5-9 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Yeni güne daha hareketli ve enerji olarak başlıyorsunuz. Arkadaşlarınızla bir arada olmak ve onlarla vakit geçirmekten zevk alıyorsunuz. İş konusunda daha temkinli ve tedbirli davranmanız gerekebilir. Ev ve aile durumlarında şanslı bir döneme giriyorsunuz. Huzuru hissedeceğiniz dönemde olacaksınız. Yaşadığınız mekanda keyifli ve güzel değişiklikler yapacaksınız. Bu aralar duygusallık ön planda olacak. Sevdiğinizle beraber güzel başlangıçlar yapacaksınız.
 Karar alacağınız gereken bugünlerde yeni sektöre girmek, ya da iyi bir projede olmak için teklif alacaksınız. Bu gelecekle ilgili planlarınızı şekillendirmede size yardımcı olacak. Evinizin düzeni ile ilgili bu hafta yeni oluşumlar gerçekleşecek. Eşyaların yerlerini değiştirmek, odalarda ayarlamalar yapmak ya da taşınmak da gündeminizde olabilir.
 Önemli kararların verebileceği dönemdesiniz. Hem iş hem de aile hayatınızı yakından ilgilendirecek.  Bu zaman da hiçbir şeyi aceleye getirmeyin. İyice her şeyi araştırın. Eski aşklar ve flörtler tekrar gündeminizde olabilir. Bu kişiyle karşılaşmanız ve o anlara yoğunlaşmanız olabilir. Sağlığınızı her şeyden öncelikli geliyor. Hiçbir kontrolleri ihmal etmiyorsunuz.
Hayatınızda keyifli zamanlarla ilgili yeni başlangıçlar olacak. İş yerinizde yeni projelere yoğunlaşıp başınızı kaşıyacak zamanınız olmayacak. Daha sonra birkaç gün kendinize zaman ayıracaksınız.  Devam eden ilişkinizle ilgili konularda dikkatli olun. Çünkü birileri özellikle büyükleriniz veya birlikte olduğunuz kişinin ailesinden biri, beraberliğiniz konusunda yanlış bir söz veya davranışta bulunabilir.
Ailenizle, özel hayatınızla ilgili her türlü konu sizi rahatlığa kavuşturuyor.  Evden çalışmak, evde sevdiğiniz arkadaşlarınızı ağırlamak, güzel eşyalar almak için iyi bir dönem başlıyor. Arkadaşınızla yapacağınız bir görüşme kendinizi iyi hissetmenize yol açabilir. Kendinizi gayet iyi ifade ederek, kafanızın içindeki olumsuz düşünceler dağılabilir.
Bol bol seyahat yapacağınız dönemde olacaksınız. Yerinizde oturmayacaksınız. Size gelen iş tekliflerini hızlıca sonlandırmaya çalışın. Gelişmeler sizi deyim yerindeyse kabuğunuzdan çıkaracak. Evinizde tadilat yapmayı düşüyorsunuz ama kendinizde o enerjiyi bulamıyorsunuz. Birlikteliğinizle ilgili sorunlarda ılımlı yaklaşımlar içinde olmakta fayda var. Yeni gelişmeleri gözden geçirmeniz olabilir.
Büyük kararlar arifesinde olacaksınız. Yeni bir kazanç kapısı, ek gelir bulmak için çaba sarf etmeye çalışacaksınız. İlişkinizi masaya yatırabileceğiniz zamanda olacaksınız. Bir süredir istediğiniz gibi gitmeyen ilişkinizi ya düzelteceksiniz  ya da kesip atacaksınız.  Mantığınızla duygularınızı dengede tutmaya özen göstermelisiniz. Spora ve fiziksel aktivitelere zaman ayırıp sağlığınızı da ihmal etmemiş olursunuz.
Oldukça yoğun ve yorucu bir döneme gireceksiniz. Enerjinizi doğru ve yerinde kullanmalısınız.  İkili ilişkiler açısından hareketli ve çalkantılı bir gündem sizi bekliyor. Düşüncelerinizin mutlak kabulünden yanasınız. Sizin başkalarına gösterdiğiniz anlayışı siz de onlardan beklemektesiniz. Ortağınızla  tamamen yeni bir projeye girebilir veya işlerin gidişatına göre maddi anlamda ayrılmayı da seçebilirsiniz.
 Mesleki olarak uzun süre beklediğiniz terfiler, iş teklifleri bu zamanda olacak. Her şeyin ilk tohumları bu sefer atılacak. Bu sadece iş anlamında değil pek çok konuda ilerleyeceğiniz bir dönem içinde olacaksınız. Eğer spor ve fiziksel hareketlilik yapmak istiyorsanız şimdi tam zamanı.  Aşk hayatınızda sizi huzursuz edici durumlar tam anlamı ile ortadan kalkmaya başlıyor. Siz sadece biraz kendinize güveniniz tam olsun.
Size ait olan ve artık istemediğiniz maddi ve manevi şeyleri bırakma zamanı. Yeniden doğmak için sadece yeniyi seçin.  Bu dönem saçlarınız, kıyafetiniz ve dış görüntünüz ilgili güzel değişiklikler yapacaksınız. Fırsatları değerlendirin. Sizin her daim yanınızda olan dostlarınızı ihmal etmeyin. Unutmayın sadece bir telefon uzaklıkta olan kişiler. Evlilik planlarınız varsa bu süreçte hızlandıracaksınız.
Sizin için uygun olmaya işlere girmeyin.  Bir dönem aklınızda olan proje veya yarım kalmış hayaller sizi yeniden harekete geçirecek. Ailenizin bazı üyeleri ile çatışmalar yaşayabilirsiniz haksız eleştiriler karşısında sakin kalmakta zorlanabilir sizde sert tepkiler verebilirsiniz. Akşam iş çıkışı kafanızı dağıtacak renkli bir ortama gireceksiniz.
Bu zamanda gündeminizde aşk hayatınız ve sevdiklerinizle ilgili konular olacak. Kalbinizin sesini bu sefer dinlemeyin, arzu ve isteklerinizin peşinden koşun. Çalışma ortamında koşuşturmaca içinde olacaksınız. Detaylar, hesap işleri derken bu arada sağlığınızı da ihmal etmemeye özen gösterin. Başkaları için yaptıklarınız iyiliklerin,  fedakârlıkların tüm karşılığını görebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

12-18 Şubat Haftalık Burç Yorumları   Koç   Boğa   İkizler   Yengeç   Aslan   Başak   Terazi   Akrep   Yay   Oğlak   Kova   Balık