Çaba Derneği Alışveriş Şenliği Sona Erdi...

ÇABA Derneği’nin gelirini sosyal sorumluluk ve eğitim projelerine aktarmak üzere her yıl geleneksel olarak düzenlediği Alışveriş Şenliği’nin 12.’si tamamlandı. Kermesten elde edilen gelir bu sene Kahramanmaraş ve Adıyaman’daki deprem bölgesi ÇABAÇAM eğitim birimleri ve Hatay’da yapılması planlanan kalıcı Çaba İlkokulu projesine aktarılacak.

Revna Demirören-Nebahat Çehre-Tilda Tezman-Mehmet Dinçerler-Selda Özkök Tahincioğlu

Toplumun ihtiyaç duyulan her alanında gerçekleştirdiği yardım faaliyetleri ile bugüne kadar pek çok projeye imza atan ÇABA Derneği’nin gelenekselleşen kermes etkinliği bu sene 12’inci yılını kutladı. Her yıl heyecanla beklenen etkinlik 2-3 Mayıs tarihinde Four Seasons Hotel Bosphorus’da Türkiye’nin önde gelen markalarının katılımıyla düzenlendi.

Dernek Başkanı Eda Kosif, yönetim kurulu üyeleri ve tüm ÇABA gönüllüleri ev sahipliğinde, birçok marka standıyla kermeste yerini aldı ve bu sosyal sorumluluk projesine destek oldu. ÇABA Derneği gönüllüleri, binlerce ziyaretçinin katılımıyla depremzede çocuklar için Çaba'ladı. ÇABA Genç üyelerinin organizasyon desteğiyle gerçekleşen kermes, güçlü markaların yapacağı etkinliklerle de konuklara keyifli iki gün yaşattı.

Baharın karşılanacağı etkinlik bu yıl deprem bölgelerinde aktif çalışmalar gerçekleştiren ÇABA Derneği’nin yine bölgedeki yardım ve dayanışma projelerine aktarılacak. Bölgedeki çocukları sevindirmek, el uzatmak ve hayatın neşesini geri getirmek için çabalayan dernek, 2-3 Mayıs’ta 12. Alışveriş Şenliği’nden elde edilen geliri, Kahramanmaraş ve Adıyaman’daki deprem bölgesi ÇABAÇAM eğitim birimleri ve Hatay’da yapılması planlanan kalıcı Çaba İlkokulu projesine aktaracak. 

çapaderneği   çapaçam   deprem