavan yapsın. Ruhsal anlamda uyanmanın zamanı geldi.
Uzun süredir planladığınız şeyi hayata geçireceksiniz. Bu da sevgilinizden ayrılmanız planınız. Çok direndiniz, çok çaba sarf ettiniz ama bazı şeyler olmayınca olmuyor. Aşkınızın uzun ömürlü olup olmaması partnerinize bağlıydı. Ama karşı tarafı da üzmeden kırmadan ayrılmak sizin için en güzel şey.  İşinizde ise yeni başlangıçlar yapacaksınız. Yeni bir projeye başlayıp size heyecan katacak. Gecenizi  gündüzünüzü buna katıp başarı merdivenlerini çok güzel çıkacaksınız.
İş yerinde ani tepkiler vermekten ve ani hareketlerden yapmaktan uzak durmalısınız. Daha sabırlı olursanız önünüde yeni ufuklara açılacak çok güzel günler olacak sizin için. Hafta sonuna doğru değişik yerler keşfetmek için arkadaşlarınızla birlikte yolculuk yapacaksınız. Yapacağınız küçük kaçamaklar ruhunuza ve bedeninize çok iyi gelecek. Eşinize karşı sıkboğaz etmeyin ve gereksiz kıskançlıklar yapmamaya özen göstermelisiniz. Ve yapıcı olmaya çalışın. Birlikte yapmaktan zevk aldığınız şeylere yönelin.
Uzun süredir içinizi hoplatan birine karşı açılmak isteyeceksiniz. Ancak doğru zamanı bekliyorsunuz. İlk adımı atarsanız sizin için çok güzel başlangıçlar olacak. İş çevrenizde sizi rahatsız eden tavırlar olacak. Ama bunlara aldırış etmeyin ve iç sesinize kulak vererek ilerleyin.  Güzel yatırım fırsatları karşınıza çıkarsa değerlendirmekten çekinmeyin. Hafta sonu eski arkadaşlarınızla karşılaşabilir ve geçmiş günleri konuşarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

23-29 Temmuz Haftalık Burç Yorumları