Donnè, Zarafet Ve Şıklığın Buluştuğu Aura Yaz Koleksiyonu İle İlgileri Üzerine Topluyor!...

Her kadının kendine özgü bir tarzı, duruşu ve tavrı vardır. DONNÈ, bu sezonda tanıttığı AURA koleksiyonu ile farklı kadınların renklerine ve yaşamlarına dokunuyor. Benzer formların farklı dokular ve renklerle aynı yoldaki farklı yolcular olduğumu hatırlatıyor. AURA koleksiyonu ile kendini keşfetme yolculuğunda aşkın, masumiyetin, maceranın ve asaletin renklerinden ilham alarak, her kadının yolculuğunda bir yol arkadaşı oluyor.

DONNÈ AURA koleksiyonunda yer alan gündüzden geceye taşıyan elbiseler, keten takımlar, kargo pantolonlar ve şortlar, her kadının benzersiz tarzını ve kişiliğini yansıtan özellikleri ile koleksiyonun tamamını tamamlıyor.

Koleksiyon, kadınların benzersiz aurasını yansıtan ve kendilerini ifade etmelerini sağlayan eşsiz tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

DONNÈ AURA koleksiyonu, benzersiz tasarımları ve yüksek kaliteli malzemeleri ile kadınların stil yolculuklarında en iyi yol arkadaşıdır. DONNÈ’nin kurucusu ve tasarımcısı Donne Ozaki, koleksiyon hakkında: " Yeni koleksiyonumuzda, yaz sezonunun enerjisi ve canlılığına uygun tasarımlar ürettik. Koleksiyonumuzda yer alan her parça, özel işçilik ve kumaş kalitesi ile birleşerek benzersiz bir stil imzası taşıyor. Modayı yakından takip eden tarzlarına uygun, şık ve zarif parçalar üretmek için her zaman özen gösteriyoruz."

  DONNÈ tasarımlarına www.donnebydoneozaki.com, Openhaus İstanbul ve Collection Point mağazasında satışa sunuluyor. Bu benzersiz koleksiyonuna göz atın ve kendinizi şımartın!

 

 

 

dinnè   aurokoleksiyon