Balayı Tatilinin En Romantik Adresi Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa...

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa enfes doğası ve kusursuz konforu ile balayı tatilinizi eşsiz bir deneyime dönüşüyor.

Ege ile Akdeniz'i buluşturan bir doğanın büyüleyici atmosferinde hem huzuru hem eğlenceyi hem de romantizmi yaşayabileceğiniz Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa, balayı çiftlerine rüya gibi bir tatil ayrıcalığı yaşatmak üzere eşsiz bir hizmet sunuyor.

Zarafet ve rahatlığın ön plana çıktığı modern odalar özel ikramlarla taçlanırken, benzersiz lezzetler sunan altı farklı “à la carte” restoran ile balayı çiftleri gastronomik bir maceraya yelken açıyor. Eğlenmeyi tercih eden çiftleri ise otelde her gece düzenlenen farklı programlar keyifli dakikalar geçirmeye davet ediyor. Dalaman Bölgesi’nin doğal güzellikleri masmavi bir sonsuzluğa taşırken, Helenistik dönemin büyüsünü modern dünyaya taşıyan Elysion SPA’daki bakımlar balayı çiftlerini keyifli bir yolculuğa çıkarıyor.

Standart balayı paketinin yanı sıra Premium Balayı Paketini de sunan Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa her paketindeki farklı sürpriz ve ikramları ile balayı çiftlerini unutulmaz günler geçirmeye davet ediyor.  

hiltondalamansarıgermespa   tatil