Dünyaca Ünlü Restaurant L’entrecôte De Yeni Yeri Acarkent’te Lezzet Tutkunlarını Ağırlayacak...

Fransa’nın meşhur L’Entrecôte de Paris’i Kanyon’da lezzet tutkunlarını ağırlıyor. 2019 yılının Kasım ayında İstanbul’daki ilk şubesini Kanyon’da açan L’Entrecôte de Paris, aralık ayının sonunda Acerkent’te açılıyor. Metin Şen, Gökay Deniz ve Murat Özgel ortaklığındaki L’Entrecôte de Paris, kendine özgü sosuyla pişirdiği antrkotları, damaklarda lezzete dönüşen hamburgerleri ve mekana has spesiyalleriyle misafirlerini ağırlıyor.

80 yıldan uzun bir süre önce L’Entrecôte de Paris'in kurucusu Armand Champvert’in formüle ettiği özel tarif olan cafe de paris sosunun et yemeklerine en gurme dokunuş olarak sunulduğu menü, damaklarda unutulmaz izler bırakıyor. Menüsünün yanı sıra kendine has şık ambiyansıyla göze de hitap eden mekan misafirlere keyif dolu anlar yaşatıyor.

L’Entrecôte de Paris; İstanbul Kayon’ın yanı sıra 2022 yılından itibaren Erciyes Radisson Blue Ski & Mountain bünyesinde sezonluk olarak misafirlerine bu unutulmaz lezzet şölenini yaşatmaya tüm hızıyla devam ediyor. Aralık ayında da yeni mekanı Acerkent’te misafirlerini özel lezzetleriyle buluşturacak.

 

lentrecotedeparis   mekan   metinşen