Dudaklarınızı Tatlandıracak Harika Bir Lezzet: Fenz Kiss Sevgililer Günü'nü Renklendiriyor...

Sevgililer Günü yaklaşırken, aşkın ve lezzetin buluştuğu bir atmosfere davetlisiniz! İstanbul'un incisi İstinye'de, Boğaz'ın eşsiz manzarasına hakim Fenz Restaurant, yeni menüsü ve büyüleyici atmosferiyle size unutulmaz bir deneyim vaad ediyor.

Boğaz’ın benzersiz güzelliğine eşlik eden konumuyla romantik bir atmosfer sunan Fenz, misafirlerini aşk dolu gurme bir yolculuğa çıkartacak.

Mutfak şefi Tolga Bozok önderliğinde özenle seçilen lezzetler, romantizm ve gurme tatları bir araya getiriyor. Yenilenen menüsünde özel ekmeklerden el yapımı makarnalara, zengin deniz ürünlerinden tatlılara kadar geniş bir yelpaze sunuluyor.

Aşkı Lezzetle Öpüşen Tatlı: Fenz Kiss, Gastronomiye Aşk Dolu Bir Dokunuş!

Farklı menü seçkisi ve lezzetleriyle dikkat çeken mekanda pek çok imza yemek bulunuyor. Her biri özenle hazırlanan lezzetler, Sevgililer Günü'nüzü unutulmaz kılacak. Tatlı olarak ikram edilen “Fenz Kiss” ise günün anlam ve önemine oldukça uygun bir finale imza atıyor. Mekânın romantik atmosferi bu eşsiz lezzetlere ayrı bir güzellik katıyor.

Boğaz'ın Büyülü Melodisinde Romantik Ritim

Roof Top bar ise akşam 18.00 ile 01.00 saatleri arasında çiftlerin unutulmaz anlar yaşayabileceği bir mekan olarak hizmet veriyor. Son derece şık ve konforlu bir ambiyans sunan terasta ışıl ışıl Boğaz manzarası eşliğinde müziğin ritmine kapılarak imza kokteylleri deneyebilirsiniz.

Fenz Restaurant, sadece lezzetleriyle değil, aynı zamanda atıksız mutfak anlayışıyla da öne çıkıyor. Sürdürülebilirliği en üst düzeyde tutmaya özen gösteren mekan, bu anlamda da önemli bir çaba sarf ediyor.

Lounge, Fine Dining Restoran ve Roof Bar’dan oluşan üç katlı binası ile oldukça çarpıcı bir görünüme sahip olan mekânın modern tasarımı ünlü mimar Mahmut Anlar’ın imzasını taşıyor.

Sevgililer Günü'nüzü romantizm dolu bir lezzet yolculuğuna dönüştürmek ve a la carte menüden dilediğiniz lezzetleri seçip deneyimlemek üzere sizleri Fenz Restaurant'a bekliyoruz. Aşk ve lezzet dolu bir gece için sınırlı sayıdaki masalar için acele etmenizi öneririz.

fenzrestaurant   mekan   sevgililergünü