Dr. Astrolog Şenay Devi "Astrodehastore" nin Tek Yetkilisi Benim...

Türkiye'de astroloji alanında ilk ve tek Dr. unvanını taşıyan Dr. Astrolog Şenay Devi "Maalesef her sektörde olduğu gibi bizim sektörde de yanıltıcı ve yanlış yönlendirme yapan bir çok kişi var. Ayrıntılı araştırmadan ve emin olmadan hayatınızı etkileyecek konularda danışmanlık almayın." diyor.

Uzman Olduğu Alan ile İlgili Belge ve Bilgi İstemekten Çekinmeyin 

Danışmanlık alacağınız kişinin uzman olduğunu gösteren bilgi, belge, cv'sini istemekten çekinmeyin. Hayatınızı etkileyen konularda danışmanlık aldığınız kişi çok önemlidir. Sosyal medyasını inceleyin, hakkında internet araştırmasını iyi yapın. 

Astrolojik Takıları Alırken Dikkat 

Dr. Astrolog Şenay Devi, astrolojik takı ve yantra alanların çok dikkatli olması konusunda uyardı. Danışmanlık aldığınız kişinin sosyal medyasını yakından takip edin, birebir kendisine sorun, onun yönlendirdiği yerlerden alışveriş edin. 

Astrodeha’nın tek online satış platformu olan astrodehastore’nın tek yetkili satıcısı benim, fakat benim markamın bile adını kullanıp yanlış yönlendirmeler yapıyorlar. Emin olmadan kimseye güvenmeyin.

İletişim Bilgilerinden Emin Olun 

Dr. Devi, benim kurduğum, astrolojik takı, doğal taş modellerinin, yantra satışının olduğu astrodehastore’nın iletişim bilgilerini www.astrodeha.com'da ki iletişim bilgileri ile karşılaştırın. astrodeha iletişim bilgilerinden bize ulaşın. 

AstrodehaStore'nin Başka Şubesi Yok 

Astrodeha ve Dr. Astrolog Şenay Devi online alışveriş mağazası "astrodehastore"dur. Başka bir bayi yada web sitemiz yoktur.

Herkes Her Yantrayı Kullanamaz

Astrolojik takı, doğal taşlar, yantra kişiye özel ve danışmanlık aldığınız kişi tarafından hazırlanır. Doğum haritası analizi yapılmadan hangi yantranın hangi formda ve elementte olduğu bilinemez. 

Yantra Nedir ? 

Yantra matematiksel hesaplamalar, astronomik ve astrolojik gözlemlerle trigonometri hesabı ile yapılan semboller uygulamasıdır. 

5000 Yıllık Kadim Bir Öğretidir 

Yantralar Türk medeniyetlerinde özellikle Osmanlı döneminde padişahlar tarafından tılsımlı gömlekler olarak özenle kullanılmıştır. Günümüzde de doğum haritanız incelenerek uygun sembol ve uygulamalarla hazırlanmaktadır. Yantra kişiye özel oniks, bakır, altın veya gümüş olarak element ve gezegen yerleşimlerine uygun olarak size özel yapılır. 

Negatiflikleri İyileştirir Enerjinizi Yükseltir 

Yantra, doğum haritanızda sizi sağlık, iş, aşkta zorlayan, engelleyen olayları, olumsuz yansımaları iyileştiren, enerjinizin yükselmesine yardımcı olan bir uygulamadır.

şenaydevi   astroloji