By Marcel Sevgililer Günü'nde Nostalji Ve Lezzet Bir Arada...

Yeniköy'ün incisi By Marcel, Sevgililer Günü'ne özel bir lezzet şölenine davet ediyor.

Azur bünyesinde açılan bu konsept mekan, Şef Mert Şeran'ın liderliğinde, kuşaktan kuşağa aktarılan meyhane sanatını en zarif detaylarıyla sunuyor. Ferahlığı, ambiyansı ve nefis yemekleriyle By Marcel, aşkı ve lezzeti bir araya getiriyor.

Mekânın iddialı menüsü, taptaze ve iştah kabartıcı mezelerle başlıyor. Şefin özel dokunuşuyla sunulan paçanga böreği, kıymalı humus, tereyağlı koç yumurtası, Arnavut ciğeri, kalamar tava, ızgara kokoreç, topik, muhammara, lakerda, uskumru çirozu, beyin söğüş gibi birbirinden farklı lezzetler, mezelerin zirvesini oluşturuyor. Ana yemek seçenekleri arasında ise tercihe göre sunulan sac kavurma, damaklarda unutulmaz bir iz bırakıyor.

Atmosfer Ve Nostalji

Mekânın beyaz ham görünümlü duvarlarındaki nostaljik fotoğraflar, misafirleri unutulmaz bir yolculuğa çıkarıyor. Türk ve Yunan ezgileri, keyifli sohbetlere eşlik ederek meyhane kültürünü doyasıya yaşatıyor. Ahşap işçiliğiyle oluşturulan recycled hissi, samimi atmosferi destekliyor.

Doyasıya Tatlı Zevki:

Tatlı konusunda iddialı olan By Marcel, kabak tatlısı ceviz, şekerpare, bal kaymak ve cevizli muz tatlısı, helva gibi seçeneklerle tatlı hayranlarını mest ediyor. Bu Sevgililer Günü'nde, sevdiklerinizle birlikte By Marcel'de romantizmin ve lezzetin keyfini çıkarın. Aşkın en güzel hali, By Marcel'de buluşuyor.

sevgililergünü   bymarcel