ETS Fırsatlarıyla Harika Bir Bayram Tatiline Hazır Olun...

Sevdiklerinizle beraber bayramın tadını çıkarırken eğlenceli konserlerin tatilinize eşlik etmesini ister misiniz? Bayram, ara tatil ile birleşince 9 günlük bir dinlenme molası imkanı sunuyor.

Derslere kısa bir ara verecek çocuklarla hem ailece keyifli vakit geçirmek hem de bayram coşkusunu tatil heyecanı ile buluşturmak isterseniz birçok otel seçeneği ETS’de sizi bekliyor! Üstelik seçili otellerde 7500 TL’ye Varan MaxiPuan kazanma fırsatı ile… Keyifli bir bayram tatili yapmak için yerinizi şimdi ayırtın.

Rixos Sungate

Doğanın ortasındaki konumu ile ön plana çıkan Rixos Sungate, Antalya’nın Kemer beldesinde misafirlerini ağırlıyor. Özel plajı ve altın rengi kumları ile Akdeniz'in göz alıcı manzarasına şahit olacağınız bir deneyim sunan tesiste, sevdiklerinizle eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Bu bayram; 10 Nisan’da Bülent Serttaş, 11 Nisan’da Aşkın Nur Yengi, 12 Nisan’da Özcan Deniz ve 13 Nisan’da Ferhat Göçer Rixos Sungate sahnesinde… Siz de sevdiklerinizle birlikte rotanızı Antalya’ya çevirmek isterseniz Rixos Sungate’te hemen yerinizi ayırtabilirsiniz.

ets   tatil