30 Temmuz - 5 Ağustos Haftalık Burç Yorumları

Bu dönemde ilişkinizi düzeltme, ilişkinizde sorumluluk alma ve olgunlaşma içinde olacaksınız. İlişkiniz tam bir türk kahvesi tadında yavaş pişen ve zorlu ama temeli sağlam olacak. Eşinizden gelecek hoş bir sürprize çok duygulanacaksınız. İş yerinde size verilen görevin üstesinden geleceksiniz. Ama arkadaşlarınıza karşı bu sıralar huysuz ve alıngan davranıyorsunuz. Biraz daha anlayışlı olmalısınız. Kendiniz olmaya çalışın ve hiçbir şeyi abartmamaya özen gösterin.

Sevdiğiniz kişiyle bu aralar ilişkinizi test edeceksiniz. Sevgilinizin davranışları, hareketleri size çok daha fazla batabilir ve ona eleştiri oklarını saplayabilirsiniz. Eğer sağlam değilse ilişkiniz sizin için ayrılık zilleri çalacaktır. İşinizde bugün dikkat dağınıklığı yaşayabilirsiniz. Beklenmedik bir aksaklık ve seyahat sırasında unutkanlık olabilir. Bu yüzden evraklarınızı ve hazırlıklarınıza daha fazla dikkat etmeye özen gösterin.

Yeniliklerden zevk alacağınız bir gün sizi bekliyor. Alacağınız sürpriz bir davet sizi alıştığınızdan çok daha farklı bir ortama sürükleyecektir. Fikirlerinizi  çevrenize kabul ettirmek için en iyi dönem şu an. Kendi işlerinize konsantre olmalısınız. Bazı değişiklikler yapmanız gerekiyorsa, sadece kendinizi ilgilendiren değişiklikler olmasına özen gösterin. Yeni biriyle tanışacaksınız ve bu sayede bu dönem heyecanlı ve tutkulu geçecek.

Hareketli bir gün sizi bekliyor. Konuşma ve yazışmaların yoğun olduğu bir gündem sizi bekliyor. Uğraştığınız işlerde, yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Kendinize, yakın hissettiğiniz bir kişiyle, ortak bir girişimde bulunabilirsiniz. İkili ilişkinizde keyifli ve bol paylaşımlı anlar yaşayacaksınız. Sizin iyimser ve neşeli halleriniz sevgilinizi de mutlu ve huzurlu olmasını neden oluyor. Ve bu beraberliğiniz evlilik yolunda güzel adımlar atılmasına neden olacaktır.

Bu dönemde beklentilerinizin uyandırdığı sabırsızlık ve tahammülsüzlük halinden uzaklaşıp keyif alacağınız konular ile ilgileneceksiniz. Seyahate çıkmak ve eğlenceli ortamlarda bulunmak keyfinize iyi gelecek. İlişkinizde bu sıralar inişli çıkışlı devam etmekte. Eğer ilişkinizde su sızdıran çatlaklar varsa sevgilinizle bu konuları konuşmalısınız.  Karşı tarafın baskın tavrısı sizi ürkütse de radikal karar alıp yolunuza ona göre devam etmelisiniz.

İş nedeniyle bu sıralar çok seyahat yapacaksınız.  Hem yaşam tarzınız hem de işinizdeki konumunuz sebebiyle tam da sizin istediğiniz gibi sonuçlar doğuracak. Amma velakin bu durum ise eşinizle ilgili problemlere yol açabilir. Aranızda kopukluk söz konusu olabilir. Attığınız adımlar geri tepebilir. Dolayısıyla, ani tepkiler vermekten uzak durmalısınız. Planlarınızı yaparken değişiklikleri hesaplayan esneklikte olmamız önem taşıyor.

İş yerinde sizinle arkadaşlık kurmak isteyen kişiler olabilir. Ama bunlar sadece sizin ağzınızdan laf almak isteyen kişiler olabilir. Buna dikkat etmelisiniz.  Geçmiş zamanda yaşadığınız bazı gerginlikler olabilir. Onun için sırlarınızı çok fazla çevrenizle paylaşmayın.  Yolculuğa çıkabilir, farklı şehirleri ve ülkeleri görüp tanımak isteyebilirsiniz. İçinizde hissettiğiniz yoğun duygulardan ve mücadeleden uzaklaşacaksınız. Hiçbir şey yapamıyorsanız, bugün açık havada dolaşın ve ailenizle ilgilenin.

Bugünlerde pek çok kişiden davet alabilir ve farklı organizasyonlara katılmak isteyebilirsiniz. Yaptığınız seçimler bazı arkadaşlarınızın hoşuna gitmeyecektir. Ama bazı arkadaşlarınızın ise memnun olacak bu durumdan.  Çevrenizde popülariteniz ve çevrenizden gördüğünüz ilgi artıyor. Enerjiniz ve etkileyici hallerinizle sevgilinizin de dikkatini çekiyor. Mutlu olmak adına elinizden geleni yapacağınız bir dönem sizi bekliyor.
Aşk hayatınız daha iyi olması için çaba sarf etmeniz gerekiyor. Birlikteliğinizde sağlamlık ve güven arıyorsunuz. Sevgilinizi çok ihmal ettiniz ve sizin yapacağınız olumlu paylaşımlar bağların yeniden kuvvetlenmesini sağlayacak.  Düşünce biçiminizi değiştiren etkinliklere veya seminerlere ilginizi çekecek. Yenilikler ve farklı çevreler keyfinizi yerine getirecek. İş yerinden çıkan karışıklık sizin bazı arkadaşlarınızı sorgulamanıza neden olacak.

Temmuz ayı içinde hiç beklenmedik bir anda nişan içerisine gireceksiniz. Huzuru ve mutluluğu yakalayacaksınız. Sizin için heyecanlı bir dönem olacak. İş ortamında gizli kalmış olayların birden önünüze serilmesiyle birlikte dost ve düşmanınızı ayıran önemli olaylar yaşayacaksınız. Sağduyulu olup mantığınızla kalbinizi dinlemeniz gereken bir süreç. Çalışma ortamınızda bir takım değişimler söz konusu olabilir. Ufukta yeni kazanç fırsatları görünüyor.

Bu hafta işinizde yeni anlaşmaların ve işbirliklerinin lehinize işleyecek. Anlaşmaları sonuçlandırmak ve yeni iş ortakları ile irtibata geçmek için bundan istifade edin. Aşkta bereketin kaçtığı bir dönem sizin için. Bir türlü istediğiniz aşkı bulamadığınız, nerede arıza, problemli insan varsa mıknatıs gibi hayatınıza çektiğiniz bir dönem içinde olacaksınız. İlişkiniz başladı mı, bitti mi ya da seversiniz o sizden uzaktadır ve işler sizin için biraz zor olacak.

Uzun süredir çalışma hayatınızda devam eden rutin konular ve bazı işlerin ısrarla yoluna girmemesi sizi ruhsal anlamda fazlaca yıpratmış olabilir. Ancak bu hafta ruhunuzun bütün yorgunluğunu alacak eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Eşinizle olumlu paylaşımlar içerisinde bulunacak, huzuru ve mutluluğu yakalayacaksınız. Bazılarınız için evlilik hayatlarında fırtına olacak ve sonlanmaya doğru gidecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

30 Temmuz - 5 Ağustos Haftalık Burç Yorumları