Hilton Dalaman’da 23 Nisan Coşkusu...

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün TBMM’nin açılış günü olan 23 Nisan’ı tüm dünya çocuklarına armağan ettiği bu özel günde Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa da misafirlerine özel bir program hazırladı.

Akdeniz ve Ege’yi birbirinden ayıran Dalaman Çayı’nın kenarında doğayla iç içe geçmiş mimarisi ve kusursuz konforu ile Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa, dünyanın farklı ülkelerinden gelen minik dostlarını unutmadı. Fethiye Belediyesi iş birliği ile gerçekleştirilecek 23 Nisan korteji ile başlayacak kutlamalar, farklı ülkelerden 130 çocuğun kendi danslarını sergileyeceği gösteriler ile devam edecek.

Dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen 130 çocuk misafirimiz Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa’ da ağırlanacaklar ve otelde konaklayan diğer çocuk misafirlerimiz ile hoşça vakit geçirirken, hem güzel etkinlikler gerçekleştirecekler hem de 23 Nisan ruhuna uygun kültür alışverişinde bulunacaklar. Fethiye Altın Güneş Kültür Sanat Derneği ile iş birliği yapan Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa uluslararası düzeyde kutlanan ilk ve tek çocuk bayramı niteliği taşıyan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en güzel şekilde yaşatmak ve kutlamak için birçok etkinlik düzenleyecek.

Çocuklarınızla tatilin en güvenilir adresi …

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa yetişkinlere lüks ve konforu sunarken küçük misafirlerini de unutmuyor. Otelde çocuklu aileler için geliştirilen alanlardan ilki ‘’Carpi Kidz Paradise’’ 3-10 yaş grubundaki çocukların kendi yaş gruplarındaki arkadaşları ile aktivitelere katılabiliyorlar. Birey olma yolundaki 10 – 15 yaş grubunda ki çocuklar ve gençler için oluşturulan “Youngester Club” da eğlenceli ve yaratıcı günlük aktivitelere ev sahipliği yapıyor. Hilton Dalaman 24 aylık - 10 yaş arasındaki çocuk sahibi ebeveynlere de özel çocuk bakım hizmeti de sunuyor.

 

hiltondalaman   tatil