Dockers® “Live Original” ile Özgün Tarzını Göster...

Özgün ve cesur bir tarza sahip olanların tercihi Dockers®’ın “Live Original” kampanyası Sonbahar/Kış 2023 sezonunda da devam ediyor! Dockers®’ın iki marka elçisi Matthias Dandois ve Maud Le Car yeni sezonda da ilham verici hikayelerin peşine düşerek orijinal seslerin duyulmasını sağlıyor.

Orijinal olmanın birçok yolu var; tutku, özgünlük, cesaret, yaratıcılık, risk alma, merak, keşfetme, engelleri aşma... Dockers®’ın, özgün bir tarzın tesadüfen ortaya çıkmadığı ve sonradan oluşacak kadar da kolay elde edilemeyeceği bilinci ile başlattığı Live Original kampanyası; markanın anavatanı San Francisco, California’ya özgü fikir ve insanlardan aldığı ilhamla, orijinal olmanın anahtarının bir şeyi ilk defa başarmak olmadığını göstermenin bir yolu olarak ortaya çıktı. Şimdi ise Dockers, temsilcilerinden Matthias Dandois, Maud Le Car ve BMX sporcusu Bora Altıntaş’ın öncülük ettiği “Live Original Challenge” ile orijinal bir tarza sahip cesur sesleri bir meydan okumayla kendi özgünlüklerini paylaşmaya davet ediyor.

Matthias Dandois

Profesyonel BMX sürücüsü olan ve 9 defa dünya şampiyonluğu elde eden Matthias Dandois, kendi orijinal tarzını koruyan bir Dockers® elçisi. Matthias’ın hayatı boyunca devam eden orijinalliğini sürdürme çabası ve standartların dışına çıkarak sınırlarını sürekli zorlaması onu profesyonel BMX flatland dünyasında gerçek bir öncü haline getiriyor.

Maud Le Car

Profesyonel bir sörfçü olarak bilinen, aynı zamanda tutkulu bir sporcu, sanatçı ve çevre aktivisti de olan Maud Le Car; kendi benzersiz hayat vizyonunu 1992'den beri orijinal bir şekilde sürdüren bir Dockers® elçisi. İlk sörf macerasına 12 yaşındayken Saint-Martin'de başlayan ve profesyonel sörfçülüğe ilk adımları da o anda atan Maud, çok sevdiği okyanusları korumak için ise kurucusu olduğu “Save La Mermaid” derneği ile birlikte çalışmaya devam ediyor.

Bora Altıntaş

Yaşadığı dünyayı 13 yaşındayken tanıştığı BMX aracılığıyla keşfeden ve sınırları olmayan stili sayesinde kendini heyecanlı ve eğlenceli bir şekilde ifade eden Altıntaş, Dockers®’ın Türkiye’deki ilk elçilerinden. Ulusal ve uluslararası pek çok arenada BMX’i ile yer alan ve pek çok başarı elde eden Altıntaş, kendi gibi orijinal herkesi #LiveOriginalChallenge’a davet ediyor!

#LiveOriginalChallenge ile Kendi Tarzını Konuştur!

Orijinallikleriyle kendi yolunu çizmeye devam eden Dockers® elçileri Matthias Dandois ve Maud Le Car gibi siz de kendi benzersiz yolculuğunuzu, kendi tarzınızda ifade ederek bir fark yaratabilir ve çevrenizdekilere de öncülük edebilirsiniz. Dockers®, 24 Eylül tarihine kadar devam edecek Live Original Challenge kampanyasıyla; kendi tarzlarını paylaşırken başkalarına da meydan okuyarak en orijinal paylaşımı yapan bir katılımcıya 5000 TL değerinde Dockers® hediye çeki kazanma fırsatı sunuyor. Kampanyaya katılmak için ise özgünlüğünüzü ifade eden bir içeriği Instagram hikayeniz veya akışınızda #LiveOriginalChallenge ve @dockersturkiye etiketleri ile paylaşarak bu challenge’a ortak olmanız yeterli!

Dockers® hakkında:

Dockers®, 35 yıldır chino pantolonlar için standardı belirliyor. İlk olarak 1986 yılında Kaliforniya, San Francisco'da üretilen bu Amerikan klasiği, rahat giyim tarzının kalbinde yer alıyor ve erkeklere her ortamda giyebilecekleri kaliteli ürünler sunuyor. Üzerine düşünülmüş yenilikler ve anlamlı detaylar bir trende değil, bir amaca hizmet ediyor. Bugün Dockers® Amerika’nın en sevilen chino’su olmaya devam ediyor ve kalite, üstün konfor ve çok yönlü bir tarz vaadinden ödün vermeden geniş bir giyim ve aksesuar yelpazesi sunuyor. Boyama ve apreleme işlemlerinde kullanılan suyun yüzde 73 oranında tasarruf edilmesini sağlayan bir işlem olan Dockers® Water<Less® Teknolojisi markanın çevresel ayak izini azaltmaya yardımcı oluyor. Dockers®, Levi Strauss & Co.’nun bir parçasıdır ve altı kıtada 60 ülkede satılmaktadır. Dockers® markası, ürünleri ve mağazaları hakkında daha fazla bilgi için lütfen adresini www.dockers.com ziyaret edin.

 

dockers   matthiasdandois   maudlecar