3 Yıldız Aynı Karede...

Dünya sinemasının eski aktörleri Paul Newman, Alain Delon, Marlon Brando'nun 1958 yılından fotoğrafları yeniden gündeme geldi.

Dünyaca ünlü eski film yıldızları Paul Newman, Alain Delon, Marlon Brando'nun 1958 yılından fotoğrafları yeniden gündeme geldi. Yakışıklıklarıyla kendilerine hayran bırakan ünlü aktörlerin yan yana getirilen bu fotoğrafları beğenileri topladı.

Marlon Brando

1924 doğumlu Marlon Brando tarzı ve oyunculuğu ile sinema sektöründen geçmiş gerçek bir efsanedir. Marlon Brando, 20. yüzyılın en etkili aktörlerinden biri olarak kabul edilen, altmış yıla yayılan kariyeri boyunca iki Akademi Ödülü, iki Altın Küre Ödülü, bir Cannes Film Festivali Ödülü ve üç İngiliz Akademisi Film Ödülü dahil olmak üzere sayısız ödül aldı

Paul Newman

1925 doğumlu olan aktörü daha 2008 yılında kaybettik. Paul Leonard Newman, Amerikalı oyuncudur. Akademi Ödülü, Altın Küre ödülü, Cannes ödülü ve Emmy ödülü sahibi sanatçı, kendi kurduğu "Newman's Own" adlı gıda şirketinin 200 milyon doları aşan gelirlerini binlerce hayır kuruluşlarına bağışlamıştır. 

Alain Delon

1935 doğumlu olan aktör için şarkılar yazıldı. Alain Fabien Maurice Marcel Delon Fransız aktör ve iş adamıdır. Avrupa'nın en önemli aktörlerinden biri olarak bilinir ve 1960'lardan ve 1970'lerden seks sembollerini ekrana getirdi. 

paulnewman   alaindelon   marlonbrando