27 Ağustos - 02 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Sevgilinizi çok kıskanıyorsunuz. Bu nedenle de ilişkiyi tam olarak yaşayamıyorsunuz. Bu durum karşı tarafı da çok etkiliyor. Sevgiliniz ayrılmayı aklının ucundan geçirmiyor ama onun da tahammülü bir yere kadar. Bu zamanda çok fazla fırsatla karşılaşacaksınız. Eksikliğini hissettiğiniz yönlerinizde de değişim içinde olacaksınız. Elinizden ne geliyorsa onu yapmaya çalışmalısınız. Başarı sizden yana olacaktır. Kişisel olarak çok karlı çıkacağınız bir dönem başlıyor.  Bu durumu iyi değerlendirmelisiniz.

Şu sıralar iş yerinde daha hırslı ve istekli bir kişiye dönüştünüz. Bütün projelerde olmaya çalışıyorsunuz. Çok fazla girişimlerde bulunuyorsunuz ancak istediğiniz sonuçları da alamıyorsunuz bazen. Doğru çalışmalar üzerine yoğunlaşmalısınız. Sevgiliniz size karşı son zamanlarda biraz soğuk. Durup dururken çatışma ve kavga çıkartıyor. Sizden ayrılmak istiyor gibi. Siz de kendinizi  vazgeçilmez sanmayın. Mantığınızla hareket etme yolunu denemelisiniz. Bu işi çok fazla uzatmayın.

 İş yerinde bazı arkadaşlarınız bugün  terfi alıp maaşları yükseldi. Bu durum sizin de motivasyonunuzu güçlendirmiş gözüküyor. Siz de hak ettiğinizi mutlaka bir gün alacaksınız. Tecrübeniz sizin de her geçen gün artıyor. Hırslı olmalı ve başarıya odaklı hareket etmelisiniz. Sevgilinizden nedense ayrıldığınızı bir türlü kabullenemiyorsunuz. İlişkiden neler beklediğiniz neler istediğinizi sorgulayıp durmayın ve kendinizi cezalandırmayın.  Bu dönem biraz  sancılı geçecektir.

Sürekli yakınınızda olan ama sizin hiç fark etmediğiniz biri size gizliden gizliye hayranlık duyuyor olabilir. Kısa zamanda size karşı platonik aşk besleyen kişinin varlığından haberdar olabilirsiniz. Daha önce işlerinize gereken önemi vermiyordunuz ve bundan kaynaklı olarak da istediklerinize bir türlü sahip olamıyordunuz. Bu sefer her şey tersine dönmeye başlayacak. Evinizde bir yenileme veya tadilat söz konusu olabilir. Ve bunun için fazla masraf yapmak durumunda kalabilirsiniz.

İş hayatında hangi alanda çalışırsanız çalışın, daima rekabet oluyor. Bunu siz de biliyorsunuz. Şefinizin gözüne batacak hemen her şeyden uzak durmalısınız. Yaz sonuna doğru sorumluluklarınızda artış meydana gelecek. Finansal ve başarılar açısından iyi bir yaz olacak sizin için. Partnerinizle sık sık fikir ayrılıklarına düştüğünüz için bazen iyi anlaşamıyorsunuz. Saygı çerçevesi içinde konuşarak halledemediğiniz zamanda kavgaya dönüşüyor. Bir türlü orta yolu bulamıyorsunuz. Biraz ilişkinize ara vermelisiniz.

Düzgün ve sorunsuz devam eden birlikteliğinizde sorunlar yaşamanız sizin yanlış adımlar atmanızdan kaynaklı oluyor. İlişkide liderliği bir an olsu elinizden bırakmıyorsunuz. İlişkide her zaman baskın taraf olmak zorunda değilsiniz. İpleri biraz gevşetmeniz ilişkiyi daha uzun soluklu hale getirecektir. Girdiğiniz ortamda çok iyi dostluklar ve arkadaşlıklar kurabiliyorsunuz. Sizde bir şeytan tüyü var. Bu da, girdiğiniz her ortamda insanların dikkat çekmelerini ve beğenilmelerini sağlıyor.

Yılın bu zamanında iş hayatınızda biraz zorlanacaksınız. Finansal durumunuzda gerileme yaşayacaksınız, ancak bu sıkıntılı süreç çok uzun olmayacak. Bu süreç içerisinde borca girmemeye çalışmalısınız. Duygusal olarak yoğun olacağınız bir dönem içinde olacaksınız.  Hayatınızın aşkını belki de bu zaman zarfında bulacaksınız. Doğru kişiye yakınlaşırsanız, aşk hayatınız açısından güzel günler sizinle olacak. Tutku ve heyecan aslında çok yakınınızda, sadece bulmanız gerekiyor.

 İşlerinize ve yapacaklarınıza daha fazla önem vermelisiniz. Hedeflediğiniz noktaya yakınlaştığınızı hissedecek ve motivasyonunuzu artıracaksınız. Girdiğiniz ortamlarda imajınız ve konuşmanızla farkınızı hissettiriyorsunuz.

Yazın başında engellendiğiniz, sorunların çözülemez duruma geldiğini düşüneceksiniz. Ancak tüm bunları gözünüzde büyütmemeyi öğrenmelisiniz artık. Kendinize yeni ve ulaşılması kolay hedefler belirlemeniz gerekiyor. Ulaştığınız ufak hedefler motivasyonunuzu artıracak ve kendinize olan güveninizin de tam olmasını sağlayacak demektir. Hoşunuza giden beğendiğiniz biri var. Ama nedense ilk etapta kendi duygu ve düşüncenizle flört ediyorsunuz. Olayları akışına bırakmayı denemelesiniz. 

Sevgilinizi hem seviyorsunuz hem de ondan ayrılmak istiyorsunuz. Ama bunu nasıl ifade edeceğinizi bilmiyorsunuz. Saygı çervesinde konuşarak ayrılmayı başarabilirsiniz. Sizin net ve keskin tavırlarınız ve gürültülü ayrılıklara tahammülünüz olmadığı için sessiz sedasız halletmek istiyorsunuz.  Çünkü siz ikilem arasında sıkışıp kaldınız. Onun için kendinizi sıfırlamak ve hayata yeniden başlamak sizin için en doğru yol. Alacağınız kararlar, atacağınız adımlar geleceğiniz açısından çok önemli olacak.

Aceleci davranışlarınızı bir kenara bırakırsanız eğer çok daha başarılı olacaksınız. Kendinize yeni sayfa açmak istiyorsunuz. Hayatınıza yeni kişiler girecek ve siz ne yapmak istediğinize bir türlü karar veremiyorsunuz.  Aşk hayatınızın bir çıkmaza girdiğini düşünüyorsunuz. Bu gibi durumlarda biraz olsun adımlarınızı hızlandırmalısınız. Sıkıntılar mutlaka son bulacaktır.  Çevrenizde sizi paçanızdan çekip başarısızlığa itmek isteyen kişiler var. Bağınızı kısa zamanda kopartmanız gerekiyor.
Temponuz son derece hareketli olacak haftanın ilk günlerinde. Sosyal hayatınızın size sunacak olduklarına hazırlıklı olmalısınız. Aynı zamanda arkadaşça yaklaştığınız bir kişiye bakış açınız değişebilir. Duygularınız emin olduktan sonra ilk adımı atabilirsiniz. Kısa zamanda heyecanı, aşkı, eğlenceyi ve tutkuyu bir arada yaşayacaksınız.  Anneniz ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine çok fazla gitmeyin ve isteklerinizi gerçekleştirmek için büyüklerinizi zorlamayın.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

27 Ağustos - 02 Eylül Haftalık Burç Yorumları