Çocuklu Ailelerin Güvenilir Adresi Hilton Dalaman...

Muhteşem bir tatil deneyimini lüks ve konforla buluşturan Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa, hem yetişkinlere hem de çocuklara yönelik sunduğu olanaklarla güvenilir tatilin adresi oluyor. Hilton Dalaman’ın açık ve kapalı alanlarında çocuklar yaratıcılıklarını destekleyen hem eğlenceli hem de öğretici aktivitelerle zaman geçirirken, aileler de huzurlu bir tatillerinin tadını çıkarıyor.

3-10 yaş grubundaki çocuklar için tasarlanan "Carpi Kidz Paradise" çocukların hayal gücünü harekete geçirirken, eğlenceli aktivitelerle dolu anlar sunuyor. 10-15 yaş arası çocuklar ve gençler için dinamik ve yaratıcı günlük aktivitelerle dolu bir deneyim sunan "Youngster Club” ise gençlerin yeni arkadaşlıklar kurarak güvenli bir ortamda keyifli tatil anıları biriktirmesini sağlıyor.

Her zaman doğaya duyarlı Hilton Dalaman’ın özel bir peyzajla tasarlanmış "Carpi’s Farm" mini çiftliğinde aileler, çocuklarıyla birlikte birçok çiftlik hayvanını yakından gözleme şansı sunuyor ve doğanın tadını çıkarıyor.

24 aylık - 10 yaş arasındaki çocuk sahibi ebeveynlere özel çocuk bakım hizmeti sunan Hilton Dalaman, ailelerin tatil deneyimini daha rahat ve keyifli hale getiriyor. Böylece aileler, çocukları güvende ve eğlenceli aktivitelerle meşgulken tatillerinin tadını çıkarıyor.

Hilton Dalaman, çocuklar için unutulmaz bir tatil deneyimi sunarken, yetişkinlerin de rahatlamalarını ve doğayla iç içe olmalarını sağlıyor. Tatilinizin keyfini çıkarmak için hemen rezervasyon yapın ve çocuklarınızla güvenli ve keyif dolu anılar biriktirmeye başlayın.

hiltondalamansarıgermeresortspa   tatil