Britney Spears Evlendi…

Dünyaca ünlü şarkıcı Britney Spears, nişanlısı Sam Asghari ile dün Los Angeles'te düzenlenen bir törenle dünyaevine girdi. Britney Spears'ın eski eşi Jason Alexander düğünü bastı.

Dünyaca ünlü şarkıcı Britney Spears, sevgilisi Sam Asghari ile Los Angeles’te düzenlenen düğünle evlendi. Spears ve 28 yaşındaki İranlı nişanlısı Sam Asghari, yakın çevrelerinin katıldığı 100 kişilik bir törenle dünya evine girdi. TMZ’nin haberine göre 40 yaşındaki şarkıcının erkek kardeşi Bryan nikaha katılırken ebeveynleri Jamie ve Lynne Spears ile kız kardeşi Jamie Lynn ise katılımcılar arasında yer almadı. Düğün töreninde Madonna, Selena Gomez, Drew Barrymore, Maria Menounos, Paris Hilton, Carter Reum ve Kathy Hilton gibi ünlü isimler vardı.

Eski Eşi Düğünü Bastı

Yıldız şarkıcı Britney Spears ile Sam Asghari'nin düğünlerini eski eşi Jason Alexander bastı. The Guardian'da yer alan habere göre; Düğüne girmesine izin verilmeyen eski eş Alexander, başka bir bölgede arama kaydı olduğu için gözaltına alındı. Eski eş Alexander, kendisini durdurmaya çalışan güvenlik görevlilerine "O benim eşim, tek eşim" diye bağırdı.

britneyspears   samasghari   jasonalexander   düğün