Bella Maison’dan Ece Vahapoğlu Ev Sahipliğinde Sağlıklı Yaşam Daveti: Yenilenme Zamanı...

Değişen yaşam tarzlarını tasarımlarına yansıtan Bella Maison, ”Yenilenme Zamanı” mottolu sağlıklı yaşamın konu edildiği Yoga Koleksiyonu’nu şık bir davetle Ece Vahapoğlu ev sahipliğinde tanıttı. Bella Maison vermiş olduğu davetle 2023 yılının ilk ayında sağlıklı ve iyi yaşam yolcuğunu başlattı. Uzun vadede hayatı ve dünyayı güzelleştirmeyi hedefleyen Bella Maison, bu yolculuğu yıl boyu yeniliklerle sürdürmeye devam edecek.

Ece Vahapoğlu Alpay-Kadriye Olgar-İdil Fırat-Arzu Kunt-Alegra Levi

Türkiye’nin önde gelen dekorasyon ve ev tekstili markası Bella Maison, nevresim setlerinden dekoratif yastıklara, tabaklardan çerçevelere kadar birçok parçanın yoga figürleri ve farklı mottolarla işlendiği yeni koleksiyonunu cemiyet ve birbirinden ünlü simaların katılımıyla Mandarin Oriental Bosphorus Novikov’da gerçekleşen sağlıklı davetle tanıttı. Davete İdil Fırat, Arzu Kunt, Dilara Koçak, Hatice Aslan, Gizem Hatipoğlu, Kadriye Olgar, Alegra Levi, Erica Balbay, Merve Yıldırım ve Batya Kebudi gibi cemiyet hayatının tanınmış simaları katıldı.

Ece Vahapoğlu ve Pazarlama Direktörü Gülin Görünmez, davete katılan konuklarla yakından ilgilenerek, en doğru yenilenme zamanının yeni yılın ilk ayı olduğunu belirtti. Wellness & Yoga Trainer ve sunucu kimliği ile tanınan Ece Vahapoğlu nefes ve esnetme egzersizi ile konuklara mini bir yoga deneyimi yaşattı.

Bella Maison Pazarlama Direktörü Gülin Görünmez: “Bella Maison olarak amacımız sadece evleri güzelleştirmek değil, dahil olduğumuz hayatları, dünyayı güzelleştirmek.” dedi.

Araştırma çıktılarına da değinen Gülin Görünmez: “Gün içerisinde 1000 parçaya bölünüp her şeye yetişmeye çalışmaktan yorulduğunu söylüyor hedef kitlemiz. Hem de %50 ve üzeri oranlarda. Artık hiç görmediği yerlere seyahat etme isteği %58 oranlarında. Mesela bu içgörülerden yola çıkarak şehrin karmaşasından, kaosundan çıkıp palmiyelerle dolu vahaya götürecek bir Safari koleksiyonu hazırladık.” dedi. Hala ülkemizde 2 haftada 1 spor yapanların oranının %34 seviyelerinde olduğunu belirten Görünmez: “Düzenli hareket ve spor alışkanlığından uzak bir toplumuz. Sağlıklı olmak ise ilk 3 endişemiz arasında. Toplumun yarısından fazlası kendileri ve sevdiklerinin sağlığı ile ilgili endişe duyuyor. Endişe var ama önlem az. İşte tam bu noktada Bella Maison ile bu alışkanlığı önce evlere dahil edelim istiyoruz. Bir insan uyandığında baş ucundaki bir çerçevede göreceği motivasyon cümlesi ile güne başlarsa, eline aldığı bardak su içmesi için onu motive ederse, yemeğini koyduğu tabakta sağlıklı yaşamı temsil eden figürler olursa aksi yönde davranmakta ne kadar ısrar edebilir? Bunun için de en doğru zaman yeni yılın ilk ayı. Global bir araştırmaya göre insanların yeni yıl için aldıkları kararların %37’si daha sağlıklı bir yaşam üzerine oluyormuş.” dedi. Wellness ve yoga eğitmeni Ece Vahapoğlu: “Bilimsel araştırmalar da gösteriyor ki; çevrenizde sağlıklı atıştırmalıklar ve mottolar içeren eşyalar bulundurursanız daha kolay iyi yaşama adapte olursunuz.”dedi.

Tüm bu bakış açısıyla sadece evleri değil, hayatı ve dünyayı güzelleştiren marka olmak için çalışan Bella Maison, 2023 yılına başlarken sağlıklı ve iyi yaşam konusundaki bu misyonunu #yenilenmezamanı diyerek Yoga Koleksiyonunu kullanıcıları ile buluşturdu.

Bella Maison Hakkında:

2016 yılından bu yana ev-yaşam sektörüne değer katan, Türkiye’nin genç ve dinamik ev tekstil ve dekorasyon markası Bella Maison dekorasyon severleri yeniliklerle buluşturuyor. Sofra, yatak odası, mutfak ve banyo tekstil grubu ürünlerinin yanı sıra kozmetik, bebe ve ev dekorasyonu kategorilerinde geniş ürün çeşidi bulunan Bella Maison tasarımlarını her yıl değişen dekorasyon trendlerine göre şekillendiriyor. Sektörde “Sizin eviniz bizim evimiz’’ mottosuyla tasarladığı ürünleriyle geleceğe giden yolda, e-ticaret ve yeni mağaza yatırımlarıyla büyüyen Bella Maison, yurt içinde 13, Cezayir’de 4, Birleşik Arap Emirlikleri’nde 2, Özbekistan, Fas, Katar ve Libya’da birer mağazası ile tüketicilerle buluşuyor.

 

 

 

 

 

ecevahapoğlu   davet   bellamaison