Hilton Dalaman'da Bayram Buluşması...

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa'nın yönetim kurulu üyeleri, bayram tatili vesilesiyle bir araya gelerek başarılı bir sezonun değerlendirmesini yaptı.

Hilton Dalaman Yönetim Kurulu üyeleri, bayram tatillerini Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa'da geçirerek otel Genel Müdürü Ümit Yaşar Atalay ile bir araya geldi.

Bu buluşma sırasında bayramlaşmanın yanı sıra gelecek sezonlarda gerçekleştirecekleri yeni projeler hakkında da görüş alışverişinde bulundular.

Yönetim kurulu üyeleri, Hilton Dalaman'ın eşsiz bir destinasyon olduğunu ve tasarladıkları bu yapının bölgenin ekosistemiyle uyumlu olduğunu vurguladı. Ayrıca, yaptıkları tüm çalışmalarda sürdürülebilirliği göz önünde bulundurduklarını ifade ederek; yoğun bir bayram dönemi ve sezon geçirdiklerini belirten yöneticiler, misafir memnuniyetini en üst düzeyde tutmanın öncelikli hedefleri olduğunu ve tüm çalışma stratejilerini bu doğrultuda tasarladıklarını vurguladılar.

Bayram boyunca yoğun etkinlik takvimlerine sahip olduklarını belirten yönetim kurulu üyeleri, konuklarını renkli ve eğlenceli bir deneyimle buluşturmanın heyecan verici olduğunu, ayrıca sahne performansları, dans gösterileri ve özel eğitmenler eşliğinde düzenlenen programların, minik misafirlerin yanı sıra tüm konukların beğenisini kazandığını ve Hilton Dalaman'ın gastronomi dünyasına da yön veren imza lezzetlerini sunmaya devam edeceklerini dile getirdi. 

hiltondalamansarıgermeresortspa   tatil