28 Mayıs - 3 Haziran Haftalık Burç Yorumları...

Evli ve çocuk sahibi iseniz, çocuklarınızın ihtiyaçlarına karşı duyarlı olmanız gerekiyor. Yine de her şeye evet dememeyi bilmelisiniz. Aynı şey özel hayatınız için de geçerli. Beklenmedik gelişmelere ve sürprizlere hazırlıklı olmalısınız. Yıl sonuna kadar seyahat açısından yoğun döneme giriyorsunuz.  İşinizde kazancınız artacak. Bunlar ufak rakamlar değil, büyük rakamlar olacaktır. Eğer bir malınızı, mülkünüzü satmak istiyorsanız, bu dönem içinde satabilirsiniz. Güzel gelişmeler yaşanacak. Eğer bir süredir sürüncemede kaldığını düşündüğün bir birlikteliğiniz varsa açılmanın tam zamanı.
Bu hafta hedefleriniz de ve planlarınız konusunda önemli gelişmeler yaşayacaksınız. Bu etkilerle beraber arabanızı değiştirebilirsiniz. Çevrenizden ve yakın arkadaşlarınızın bilgilerinden faydalanabilir, yeni kazanımlar elde edebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışacaksınız. Bu kişiler, hayatınızın önemli noktalarında size yardımcı olacaktır. Özellikle de iş konusunda maddi gelirinizi artırmak için fazla çaba harcayacaksınız. Sevgilinizle bu aralar ilişkiniz konusunda ciddi konuşmalar yapacaksınız. Alacağınız önemli kararları gidişata göre belirleyeceksiniz.
Bu dönemde aşk hayatınızda yenilikler gözüküyor. Yeni seyahat planları yapacaksınız. Ve eşinizle birlikte romantizm doruklarına ulaşacaksınız. Sevgilinizin sıcaklığı ve samimiyeti size tüm zamanların en güzel günlerini yaşatacaktır. Kazanç konusunda bereketli ve şanslı olacaksınız ancak aşırıya kaçmak gereksiz ve yersiz olabilir. Para kazanma konusunda doğal yetenekleriniz var ve bu dönem içerisinde bu yeteneklerinizi daha rahat sergileyebileceksiniz. Nasıl ve nereden para kazanacağınız konusunda güzel fikirler edineceksiniz.
 Bu zamanda konfor ve süs gibi maddi harcamalar yapacaksınız. Gereksiz harcamalar sizi biraz sıkıntıya soksa da en kısa zamanda kendinizi toparlayacaksınız. Sevdiğinize kendinizi doğru şekilde ifade etmek için nedense fazladan çaba harcıyorsunuz. Aranızdaki güven bağı biraz sarsılıyor. Birbirinizi yıprattığınız şeylerin ufak şeylerin olduğunu fark ediyorsunuz.  Eğer bekar iseniz, bu hafta kendinizi duygusal bir ilişki içinde bulabilirsiniz. Yeni tanışacağınız birinden etkileneceksiniz. Ama hemen harekete geçmek istemeyeceksiniz.
Beklediğiniz ödemeler konusunda biraz aksaklıklar yaşayacaksınız. Bütçenizi ona göre ayarlamalısınız. Sizin için aslında ilk sırada neyin önemli olduğunu belirlemelisiniz. Bu dönemde lükse fazla kaçmayın. İhtiyacınız olan şeylere yönelmeye çalışın. Var olan kaynaklarınızı en iyi şekilde kullanmaya çalışmalısınız. Kafanızda işle ilgili yeni projeler var. Ticaretle uğraşmak isteyeceksiniz.  Yabancı kişilerle ortaklıklar kurabilir veya geleceğe yönelik yatırımlar yapabilirsiniz.
Tüm proje ve girişimleriniz en kısa zamanda en iyi seviyelerine ulaşacak. Zaman zaman kendinizi gergin ve sinirli hissedebilirsiniz. Bu davranışı çevrenize yansıtmamaya çalışın. İlişkinize ailelerin karışması ile sevdiğinizle arasında ufak tefek pürüzler oluşabilir. Aranızdaki uyumun zaman zaman bozulma nedeni de bu olacaktır. Bu durum ikinizin de canınızı sıkacaktır. İş yerinde sizin hakkınızda bazı kişiler dedikodunuzu yapıyorlar. Bu duyumların farkına varacaksınız. Arkanızdan konuşanların en yakın arkadaşlarınızın olması ise sizi pek şaşırtacaktır.
Son zamanlarda yaşamınızı tekrar gözden geçireceksiniz. İsyan bayrağını çekmek istiyorsunuz.  Bir anda yalnızlığa çekilmek size keyif verecektir. Kafanızı bir süre nadasa bırakarak kendinize zaman ayırmanın zamanı geldi de geçiyor bile. Sevdiğinizle aranızda halledemeyeceğiniz konular üzerinde sürekli konuşma yapacaksınız. Bazen inceldiği yerden kopsun diyerek umursamazca  davranacaksınız. Ama seviyorsanız ve aranızdaki bağ güçlü ise ilişkinizi bir daha gözden geçirmelisiniz.
Çevrenizde pozitif etkiyi negatife çeviren ne varsa uzak tutmaya çalışmalısınız. Yarım bıraktıklarınızı tamamlama, tamamladıklarınız da eksikleri görme açısından güzel zaman olacak sizin için. Devam eden ilişkinizde biraz inişli çıkışlı bir yol alacaksınız. Fazla sorunları büyütmeden halletmeye çalışmalısınız. Eğer sevgiliniz yoksa aşk sizin kalbinizi derinden etkileyecek. Karşınıza çıkan yeni kişi ile sizin üzerinizde bıraktığı etki ile büyük bir keyif alacaksınız. 
 Daha önce attığınız adımlar ve aldığınız dersler size bir ömür yetecek durumda. Bu sıralar sürekli olarak dinlenmek isteyeceksiniz. Kendinizi düşünecek ve bu durum da ailenizin sizi bencil olarak tanımlamasına neden olacak. Yaptığınız başlangıçlar, sözleşmeler ve anlaşmalar size güzel gelişmeler olarak geri dönecek. Sevgilinizle aranızdaki bağ sevgi dolu bir şekilde ilerlemekte. Birbirinize karşı ilişkinizi sahiplenici bir tutum sergiliyorsunuz. Bu dönemde sevdiğinizle evlilik kararı da alabilirsiniz. Aşk sizin için yaşamın inanılmaz bir duygusu haline dönüşecektir.
Sevdiğinizle beraberken gözünüz hiçbir şeyi görmüyorsunuz. Tüm sevgisini ve aşkınızı karşı tarafa hissettiriyorsunuz. Genelde çok kırılgan bir yapınız olduğunuz için sevdiğinizle konuşma yaparken bile sözlerinize çok dikkat ediyorsunuz. Aynı şeyleri karşı taraftan da bekliyorsunuz. Bu sıralar siz de bazı konularda geri hareket olacak. Bu etki hem gecikmeler hem aksaklıları bir arada yaşamanıza neden olacak. Bazen enerjiniz zaman zaman azalacak ve kendinizi güçsüz hissedeceksiniz. 
Aşk acı çekiyorsunuz bu zamanlarda. Bazı şeylerin bedelini ağır ödemek zorunda kalacaksınız. Hala seviyorsunuz ama bazen de gerçekleri görmek lazım. Bu yüzden aşk uğruna uzun süre ruhunuz ve bedeninizle savaş verebilirsiniz. Yaralısınız, ama unutmayın bu da geçecek.  Bu dönemde iyi para kazanacaksınız ancak iyi de harcayacaksınız. Daha önce yaptığınız borçlanmalar en kısa sürede sonlanacak. Sizin için daha bereketli ve şanslı olacaksınız.
Geçmişte yaşadığınız ilişkiye dair, sakladığınız bir şeyleriniz var. O küçük bir anı bile olsa sizi mutlu ediyor. Çünkü o kişiden hala kopamamışsınız ya da kopmaya çalışmıyorsunuz. Aşk konusunda şanssız olduğunu düşünüyorsunuz. Ama şunu unutmayın bir gün karşınıza doğru kişi çıkacaktır. Bu dönem içinde ev değişikliği veya evde tadilat işleri olacak. Bu sizi biraz yorgun ve bitap yapsa da sonunda sizin içinize de sinecek. Hedeflerine ve ideallerinize ulaşma konusunda talihli dönemde olacaksınız. 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Burç Yorumları   Astroloji   28 Mayıs - 3 Haziran Haftalık Burç Yorumları